DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 118 z 165
  • 1
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 165
 #968299  autor: Patrax
 26 gru 2017, 23:39
kaspeed pisze:U mnie kazali pokazac aktywną sim w telefonie.( i karte sim wkładać) nie wiem cos tam stukali twiedząc ze kod z smsa musza przepisać.Orange takie jajca i PLAY.Ile z 3miesiace temu?
co ty za głupoty opowiadasz w Orange nie trzeba żadnego kodu z sms przepisywać. Zapytali tylko czy numer zarejestrowany, wypełniłem wniosek i na drugi dzień już miałem przeniesiony numer. Nie mam pojęcia skąd ty takie bzdury bierzesz
 #968424  autor: kaspeed
 27 gru 2017, 19:02
Takie coś mnie spotkało w salonie!! nie chcieli mmi nawet wniosku przyjąc bez wglądu do telefonu z tym nr ( karta sim luzem przyniesiona kazali wsadzic do telefonu!! Mowie jak to wyglądało w Orange jakies 3miesiące temu w play moze rok temu.Wiem jak to wyglądać powinno i jestem pewny że konsul w salonie celowo utrudniał przeniesienie.Bo im sie nie chce!!Tak samo jak tutejszych userów odsyłano do neta bo w salonie nie przenoszą...Tez wkręcali jak ja?

Im sie nie chce przenosić w Salonach i stąd szukają pretekstu by nie przenieść.U mnie był to brak karty w telefonie.Po wsadzeniu karty do telefonu wzioł telefon coś postukał i oddał i powiedział ze zlecił przeniesienie.( śladu po smsie nie było) ale twierdził że musi kod z telefonu odczytać.Więc wkręcają celowo...

Dla PLAY zaś na 3 salony w 2 mowili że niema specjej karty sim do przenoszenia.Trzeci salon rozpoczoł procedury i zaczoł przenosiny ale jak powiedziałem że niemam karty sim przy sobie kazali przynieść i tłumaczyli że kod potrzebują z telefonu.


Ja doskonale wiem jak wygląda Przeniesienie. Powinni tylko poprosić o nr do przeniesienia + pesel.I imie i Nazwisko. A tu w obu sieciach prosili o farmazony celowo aby nie przenosić. Tak samo jak wkręcali z brakiem kart sim. W salonie Orange tez kiedys nie chcieli mi sim wymienic z 3g na LTE( stara karta czarna bez wyłamywania.Na nowego typu: mamy karty ale tylko dla abonamentu..... Bardzo często jak ktos z rodziny przenosił do T/O słyszal ze nie da sie w salonie tym czy tamtym odsyłali do innych salonów.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968441  autor: Robin560
 27 gru 2017, 19:54
25.12 złożyłem wniosek o przeniesienie do a2 do dziś żadnego potwierdzenia o przyjęciu wniosku sms mail nic. napisałem do bok tam wiadomość wygenerowana automatyczne przyszła czekam 6 godzin na odpowiedź pisałem do kilu opów maile do 3 godzin była odpowiedź. co jest z nimi mają klienta w d.... .w sumie plusowate to nie dziwę się.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #968445  autor: Robin560
 27 gru 2017, 20:05
w vm jeszcze tego samego dnia masz info

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #968787  autor: ign123
 29 gru 2017, 01:53
Czy aby przenieść numer z Plusa nadal wymagana jest wcześniejsza "pełna rejestracja" (łącznie z adresem i numerem dowodu), czy wystarczy "podstawowa" (np. dokonana przez bank: imię+nazwisko+pesel)?
 #968854  autor: 24bis24
 29 gru 2017, 14:48
ign123 pisze: imię+nazwisko+pesel)
zawsze udawało mnie się przenieść z takimi danymi

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #968857  autor: barteks2
 29 gru 2017, 14:54
Jak to możliwe, że Orange w mieście wojewódzkim nie ma w żadnym salonie starterów dla przenoszących numer na kartę? Śmiech na sali. Tłumaczą, że okres świąteczny, a gdzie planowanie zapasów magazynowych, pytam się? Czy starter to towar łatwo psujący się?

