DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 6 z 33
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 33

 #538360  autor: tuchas
 02 mar 2012, 11:15
warczanek pisze:raczej przecieku nie będzie
Dla czego tak sadzisz? Zawsze są przecieki tylko na ostatnia chwilę dają newsa wszystko jest uzgodnione z telepolis a operatorem ;)

 #538362  autor: Horacy
 02 mar 2012, 11:20
Czyli można powiedzieć że cen raczej nie obniża, hmm może dobrze może nie, no że tak powiem ciekawość mnie zżera na myśl o poniedziałku :) Ciekawe co oni mają pod pojęciem "uż nie będzie takie samo - wejdźmy razem w nowy wymiar komunikacji" to mnie bardzo zastanawia co jeszcze "nowego" mogą wprowadzić.

 #538374  autor: DanielR
 02 mar 2012, 12:00
U konkurencji (nie chcę podawać gdzie), jest wypowiedź prezesa PTC, Miroslava Rakowskiego z Barcelony, w pewnym sensie zdradzająca, na czym może polegać ten "nowy wymiar komunikacji". :wink:

 #538377  autor: tuchas
 02 mar 2012, 12:24
no z tego co wiem stawek opuszczać nie beda. Będzie to naprawdę coś nowego z czym polacy nie mieli do czynienia ;)

Heh mogli by juz troszeczkę coś zdradzić ;)

 #538378  autor: drcox
 02 mar 2012, 12:25
Jak dla mnie - to powinni przemiować duże doładowania bonusami (internetowymi szczególnie).

 #538379  autor: tuchas
 02 mar 2012, 12:28
ala orange free

 #538391  autor: Ruben
 02 mar 2012, 13:50
Widzę, że koncert życzeń się zrobił ;) Telepolis już pewnie zna ofertę ale nie może jej przedstawić zbyt wcześnie i pewnie zrobi to w ostatniej chwili ;)
Walki cenowej nie będzie na stawkę za minutę, bo byłoby zbyt proste do porównania z innymi ofertami. Spodziewam się nowego jakiegoś rozwiązania, którego jeszcze nie ma na naszym rynku. To utrudni porównanie do konkurencji, bo dzisiaj łatwo porównać 19gr vs 29gr a jak zaszyje się stawkę 30gr/min w pakiecie usług, to zestawienia porównawcze będzie trudniej robić. Oczywiście, że jednym nowe rozwiązania będą odpowiadały a inni będą totalnie krytykować ale to przecież normalne i o to przecież chodzi żeby oferty były zróżnicowane a nie identyczne, bo mamy też rożne potrzeby. Po analizie swoich potrzeb wybierzemy tę ofertę, która dla nas będzie korzystniejsza. Przecież im także nie chodzi o to, żeby za wszelka cenę wszystkich z Fresha czy Orange ściągnąć, bo to nierealne. 2mln abonentów to nie jest tak mało i myślę, że z taką liczbą spokojnie na siebie zarabiają.
Życzę powodzenia tej marce, bo pomimo 8lat istnienia cały czas udowadnia, że jest atrakcyjna i potrafi wprowadzać nowe rozwiązania. Życzyłbym sobie i Wam wszystkim żebyśmy nie doznali w 5marca rozczarowania ;)
Ostatnio zmieniony 02 mar 2012, 13:57 przez Ruben, łącznie zmieniany 1 raz.

 #538395  autor: bolek2004
 02 mar 2012, 13:57
Możemy sobie pogadać, oferta już jest gotowa, jednemu będzie odpowiadać, innemu nie, rewolucji nie będzie bo W4 ma już podobne mniej więcej oferty więc nikomu nie zależy na obniżaniu cen. Najgorsze w tym wszystkim jest to że dopóki nie wejdzie jakiś operator do PL ale nie mvno to nie mamy co liczyć na obniżki. Także trzeba się przygotować że te ceny które są teraz to będzie standard na długi czas.
Co do rewolucji to najpierw była heyah później play a teraz to długo , długo nic nie będzie.
A co do wprowadzenia, zawsze jest tak że marketingowcy podkręcają atmosferę (taka ich praca) a później i tak dużo z tego nie ma, kto pamięta wejście Orange do PL to wie o co chodzi.

