DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 165
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 165

 #98050  autor: Prometo
 24 sie 2006, 10:10
Jednak 50zł to jeszcze za dużo :/ Powinno być tyle co karta doładowująca

A ja byłem w salonie i powiedzieli mi, że trzeba zapłacić 50 zł + zakup znaczków opłaty skarbowej za 10 zł
Ostatnio zmieniony 24 sie 2006, 17:18 przez Prometo, łącznie zmieniany 1 raz.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #98106  autor: przemek910
 24 sie 2006, 12:14
Prometo pisze:Jednak 50zł to jeszcze za dużo :/ Powinno być tyle co karta doładowująca
No właśnie tyle kosztuje karta doładowująca :?

Im więcej wykrzykników na końcu posta, tym głupsza osoba pisząca...
 #121269  autor: swanno
 05 lis 2006, 20:05
Jakie sa koszty migracji z Simplusa do Mixplusa (ile trzeba miec na koncie) ??
Czy jest jakis wymóg co do tego ile czasu mam Simplusa, czy moge sobie kupic starter i odrazu zalatwiac przeniesienie do Mixa??

 #121348  autor: D@rio
 05 lis 2006, 22:56
swanno pisze:Jakie sa koszty migracji z Simplusa do Mixplusa (ile trzeba miec na koncie) ??
Czy jest jakis wymóg co do tego ile czasu mam Simplusa, czy moge sobie kupic starter i odrazu zalatwiac przeniesienie do Mixa??
Dla użytkowników Simplus, którzy spełniają następujące warunki:

1. pozostawanie w okresie ważności konta
2. posiadanie limitu dodatniego w wysokości nie niższej niż 5 zł z VAT w momencie dokonywania Konwersji
3. dokonanie rejestracji numeru
4. posiadanie minimalnego 3 miesięcznego stażu liczonego od daty aktywacji karty SIMPLUS

Obrazek

 #121351  autor: swanno
 05 lis 2006, 23:03
D@rio pisze:
swanno pisze:Jakie sa koszty migracji z Simplusa do Mixplusa (ile trzeba miec na koncie) ??
Czy jest jakis wymóg co do tego ile czasu mam Simplusa, czy moge sobie kupic starter i odrazu zalatwiac przeniesienie do Mixa??
Dla użytkowników Simplus, którzy spełniają następujące warunki:

1. pozostawanie w okresie ważności konta
2. posiadanie limitu dodatniego w wysokości nie niższej niż 5 zł z VAT w momencie dokonywania Konwersji
3. dokonanie rejestracji numeru
4. posiadanie minimalnego 3 miesięcznego stażu liczonego od daty aktywacji karty SIMPLUS
Wszytko pieknie tylko ten 3-miesieczny staż wszystko psuje, a tak mialbym piekny numer 601 xxx xxx w Mixie :?
Dzieki D@rio

 #121374  autor: D@rio
 06 lis 2006, 00:24
musisz przeczekać. Pozdrawiam.

Obrazek

 #122936  autor: slawus
 11 lis 2006, 15:26
D@rio pisze:
swanno pisze:Jakie sa koszty migracji z Simplusa do Mixplusa (ile trzeba miec na koncie) ??
Czy jest jakis wymóg co do tego ile czasu mam Simplusa, czy moge sobie kupic starter i odrazu zalatwiac przeniesienie do Mixa??
Dla użytkowników Simplus, którzy spełniają następujące warunki:

1. pozostawanie w okresie ważności konta
2. posiadanie limitu dodatniego w wysokości nie niższej niż 5 zł z VAT w momencie dokonywania Konwersji
3. dokonanie rejestracji numeru
4. posiadanie minimalnego 3 miesięcznego stażu liczonego od daty aktywacji karty SIMPLUS
Przy przejściu z Simplusa na Mixa numer nie musi być zarejestrowany, wystarczy że się pokaże fizycznie kartę sim tego konwertowanego simplusa. Po za tym nie trzeba mieć 5 zł na koncie, wystarczy że karta jest aktywna (min. 5 zł jest przy przejściu na abonament).

 #122939  autor: Kaczy
 11 lis 2006, 15:30
slawus pisze:Przy przejściu z Simplusa na Mixa numer nie musi być zarejestrowany,
Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura.
Uruchamiając specjalny system (EDI) po podaniu numeru telefonu wyskakuje informacja, że możliwe przejście z Sim+ na MIX`a po zarejestrowaniu.

...::: Made for loneliness :::...

 #122976  autor: slawus
 11 lis 2006, 16:35
[ Dodano: 2006-11-11, 16:37 ]
Kaczy pisze:
slawus pisze:Przy przejściu z Simplusa na Mixa numer nie musi być zarejestrowany,
Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura.
Uruchamiając specjalny system (EDI) po podaniu numeru telefonu wyskakuje informacja, że możliwe przejście z Sim+ na MIX`a po zarejestrowaniu.
Nie wiem jak jest w Punktach Autoryzowanych, natomiast w Salonach Firmowych Plusa można bez najmniejszego problemu zrobić konwersję na Mixa z niezarejestrowanym Simplusem a nawet zarejestrowanym na inną osobę (trzeba tylko pokazać kartę sim sprzedawcy).
Ostatnio zmieniony 11 lis 2006, 16:59 przez slawus, łącznie zmieniany 1 raz.