http://www.speedtest.net/result/6970778920.png
 #968872  autor: 24bis24
 29 gru 2017, 15:36
Jak to możliwe, że Orange w mieście wojewódzkim nie ma w żadnym salonie starterów dla przenoszących numer na kartę?
wszystkie odwiedziłeś i lipa? :D
Ale w Nowym roku też możesz otrzymać podobną odpowiedź.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #968877  autor: michaelred
 29 gru 2017, 15:50
Robin560 pisze:25.12 złożyłem wniosek o przeniesienie do a2 do dziś żadnego potwierdzenia o przyjęciu wniosku sms mail nic. napisałem do bok tam wiadomość wygenerowana automatyczne przyszła czekam 6 godzin na odpowiedź pisałem do kilu opów maile do 3 godzin była odpowiedź. co jest z nimi mają klienta w d.... .w sumie plusowate to nie dziwę się.
Gdybys przeczytal watek o a2mobile to bys wiedzial jak wyglada u nich przenoszenie numeru i kiedy wysylaja info. Bok nie odpisuje moze najszybciej bo u mnie po 2 dniach ale mozna z nimi cos zalatwic. Moj jeden numer nie zostal przeniesiony bo z wlasnej glupoty nie odpalilem nawet starego startera i go nie zaktywowalem. Napisalem do bok o ponowienie przeniesienia i juz temat zalatwiony, na jutro mam miec nr przeniesiony :)
U mnie to wygladalo tak sobota 16/12 zlozylem wniosek online o przeniesienie. Kurier z papierami byl we wtorek 19/12 a 28/12 o 2 w nocy mialem juz nr przeniesiony. Dzien wczesniej dostalem info na email. Po drodze byly swieta wiec nie jest najgorzej.
 #968940  autor: kaspeed
 29 gru 2017, 19:03
Jak to możliwe, że Orange w mieście wojewódzkim nie ma w żadnym salonie starterów dla przenoszących numer na kartę? Śmiech na sali. Tłumaczą, że okres świąteczny, a gdzie planowanie zapasów magazynowych, pytam się? Czy starter to towar łatwo psujący się


Ja tylko powiem kłamią.Nie chce im sie spychologia.Przerabialem to

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #968987  autor: adacomp
 29 gru 2017, 21:18
Dokładnie tak jak piszecie.
Dealerom Orange oraz innych sieci pewnie też nie opłaca się przenosić do prepaida bo nie mają z tego prowizji jak z abo & cyrografów i ściemniają że starterów brak ale często też na prawdę nie mają jak wcześniej był boom na prepaid MNP i wszystkie zeszły.
 #969018  autor: ign123
 30 gru 2017, 00:44
24bis24 pisze:
ign123 pisze: imię+nazwisko+pesel)
zawsze udawało mnie się przenieść z takimi danymi
W październiku 2016 przenosiny mojego numeru zostały zablokowane przez dotychczasowego operatora (Plus) - taki komunikat sms dostałem od operatora sieci docelowej. Po kontakcie z BOK Plusa okazało się, że przed oddaniem numeru wymagają "pełnej rejestracji". Po jej przeprowadzeniu (w salonie Plusa) kolejny wniosek o przeniesienie przeszedł "bezboleśnie".
Rozumiem, że w tej chwili wystarczy imię, nazwisko i PESEL - super :)
 #969072  autor: barteks2
 30 gru 2017, 13:48
kaspeed pisze:Ja tylko powiem kłamią.Nie chce im sie spychologia.Przerabialem to
To były 2 salony firmowe i 1 placówka partnerska. Mówią, że dostają 5 szt. starterów na miesiąc, a skoro nie mają z tego prowizji, to pewnie więcej nie opłaca im się zamawiać, więc odprawiają klientów z kwitkiem.

http://www.speedtest.net/result/6970778920.png
 #969136  autor: kaspeed
 30 gru 2017, 21:42
Starterów jest pełno.Są to te same simki co do abonamentu.Proboj na abo przenieśc to cie nie odprawią.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970047  autor: reboot
 04 sty 2018, 20:52
Jak długo są ważne startery po przeniesieniu w poszczególnych sieciach W4?
W Play to 3 lata, a jak jest u pozostałych?

WKS
 #970059  autor: kaspeed
 04 sty 2018, 21:23
reboot jestes pewny? Ja dostaje info że starter z przeniesionym nr juz jest aktywny w sieci nowego opa i nawet jak nie wykonałem 1 polączenia czas mu leci.( wiem wiem pewnie kolejna bajka ale w takim wypadku lepiej uwazać)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #970097  autor: reboot
 04 sty 2018, 23:34
Chodzi mi o to, że nie wkładam karty do telefonu, tylko starter leży na półce i czeka na lepsze czasy. U Play znalazłem to w regulaminie przenosin i bonusu za przeniesienie, u innych ciężko ogarnąć, dlatego pytam.

WKS
 #970127  autor: kaspeed
 05 sty 2018, 09:24
Wiem ale ja mam inf z Orange ze numer przeniesiony na sim juz.jest w sieci aktywny tzn nie potrzeba aktywować.I że od przeniesienia licza rwk.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 118 z 165
  • 1
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 165
  • 1
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 165