DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 142 z 165
  • 1
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 165
 #1075502  autor: zwariowany.kurczak
 05 lip 2019, 23:59
Witam,
czy jest możliwość w jakieś sieci, złożyć wniosek on-line o przeniesienie kilku numerów na raz w jednym formularzu, zamiast składać zamówienia na każdy osobno? coś na zasadzie "dodaj koleny numer" w formularzu MNP?
 #1075733  autor: jazzzy
 09 lip 2019, 08:26
złożyłem telefonicznie wniosek do Virgin Mobile, po odesłaniu papierów okazało się że ktoś zdrowo namieszał i wpisał datę przeniesienia na wrzesień i teraz Virgin odsyła do Play, Play do RBM, RBM do salonu a salon twierdzi że nie może nic zrobić tylko trzeba nowy wniosek pisać; ktoś popełnił błąd i jakoś nie potrafią tego odkręcić jakby niemożliwością było zmienić datę i uwolnić numer wcześniej; co więcej Virgin nawet nie przewiduje możliwości złożenia reklamacji/zażalenia na postępowanie swojego pracownika

chyba przejdę do Lajt na strzał w 10 skoro Virgin chce utrudniać tylko się zastanawiam czy taką sytuację można zgłosić do UKE jako utrudnianie kwestii związanych z przeniesiem numeru
 #1075739  autor: 3G
 09 lip 2019, 09:23
Ćwiczyłem kiedyś to samo, może i dałoby się inaczej, ale faktycznie najprościej złożyć nowy wiosek .

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1076160  autor: columbo
 15 lip 2019, 12:34
Kurczę, wiem, że może gdzieś o tym było, ale zależy mi na aktualnych informacjach i to dość szybko.
Czy da się przenieść numer z abonamentu na kartę do innej sieci załatwiając wszystko przez docelowego operatora?
Czy (coś tak kojarzę)trzeba wypowiedzieć umowę abo z przeniesieniem nr na ofertę na kartę u obecnego operatora i dopiero przenieść się z karty na kartę?
Czy może to zależy od docelowego operatora - u jednych się da, a u innych nie?
Do tego abonament jest na firmę - DG.
 #1076165  autor: 3G
 15 lip 2019, 13:12
Jak masz umowę do musisz czekać do jej końca, w przeciwnym razie zapłacisz karę umowną.
A sam wniosek o przeniesienie składasz u nowego operatora, który zajmuje się już całą resztą.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1077314  autor: neotele
 29 lip 2019, 12:59
2000adam pisze:Przeniesienie z Play na kartę do Plush na kartę w Legnicy w Auchanie jest nie możliwe. Próbowałem kilka razy zawsze twierdzą że nie mają odpowiednich kart. Spróbowałem w innym punkcie w Chojnowie a tam mogę się przenieść do Plusa a nie do Plusha.
Złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do Nowego Plusha i otrzymałem kartę SIM (jak poniżej). Konsultant potwierdził, że JEST TYLKO JEDNA UNIWERSALNA KARTA SIM, zarówno do Plusha, jak i do Plusa.
Jeśli więc gdzieś Wam mówią, że nie mają odpowiednich kart do Plusha, to, albo konsultant chce Wam wcisnąć na siłę Plusa, albo jest niedouczony (a wtedy należy go/ją dokształcić).
Obrazek
 #1077317  autor: Remington
 29 lip 2019, 13:47
Ale nie jest uniwersalna do postpaid i prepaid. Tak mi powiedziano kiedyś w dwóch salonach, gdzie w jednym kazali mi przyjść na drugi dzień, bo prepaidowe się skończyły. W drugim jednak mieli.
 #1077546  autor: Karlos20
 31 lip 2019, 19:18
marcin19883: Dokładnie tak, bo ta firma świadczy usługi pod tą marką.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1077657  autor: canallos
 02 sie 2019, 12:36
Hej, mam dziwny problem, może ktoś miał podobny i udało mu się go rozwiązać.

Próbowałem przenieść numer z Netii do Plusa na kartę. Najpierw nie mogli przenieść bo nie mieli Netii na liście. W końcu jak mieli Netię na liście i udało się podpisać wszystko, okazało się że nie mogą przenieść numeru, ponieważ jakiś inny operator rozpoczął proces przenoszenia i jest blokada. Z tym że ja wcześniej nigdzie żadnej umowy na przenoszenie nie zawierałem. Rozpocząłem takową przez internet w Virgin, ale nie skończyłem. Dzwoniłem do Virgin, oni twierdzą że nic nie rozpoczęli. Dzwonię do Netii, oni twierdzą że nic do nich nie wpłynęło.