 #122980  autor: Kaczy
 11 lis 2006, 16:57
slawus pisze:zarejestrowanym na inną osobę (trzeba tylko pokazać kartę sim sprzedawcy)
Czyli kradnę kartę simplusa mojej dziewczynie i podpisuje z jej kartą umowę na siebie? Bardzo dziwne!

...::: Made for loneliness :::...

 #123034  autor: D@rio
 11 lis 2006, 18:05
Dokładnie, tak jak powiedział Kaczy. Nie chciałem się podpierać EDI'm bo nie wszyscy muszą wiedzieć jakie programy są używany w Polkomtelu...no ale, to prawda :-)

Obrazek

 #123117  autor: slawus
 11 lis 2006, 22:40
No to rzeczywiście dziwna i ciekawa sprawa. Niby jednen operator a jednak w Salonie Firmowym Plusa można bez problemu przejść z niezarejestrowanego Simplusa na Mixa a u Autoryzowanego Przedstwiciela nie można.
A jeśli chodzi o EDIego - to tego programu w Salonach Firmowych się nie używa i zdecydowana większość pracowników nie widziała go na oczy - może stąd ta różnica :)

 #123121  autor: D@rio
 11 lis 2006, 23:17
slawus, no ale zobacz...to nawet przeczy procedurom. Jak to tak, niezarejestrowaną kartę przerzucić na abonament? To nawet Orange, ani Era tak nie robią...

rozumiem ze salon firmowy tak może, bo oni mają inną aplikację - fakt. Ale pomyślmy na zdrowy rozum..przychodzi klient, ma kartę SIM, bez kodu PUK, bez rejestracji i co...taka wolna amerykanka?

Obrazek

 #123129  autor: slawus
 11 lis 2006, 23:27
D@rio, Ja pisałem o przejściu z simplusa na mixa bez rejestracji karty i jest to całkowicie zgodne z procedurami. Odrębną sprawą jest dyskusja czy jest to wporządku wobec klientów. Jednak Polkomtel wychodzi chyba z założenia że jak klient ma kartę przy sobie, to legalnie wszedł w jej posiadanie.
Jeśli chodzi o przejście na abonament, to potwierdzam, że bez rejestracji i tych pięciu złotych to nie ma najmniejszych szans.

 #123131  autor: D@rio
 11 lis 2006, 23:38
uhm - no cóż, nie mam więcej pytań :-) muszę się dowiedzieć jak to jest u mnie...

Obrazek

 #132921  autor: Vieslav
 15 gru 2006, 08:50
A wie ktoś może ile trwa takie przeniesienie (dokładnie z tak-taka do popa)?

 #133020  autor: D@rio
 15 gru 2006, 16:17
ok. 7 - 14 dni.

Obrazek

 #142144  autor: kubik
 16 sty 2007, 22:53
to może i ja dorzucę coś od siebie. jestem świeżo po przeniesieniu mojego srebrnego numeru z heyah do simplusa. całość trwała regulaminowo tydzień, tzn. w 7. dniu heyah zwolniła numer, 30 minut ciszy (brak zasięgu tu i tu) i pojawił się Plus GSM. 12.20 jakie zapłaciłem za kartę sim (specjalne 'Simplus/Mix Plus MNP') pojawiło się na koncie i do tego od pierwszego dnia leci bonus (sms/min/sms etc).

oczywiście w dniu złożenia wniosku i potwierdzeniu go przez heyah, zostało pobrane 50 zł - ale dzięki promocji x2 jestem 10 (20) zł do przodu ;) (dwa zasilenia po 20 zł => 60zł)

dzięki przenisieniu przynajmniej odpada stres pilnowania zasilenia, bo jak się raz przekonałem heyah usuwa numer bez dwóch zdań :/

 #147295  autor: plusteczek
 29 sty 2007, 20:39
Posiadam telefon ofercie prepaid w plusie.
Czy można przenosić numer plusa do oferty Orange,a nastepnie do ery i pożniej znów do
Orange czy plus?
Na czym polega procedura jak mam numer plusa w orange i chce przenieś do Ery.

 #147300  autor: D@rio
 29 sty 2007, 20:44
plusteczek pisze:Czy można przenosić numer plusa do oferty Orange,a nastepnie do ery i pożniej znów do
Orange czy plus?
można, tylko czy...warto? Nie szkoda Ci pieniędzy?
plusteczek pisze:Na czym polega procedura jak mam numer plusa w orange i chce przenieś do Ery.
Będzie taka sama jak przenosiłeś z Plusa do Orange.
a więc...na weryfikacji danych osobowych klienta no i następnie zarejestrowaniu sprawy w systemie MNP, pobraniu opłaty i finalnym przeniesieniu numeru - w skrócie mówiąc.

Obrazek
  • Strona 2 z 165
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 165
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 165