DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 43 z 48
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 48
 #1128301  autor: Karlos20
 16 lut 2022, 12:43
Teraz Vikingowie dają rabat na pierwsze 3 miesiące działania usług MATCH. Dla nowych numerów i przenoszonych (jeden numer na osobę może skorzystać ze zniżki).
Osoby niezdecydowane, które mają dość prepaida czy abonamentu w Play, mogą przetestować ofertę MV bez ryzyka, zachowując zasięg P4 i mieć dostęp do VoLTE i VoWiFi.
Szczegóły na stronie operatora.
Regulamin >> https://legal.mobilevikings.pl/current/ ... Probny.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128337  autor: iphoneski
 16 lut 2022, 19:44
@surface123
Bardziej chodziło chyba o dość oferty, a nie sieci jako takiej. Np ja odchodząc z Playa z jakości sieci w moim mieście (Bydgoszcz) byłem bardzo zadowolony, chyba nawet bardziej niż teraz z N. No i sporo dziur w województwie pokryli robiąc zasięg w miejscach, w których nikt go nie miał, także tu było spoko. No i to było już 2 lata temu, a przez ten czas Play mocno się sieciowo rozwinął. Odszedłem bo oferta przestała mi pasować - nie oferowali nic poza klasycznym No limit + pakiet internetu, a chciałem choćby eSIM mieć. Duża zaleta wikingów to kumulacja internetu, nie marnują milionów na durne reklamy z gwiazdeczkami w tv i fajna komunikacja z klientem tam jest. Także jak komuś znudziło się w skostniałym Playu a sieć mu pasuje, to właściwie może być to dobry kierunek.
 #1128386  autor: ukefake
 17 lut 2022, 14:43
Na poprzedniej stronie padło pytanie i odpowiedź o volte i vowifi, Karlos20 odpowiedział ale pisał że powinno. Ma ktoś kartę vikingów i może potwierdzić że mu to działa np. w iphonie?
 #1128392  autor: Karlos20
 17 lut 2022, 16:22
ukefake: Jeśli to wspierany iPhone, to VoLTE powinno zadziałać na karcie MV. Jeśli tak by się nie stało, a funkcja została włączona w ustawieniach, polecam kontakt z HelpDeskiem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128419  autor: Ramirez
 17 lut 2022, 19:56
Co w przypadku anulowania przeniesienia numeru do Viking? Co z kasą co się wpłaciło? Np. te 25 zł ?? Całość oddadzą? Trzeba się upominać ? Czy sami zwrócą?
 #1128448  autor: Karlos20
 18 lut 2022, 13:48
Ramirez: jest takie coś, jak "odstąpienie od umowy" w ciągu 14 dni poza lokalem sprzedawcy, więc kasę odzyskasz. Skontaktuj się z HelpDeskiem, pomogą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128494  autor: wjan3
 19 lut 2022, 12:23
Ramirez pisze:
17 lut 2022, 19:56
Co w przypadku anulowania przeniesienia numeru do Viking? Co z kasą co się wpłaciło? Np. te 25 zł ?? Całość oddadzą? Trzeba się upominać ? Czy sami zwrócą?
mogą zwrócić, albo wymienić na punkty vikinga. ja wybrałem tą drugą opcję, dostałem 25 punktów które mogę wykorzystać na doładowanie.
 #1131874  autor: Karlos20
 01 cze 2022, 21:13
Jeśli to przeniesienie numeru - kartę SIM wraz z dokumentem który podpisujesz przy kurierze.
Gdy to nowy numer, a jesteś już klientem Vikingów, kurier dostarcza tylko kartę SIM, którą później aktywujesz w internetowym Helpdesku lub w aplikacji VikingApp.
Jeśli kupujesz nowy numer, a nie jesteś klientem Vikingów - musisz potwierdzić tożsamość kurierowi, który poda do rejestracji kartę SIM, która otrzymasz.
Rejestracji karty Vikingów możesz też dokonać w bankowości elektronicznej Banku Millennium (Millenet) albo w każdym punkcie sieci PLAY.

Więcej informacji >> https://mobilevikings.pl/pl/help/

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1133024  autor: Karlos20
 28 cze 2022, 19:04
Vikingowie się bronią, czują oddech Flexa... Niestety, pomimo 5 GB mniejszej paczki, pomarańczowi nadal są od Vikingów lepsi.
Flex ma social media bez limitów, na których Vikingowie chętnie się udzielają. MV przenosi na kolejny miesiąc niewykorzystane GB.
Flex ma pełny roaming w UE bez dopłat, Vikingowie niestety nie, a szkoda, byliby alternatywą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1133033  autor: iphoneski
 28 cze 2022, 22:13
To już nawet nie chodzi o te paczki, które i tak dla 99% użytkowników są nie do przemielenia, ale Flex dla mnie wygrywa dodatkową kartą, której MV mi nie da. I to już nie jest jakaś fanaberia marudy, ale dziś coraz więcej osób ma co najmniej 2 urządzenia mobilne, które trzeba czymś wypełnić. Jeden kupił zegarek, drugi tablet, są laptopy z eSIM, lokalizator do psa itd. Jestem ciekaw kiedy operatorzy wreszcie zrozumieją, że ludziom już wisi czy mają 10 czy 1000 giga, bo i tak wykorzystują 8. Teraz trzeba iść w mega tanie oferty dla dusigroszy alvo w droższe z dodatkami dla wymagających, jeśli chcą przyciągnąć klienta.
 #1133035  autor: Window
 29 cze 2022, 00:53
Karlos20 pisze:
28 cze 2022, 19:04
Vikingowie się bronią, czują oddech Flexa... Niestety, pomimo 5 GB mniejszej paczki, pomarańczowi nadal są od Vikingów lepsi.
Flex ma social media bez limitów, na których Vikingowie chętnie się udzielają. MV przenosi na kolejny miesiąc niewykorzystane GB.
Flex ma pełny roaming w UE bez dopłat, Vikingowie niestety nie, a szkoda, byliby alternatywą.
Co do przenoszenia niewykorzystanych GB to Orange Free na kartę wygrywa z MV bo tam oprócz GB z PL też przechodzą GB na UE.
 #1133099  autor: Karlos20
 30 cze 2022, 12:48
Window: fakt, ale celowo porównałem z Flexem, który nie przenosi GB na kolejny miesiąc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134568  autor: Karlos20
 05 sie 2022, 16:42
Świetną mają inspirację, niestety, do Flexa Vikingom im jeszcze sporo brakuje (możliwe, że budżet im na to nie pozwala i sam Play) :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135198  autor: Ireq
 25 sie 2022, 17:07
Zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do MV, dwa pytania:
1 Czy można doładowywać konto kodami/zdrapkami Play?
2 Czy w billingu połączeń wyszczególnione są połączenia głosowe przychodzące tak jak w Play?
 #1135209  autor: Karlos20
 25 sie 2022, 23:50
Ireq: można, ale jest to tylko opcja awaryjna, nie wydłuża ważności Portfela na usługi poza planem Match (tylko zakup / odnowienie planu daje roczną ważność Portfela).
Tak, też są prezentowane połączenia przychodzące (bez pokazywania numeru).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 43 z 48
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 48
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 48