[ Dodano: 2012-03-02, 14:03 ]
DanielR Korzystna to ona będzie ale nie dla użytkowników a dla marketingowców i całej Heyah/T. To jest jak wojna, chcieliście wydymać Freda to teraz Fred wydyma was:) Na tym to polega.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2012, 14:03 przez bolek2004, łącznie zmieniany 2 razy.

 #538396  autor: DanielR
 02 mar 2012, 13:57
Tylko, jeśli rzuca się takimi hasłami, jak już wcześniej wymienione, to należałoby się spodziewać, że oferta ta będzie rzeczywiście rewolucyjną, a tym samym korzystną dla większości, a nie tylko dla garstki osób.

 #538402  autor: nicram
 02 mar 2012, 14:18
Obiektywnie mówiąc o Heyah, mamy takie plusy:

1) Długa ważność konta
2) Prawdziwe darmowe SMS-y w sieci z uwagi na "nieograniczoną" ważność konta
3) Nielimitowane rozmowy w sieci za 9 zł, albo po doładowaniu
4) Pakiet internetowy z lejkiem, z tym że tylko 100 MB

Minusy, natomiast:
1) Bardzo drogie rozmowy do Play-a
2) Drogie SMS-y poza sieć w cenniku
3) Brak większych pakietów internetowych

Powiem szczerze, że Heyah z wprowadzeniem nowej taryfy może czasami wiele rzeczy popsuć. Dlatego jestem ciekawy na czym ma polegać ta owa rewolucja, skoro w sieci w tej chwili Heyah ma bardzo dobre warunki. W chwili obecnej wystarczyłoby poprawić cenę do Play-a na 40 gr/min, dać 3 gr za SMS-a poza sieć w cenniku i dorzuć jeszcze ze dwa pakiety internetowe z lejkiem. jeden za 5 zł = 200 MB, a drugi za 15 zł = 2 GB [niewykorzystane MB żeby się sumowały i były cyklicznie odnawiane co miesiąc]. Oczywiście dotychczasowe wszystkie plusy jakie wymieniłem na samym początku postu musiałyby zostać zachowane. Żeby postawić ostatecznie jeszcze wisienkę na torcie, dodaliby 1 darmowy numer [oczywiście można byłoby go zmieniać później, opłata jednorazowa za zmianę 10 zł] na stałe, bez kosztu aktywacji, albo musu doładowań.

Dla mnie wtedy byłaby rewolucja, bo innej drogi za bardzo nie widzę.

Boję się że Heyah nie zaszaleje i pójdzie jedynie w kierunku wielkich bonusów, dla tych co regularnie doładowywują konta wysokimi nominałami. Oby teraz w pogoni za tymi bogatymi klientami, nie zapomnieli o tych "ciułaczach", bo trzeba pamiętać że to oni stanowią trzon takiej marki jak Heyah [która do tej pory kierowana jest przecież do młodzieży].
No cóż, poczekamy, zobaczymy... 8)

 #538410  autor: nicram
 02 mar 2012, 14:59
lukaszw pisze:Jak już robimy koncert życzeń to ja bym się ucieszył z usługi Blackberry w kolejnym prepaidzie... :)
Nie ukrywam, że przydałaby się taka usługa w Heyah, dla jakiejś małej grupy użytkowników. Sam z chęcią kupiłbym sobie jakiegoś bb, ale z uwagi na kiepskie baterie w najnowszych modelach (9900, 9790, 9360) nie zdecyduję się na ten krok. Nie po to chciałbym wydać ponad tysiąc złotych, żeby później latać z ładowarką do telefonu. Mówię tutaj z perspektywy zwykłego Kowalskiego, a co dopiero mają powiedzieć prawdziwi ludzie biznesu? Żeby mieć telefon i musowo go ładować zawsze na wieczór, bo następnego dnia może on nie wytrzymać nawet do popołudnia [bo o wieczorze możemy zapomnieć]. Nie mówiąc o tym że przy intensywnym korzystaniu, z całą pewnością bateria wyładuję się jeszcze przed wieczorem. Z czym do ludzi? heh 8)

 #538424  autor: rablosik
 02 mar 2012, 16:17
To ja chce internet tak jak w kablu by płaciło sie tiko za prędkosc jak tak zrobia pobija wszystkich

zycie to gra

 #538455  autor: Rambus
 02 mar 2012, 19:47
Link

Patrząc na to co Witek napisał w artykule już chyba wiadomo czego można się spodziewać.

