DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1094112  autor: jutek
 29 kwie 2020, 21:35
Harnas pisze:
29 kwie 2020, 12:50


Szczegóły sprawy
Na Pana koncie zablokowaliśmy wysyłanie SMS-ów i wykonywanie połączeń wychodzących.

Powodem blokady było naruszenie "Regulaminu Oferty Promocyjnej Zbieraj minuty w Play Fresh". Dokument wskazuje, że użytkownik zobowiązuje się nie wykonywać ruchu, polegającego na masowym wysyłaniu wiadomości lub wykonywaniu połączeń.

Pani odpowiadająca na reklamację zapewne użyła standardowej wklejki dotyczącej blokady numeru ze względu na "sztuczny ruch" (czyli coś, co od lat według mniemania operatorów daje im możliwość dowolnej blokady dowolnego numeru według swojego widzimisię, a za co dziwnym trafem nigdy nie dostali kary od UOKiK/UKE, więc mogą jechać dalej na tej samowolce). Tym niemniej pani się chyba nieco zagalopowała, gdyż w rzeczonym regulaminie ("Regulamin Oferty Promocyjnej Zbieraj minuty w Play Fresh") akurat nie ma nic odnośnie masowego wysyłania wiadomości (brak takiego punktu), a zapis odnośnie wykonywania połączeń brzmi nieco inaczej niż pani to przytoczyła, dokładnie tak: "g. nie wykorzystywać Kart SIM/USIM bez zgody P4 do inicjowania ruchu, polegającego na masowym wykonywaniu połączeń , w szczególności w przypadku automatycznej dystrybucji połączeń lub automatycznej interaktywnej obsługi numeru wywołanego lub w przypadku integracji systemu telekomunikacyjnego i informatycznego Abonenta w celu obsługi tego ruchu". Regulamin jest tutaj: https://www.play.pl/resources/pdf/Regul ... _Fresh.pdf
 #1094117  autor: Harnas
 30 kwie 2020, 01:24
czyli najprościej było by nie odpowiadac na te reklamację do P4 tylko prosto do UOKiK/UKE zaąłczajac regulamin, historie polaczen, reklamacje i odpowied zna nia, zaznaczajac, ze czuje si epokrzywdzony prxzez operatora któy po doladowaniu dal mi 4 tysiace SMSow lecz zabronil z nich korzystac.
"Masz chłopie kilo kiełbasy odemnie w prezencie do zjedzenia ale nie waż się zjeść wiecej niż 2 kęsy mimo, ze co roku nie miałem nic przeciwko Twojemu apetytowi"