DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 38 z 48
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 48
 #1068585  autor: jutek
 28 mar 2019, 21:17
Czyli od starej oferty no limit 25, nowa różni się praktycznie zwiększeniem pakietu internetu z 15GB do 20GB przy jednoczesnym wyłączeniu tego, co wyraźnie na plus wyróżniało MV od konkurencji, czyli jego kumulacji. Pozostaje kwestia, czy dla nowych klientów będą docelowo dostępne obie oferty, czy też tylko nowa (póki co są obie), jeśli to drugie, to firma postanowiła powoli wygaszać kumulację internetu i zbytnio nie dziwiłbym się, sądzę że kumulacja jest dla MV mało opłacalna.
 #1091239  autor: fwitkowski17
 04 mar 2020, 17:36
Dziś Mobile Vikings odświeżył ofertę na kartę. Od teraz dostępne są trzy nowe plany:
- Solidny Match - Wszystko bez limitu i 0.5 GB internetu w PL za 20 zł
- Perfekt Match - Wszystko bez limitu i 20 GB internetu w PL za 25 zł
- Ekstra Match - Wszystko bez limitu i 30 GB internetu w PL za 35 zł
Kumulacja internetu - dodatkowo płatna 5 zł na miesiąc (niedostępna dla pakietu Solidny Match), maksymalnie można skumulować 931,32 GB. Za darmo na rok, jeżeli polecimy ofertę Vikingów.
Dodatkowe pakiety pozostają w niezmienionej formie.
Dalej obowiązuje promocja #ZaDarmoNieUmarło więc można korzystać z telefonu za darmo (pod pewnymi warunkami).
Wszystko oczywiście załatwia się przez aplikacje.

Posiadacze starych ofert Viking 25 No Limit oraz ChillON mogą korzystać z nich dalej, natomiast nowi mogą skorzystać tylko z pakietów Match.

Regulamin: https://static.mobilevikings.pl/vikingp ... aczony.pdf
 #1092742  autor: Remington
 02 kwie 2020, 19:36
Odtąd kumulacja danych w ofercie Match za darmo:
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... cja-danych


Darmowa kumulacja w ofercie MATCH!

Jakiś czas temu zapytaliśmy Was, w jaki sposób ulepszyć naszą najnowszą ofertę. Nie trzeba było długo czekać, by Rada Vikingów ogłosiła swój werdykt. To darmowa kumulacja danych, która od dziś będzie dostępna dla numerów ofercie MATCH. Kumulacja zwyciężyła z dodatkowymi GB przytłaczającym stosunkiem głosów (97% za kumulacją do 3% za GB). Liczymy się z decyzją naszej społeczności, a Wasze opinie mają wpływ na to, jaki kierunek obieramy.
 #1098325  autor: adrjannn
 28 cze 2020, 13:42
rekin01 pisze:
28 cze 2020, 11:24
Jakie nadajniki w tej chwili obsługują viking mobile? Może ktoś potwierdzić z praktyki?
Ogólnie Plus nie jest już dostępny w Play, więc w MVNO opartym na Plusie też nie.
W Virgin Mobile jest Orange i T-Mobile, tutaj pewnie tak samo (ogólnie nie jest dostępne 4G LTE Orange - kiedyś było :oops: )
 #1098757  autor: Karlos20
 06 lip 2020, 12:21
Czy ja wiem, że MV to fajny operator? Nie sądzę... Ofertowo i działaniem jest zbliżony do Flexa, ale to dalej klasyczny prepaid na doładowania, z normalną ważnością połączeń wychodzących, których nie wydłużysz niższą kwotą zasilenia niż kwota za pakiet Match (w taki sposób pozbyłem się swojej jedynek karty z MV bo nie mogłem jej wydłużyć na wychodzące - 5 zł nic nie dawało). Poza tym nie jest jasne czy jeśli ktoś ma zgromadzoną kasę na koncie prepaid, nie byłaby spożytkowana na przedłużanie ważności pakietu Match, czy usługa odnowi się wyłącznie z pobieranej kasy z karty płatniczej... Dla mnie nie jest ofertą elastyczną i nie dorasta do pięt OF.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1098758  autor: Remington
 06 lip 2020, 12:30
Fajny operator, bo najlepsza obsługa klienta z jaką miałem do czynienia na przestrzeni 22 lat moich przygód z telefonią komórkową. Poza tym oferta też ciekawa, jeśli ktoś nie potrzebuje "passów" to Flexowi ustępuje tylko roamingiem (UE nie pomyślała o klientach MVNO), za to kumulacja niewykorzystanych danych jest unikalna.
 #1098761  autor: Karlos20
 06 lip 2020, 12:40
Zgadzam się, mają fajną obsługę, ale wiele im brakuje do oferty idealnej. Mnie nie przekonuje kumulacja danych (jest limit salda GB), nie mają eSIMa, duże ryzyko wpadania w RK. A 10GB na start to i nawet inny MVNO a za chwile submarka Play czyli Virgin ma.
Niestety, mam lekki uraz do Playa i to jest cud, że te sieci wirtualne dają z nim sobie radę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1098764  autor: Remington
 06 lip 2020, 12:52
Karlos20 pisze:
06 lip 2020, 12:40
nie mają eSIMa, duże ryzyko wpadania w RK