I teraz nie bardzo wiem jak mogę przenieść numer. Miał ktoś coś podobnego? Jakieś wskazówki?
 #1079897  autor: Rco
 05 wrz 2019, 13:22
canallos pisze:
02 sie 2019, 12:36
Hej, mam dziwny problem, może ktoś miał podobny i udało mu się go rozwiązać.

Próbowałem przenieść numer z Netii do Plusa na kartę. Najpierw nie mogli przenieść bo nie mieli Netii na liście. W końcu jak mieli Netię na liście i udało się podpisać wszystko, okazało się że nie mogą przenieść numeru, ponieważ jakiś inny operator rozpoczął proces przenoszenia i jest blokada. Z tym że ja wcześniej nigdzie żadnej umowy na przenoszenie nie zawierałem. Rozpocząłem takową przez internet w Virgin, ale nie skończyłem. Dzwoniłem do Virgin, oni twierdzą że nic nie rozpoczęli. Dzwonię do Netii, oni twierdzą że nic do nich nie wpłynęło.

I teraz nie bardzo wiem jak mogę przenieść numer. Miał ktoś coś podobnego? Jakieś wskazówki?
Witam. Przerabiam podobny problem. Od kilku dni Plus nie potrafi przenieśc mojego numeru z T-Mobile. Nikt nic nie jest w stanie zrobic, a ja nie mam dostępu do wielu rzeczy. Osoby i instytucje nie mają dostepu i kontaktu ze mną, chociazby banki i przelewy autoryzowane smsami. NIE POLECAM PLUSA!!!!!! Generalnie żenada i beznadzieja!
 #1080457  autor: amamohu
 16 wrz 2019, 07:21
Ja próbowałem z mobilevikings przenieść numer do Play na kartę, ale przez www można tylko do abonamentu.
Poszedłem do salonu i usłyszałem że nie mają takiej możliwości, na infolinii mówią że tylko w salonie. Kółko się zamyka :P
 #1081045  autor: ellewoods
 26 wrz 2019, 19:57
Witam,
jeśli jeszcze ktoś tu zagląda może jest bardziej zorientowany w temacie kosztów cesji (play) na kartę a potem przeniesienie do a2mobile.
Generalnie w planach miałam zrobić cesję przy końcu umowy, a potem szybko przenieść numer na kartę w a2mobile. Trochę się w tym zagapiłam, numer jest podpięty pod ofertę na firmę rodziców i właśnie idzie już okres nowej 2-letniej umowy. Najchętniej wygasiłabym swój stary numer i po prostu kupiła nowy starter, ale z tym jest więcej zachodu no i naliczenie kary za rozwiązanie przed końcem umowy :confused3: . Dlatego planuję cesję na kartę (która kosztuje 60 zł), potem myślę, że nie będzie problemu z przeniesieniem z prepaid na inny prepaid . Problem tylko z kosztami, Play ma teraz tylko jakieś formuły solo, a w regulaminie widziałam kwotę 260 za aktywację. Zastanawiam się jakie koszty mam ponieść w sumie z tą cesją, czy coś trzeba będzie doliczyć do tych 60 zł?
 #1081104  autor: 3G
 28 wrz 2019, 11:43
Jak masz umowę na 2 lata to nie wiem czy tak po prostu możesz przejść na kartę... Zwykle to też wiąże się z karą umowną.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1081108  autor: ellewoods
 28 wrz 2019, 14:21
3G pisze:Jak masz umowę na 2 lata to nie wiem czy tak po prostu możesz przejść na kartę... Zwykle to też wiąże się z karą umowną.
No to klops, kolejne 2 lata w tył :confused3: . Czy ktoś zna może jakieś rozwiązanie, jak tu się odkleić najmniejszym kosztem i mieć swój numer na kartę? Pewnie jedynym sposobem będzie się łudzenie, że Play wprowadzi albo jakieś zmiany albo podwyżki i brak akceptacji zmian ułatwi przeniesienie się albo cesję.
 #1081275  autor: areksz
 01 paź 2019, 11:11
gdzie można się przenieść przez infolinię bez kodu weryfikacyjnego sms?
Numery są na mnie ale karty sim utonęły w klopie...
i teraz jest klops , czy tylko salony w których nic się nie chce-bo karta?
 #1081295  autor: unnameduser
 01 paź 2019, 15:57
A próbowałeś wyrobić duplikat karty SIM w salonie aktualnego operatora?

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1084277  autor: Johnny
 19 lis 2019, 22:06
Czy ktoś się orientuje do której godziny należy złożyć wniosek o przeniesienie numeru do Play aby nastąpiło to w ciągu najbliższej nocy???
 #1084299  autor: Robin560
 20 lis 2019, 15:25
w dni robocze najpewniej do zamknięcia salonów. ale żeby mieć absolutną pewność to ok 17/18

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
  • Strona 142 z 165
  • 1
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 165
  • 1
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 165