DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 130 z 165
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 165
 #1017629  autor: jkriss
 19 wrz 2018, 09:16
WellDone pisze:Nie bardzo rozumiem po co tak polujecie na te karty. Przenosicie do Playa i zmieniacie jednym kodem taryfe. Chyba, że o czyms nie wiem :)
A potem wprowadzamy kody na promocyjne 500 zł i 5 miesięcy ważności kasy, czy tak to wyglada i po prostu obecnie działa ?
 #1018276  autor: MarekAG
 20 wrz 2018, 21:29
Kamil7878 pisze:Przeniosłem tak numer w A2, karta zależnie od kraju będzie się logować do wybranej sieci nie do każdej tylko do tej z którą operator ma podpisaną umowę, jeśli nie będzie chciała się logować sprawdź w aplikacji karty (nie telefonu) czy masz przedstawione na roaming zagraniczny.
Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że u mnie zadziała to analogicznie.
 #1024817  autor: columbo
 09 paź 2018, 16:56
Mam taki mały problem. Wczoraj przeniosłem nr z Fakt do Orange. Dzisiaj rano przyszedł sms z Orange "witaj w Orange" blabla. Poszedłem przenieść nr z powrotem do FM - z wiadomego powodu. Wyszedłem z salonu Play i dostałem sms, że Play anulował mój wniosek o przeniesienie do Fakt, bo numer jest w trakcie przenoszenia do innej sieci. To co teraz - czekać, czy gadać z kim? Orange?
 #1024893  autor: columbo
 09 paź 2018, 22:58
zwariowany.kurczak pisze:isc.. jutro.
w sumie dowiedziałem się już na czacie orange, że karencja na przeniesienie numeru wynosi 72h, więc jutro jeszcze nie.
 #1024913  autor: paolo
 10 paź 2018, 07:36
witam,
przeniosłem nr z play do t-Mobile oferta na kartę.

Ile mam czasu na aktywację startera?
Tzn. ile starter może leżeć w szufladzie (tydz / miesiąc / rok) zanim będę go musiał aktywować? zanim ten nr nie wygaśnie?
Gdzie znajdę stosowny zapis w tej kwestii? w którym regulaminie?
W play jest jasno napisane że mam 3 lata, jak jest w tmobile?
 #1025206  autor: zwariowany.kurczak
 11 paź 2018, 16:45
Z tym play 3 lata chodziło oto, iż od wydania w salonie karty, na daną sim można próbować przeprowadzać kolejne procesy MNP... a nie PO MNP numeru, po należy numer/sim włączyć/aktywować, aby numer zakończył przeniesienie. Ile czasu w "czarnej dziurze" może być numer, nie wiem.
 #1025360  autor: paolo
 12 paź 2018, 14:30
zwariowany.kurczak pisze:Z tym play 3 lata chodziło oto, iż od wydania w salonie karty, na daną sim można próbować przeprowadzać kolejne procesy MNP... a nie PO MNP numeru, po należy numer/sim włączyć/aktywować, aby numer zakończył przeniesienie. Ile czasu w "czarnej dziurze" może być numer, nie wiem.
w ogóle nie zrozumiałeś mojego pytania - nie wiem po co odpowiadasz jak nie znasz na nie odpowiedzi a co do tych 3 lat to nie masz w ogóle racji po po przeniesieniu nr do play starter może sobie do 3 lat leżeć grzecznie w szufladzie i oczekiwać aż go aktywuję, po 3 lata SIM wygasa i wraca do puli macierzystego operatora



dostałem odpowiedź od boa t-mobile:

"Witam
Uprzejmie informuję, że w przypadku karty SIM MNP czas aktywowany jest zależny od Pana, tzn. jest nielimitowany. Może Pan aktywować, w każdym momencie.
Życzę spokojnego wieczoru oraz pozdrawiam"
 #1032491  autor: unnameduser
 02 lis 2018, 21:15
jkriss pisze:
WellDone pisze:Nie bardzo rozumiem po co tak polujecie na te karty. Przenosicie do Playa i zmieniacie jednym kodem taryfe. Chyba, że o czyms nie wiem :)
A potem wprowadzamy kody na promocyjne 500 zł i 5 miesięcy ważności kasy, czy tak to wyglada i po prostu obecnie działa ?
Jest jakaś taryfa w Play do której najlepiej się przenieść (pod kątem przełączenia na Fakt)?

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1032492  autor: Karlos20
 02 lis 2018, 21:17
unnameduser pisze:Jest jakaś taryfa w Play do której najlepiej się przenieść (pod kątem przełączenia na Fakt)?
Nie ma innego wyboru niż Play na Kartę Start. Taka taryfa jest na kartach, które otrzymuje klient przenosząc numer do oferty na kartę w Play.
Po jej aktywacji, zmiana taryfy na Fakt Mobile i aktywacja korzystniejszego bonusu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1032493  autor: unnameduser
 02 lis 2018, 21:28
Dziękuję za rozwianie wątpliwości. No to po prostu przeniesienie do obojętnie której sieci (Play lub Fakt) i zgarnięcie bonusu.

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1032501  autor: adbadbad
 02 lis 2018, 23:14
Karlos20 pisze:
unnameduser pisze:Jest jakaś taryfa w Play do której najlepiej się przenieść (pod kątem przełączenia na Fakt)?
Nie ma innego wyboru niż Play na Kartę Start. Taka taryfa jest na kartach, które otrzymuje klient przenosząc numer do oferty na kartę w Play.
Po jej aktywacji, zmiana taryfy na Fakt Mobile i aktywacja korzystniejszego bonusu.
a czy nie jest tak że po przeniesieniu bezposrednio do Fakt otrzymuje sie oprocz tych 50 GB 150 zl i RWK dodatkowo jeszcze 20 GB ?
 #1032551  autor: Karlos20
 03 lis 2018, 05:22
adbadbad pisze:a czy nie jest tak że po przeniesieniu bezposrednio do Fakt otrzymuje sie oprocz tych 50 GB 150 zl i RWK dodatkowo jeszcze 20 GB ?
Owszem, ale otrzymanie kart MNP Faktu graniczy z cudem. Warto zadzwonić do najbliższych salonów, żeby się o tym przekonać.
Lista salonów i numery kontaktowe do nich na stronie: https://www.play.pl/pomoc/salony-play.html

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1033172  autor: TheArt
 05 lis 2018, 03:38
Do Faktu zawsze było przenieść ciężko, wiecznie coś wymyślali w Play.
 #1033488  autor: unnameduser
 05 lis 2018, 21:48
Mi w jednym punkcie obsługujący powiedział, że muszę mieć zaświadczenie od operatora o tym, że numer jest zarejestrowany na mnie :D Można na coś takiego złożyć reklamację?

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
  • Strona 130 z 165
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 165
  • 1
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 165