W ogóle jakiś MVNO ma już eSIM? To istotna usługa tylko gdy ma się zgodne urządzenie oraz potrzebę skorzystania.

Co do roamingu czy ryzyko większe niż w przypadku Playa? Ostatnio jeździłem kilka dni z kartą Play'a po Zachodniopomorskiem i w billingu tylko jedna sesja jest w roamingu, reszta to sieć macierzysta, a problemów nie zauważyłem.
 #1098788  autor: Feniks1983
 06 lip 2020, 19:09
Witam,

dzisiaj, rozczarowany po przejściu w kwietniu do Plusha (sieć Plusa mnie nie zawiodła), zdecydowałem się dzisiaj na wypróbowanie Vikingów. W sumie przenoszę 3 numery. Rano zgłosiłem chęć na czacie, szybko konsultant zadzwonił i temat załatwiliśmy w 5 minut. Machina już ruszyła chwilę potem, Plush już wie że odchodzę i 21 sierpnia numery mi przejdą na karty Vikinga. Wybrałem ofertę za 25zł na każdą kartę (co okres można zmieniać wartości doładowania). Co fajnie, sami zaproponowali, że na start mam zapłacić tylko za dwa numery (w sumie 50zł bez dodatkowych kosztów) a oni na siebie wzięli pierwszą płatność za 3 numer. Mała rzecz a cieszy :) Teraz mają w środę przyjść mi karty i potem od 21 sierpnia będą aktywne i gotowe do korzystania, więc zobaczę jak będzie z zasięgiem i internetem.

Podsumowując, pierwsze wrażenia jak i szybkość działania operatora na duży plus.
 #1099962  autor: Window
 25 lip 2020, 13:24
Operator wirtualny Mobile Vikings (VikingCo Poland Sp. z o.o.) w swoim raporcie finansowym za zeszły rok podał, że według zarządu firmy jest zagrożenie dla kontynuacji działalności spółki. Wynika ono z tego, że w roku zakończonym 31 grudnia 2019 r. spółka wygenerowała stratę netto w wysokości -1 797 165,25 PLN, a na dzień 31 grudnia 2019 r. kapitał własny był ujemny i wyniósł -12 192 386,55 PLN.
Zródło https://gsmonline.pl/artykuly/mobile-vi ... iki-raport
 #1101156  autor: marcz123456
 13 sie 2020, 08:06
Jakoś nie przekonuje mnie ten viking. Żeby nie skończyło się tak że Play ich wykupi jak virgina.
Z drugiej strony skoro takie dość medialne telekomy mają problemy, to jakim cudem izzi jeszcze istnieje?

Oferta chillon została usunięta?
 #1101177  autor: Karlos20
 13 sie 2020, 12:35
Marcz: No Limit 25 i oferta ChillOn jest dostępna tylko dla obecnych klientów, którzy nie zlecili migracji do pakietów Match i utrzymują aktywną usługę Autodoładowania.
Nowy klient może kupić tylko 1 z 3 paczek Match.
Zamiast promować program poleceń "Za darmo nie umarło", niech polecającym dadzą więcej neta do swoich pakietów. Spółka na tym procederze mnóstwo kasy traci, nie mówiąc o aktywności w social mediach czy reklamach w necie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1102701  autor: Karlos20
 07 wrz 2020, 21:44
Prędzej ich by wykupił Play, niż by upadli.
Hipotetycznie numery by przepadły, jeśli ich byś nie przeniósł do innej sieci w wyznaczonej dacie wyłączenia numerów.
Zobaczymy, jaki plan naprawczy wymyśli "góra" dla Vikingów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 38 z 48
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 48
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 48