Rewolucji nie będzie. Jak dla mnie to najbardziej szkoda stawki do Play - 80gr to jest jakiś kosmos. Przy takiej stawce to na pewno do nich numeru nie przeniosę.

Ale poczekajmy, zostało niewiele a i pewności co do tych plotek jeszcze nie ma.

 #538462  autor: tuchas
 02 mar 2012, 20:48
Oj mi się wydaje że jest to celowe wprowadzenie w błąd wszystkich.
Liczą na to że zaskoczą ludzi i może tak będzie :)

[ Dodano: 2012-03-02, 20:57 ]
Znalazłem takie info :)

''jak wynika z ustaleń dziennika Parkiet, Polska Telefonia Cyfrowa pod brandem Heyah operator planuje zaatakować Playa i wprowadzić atrakcyjną ofertę abonamentową z tanimi smartfonami, co jest do tej pory domeną Playa."

Heeeeh na pewno nie będą rozdawać ich za darmo lub po doładowaniu za 1000zł a może... ???

 #538463  autor: ja.michal
 02 mar 2012, 21:00
Ruben pisze:Po analizie swoich potrzeb wybierzemy tę ofertę, która dla nas będzie korzystniejsza.
Święte słowa i nie ma co narzekać. :)
nicram pisze:co dopiero mają powiedzieć prawdziwi ludzie biznesu?
Że Heyah nie jest skierowana raczej w tą grupę.
Rambus pisze:Jak dla mnie to najbardziej szkoda stawki do Play - 80gr to jest jakiś kosmos. Przy takiej stawce to na pewno do nich numeru nie przeniosę.
Zrobiliby to co w USA czyli bill&keep i byłoby po problemie. ;)
tuchas pisze:Znalazłem takie info :)
Jeśli to prawdziwa informacja to w sumie kiepsko. Liczyłem na ofertę w stylu T-Mobile USA lub innych operatorów (w tym Europejskich), którzy mają coś takiego.

 #538464  autor: DanielR
 02 mar 2012, 21:00
Ale ja mam w doopie abonament. Niech sobie go zostawią dla różowego T-Mobile.
W Heyah niech się skupią na ofercie na kartę.

 #538466  autor: Atlan
 02 mar 2012, 21:06
Nie łudźcie się, nie będzie nic rewolucyjnego. Kwestia w sumie tylko ile minut dziennie będzie za te 30zł, choć ilekolwiek by ich nie było, to dla mnie śmieszna to oferta będzie. Zamiast smartfonów powinni dodawać do tej oferty stopery, żebyś z zegarkiem w ręku patrzył ile minut dziennie możesz wykorzystać.

Plotka też głosi, że znikną darmowe smsy w sieci jak ktoś tego hiper pakietu nie kupi. Tak więc wygląda na to, że oszukali ludzi na całego z tą poprawą oferty, bo dla wielu osób się ona po prostu pogorszy, czyli stanie się to czego się niektórzy bali ;) No cóż... Nie wiem jak chcą zachęcić młodych do tej oferty, może pół roku temu wkradła się literówka i miało być "zniechęcić"? ;)

Zagadki logiczne

 #538468  autor: ja.michal
 02 mar 2012, 21:22
Atlan pisze:Kwestia w sumie tylko ile minut dziennie będzie za te 30zł
Średnia rozmów dziennie jest podobno na poziomie 26min. Abonament ze 120min w T-Mobile to prosto licząc jest 4 minuty dziennie.
Atlan pisze:Tak więc wygląda na to, że oszukali ludzi na całego z tą poprawą oferty
Plotka to nadal plotka i nie można nikomu zarzucać oszustwa jak na razie. ;)

 #538470  autor: Atlan
 02 mar 2012, 21:28
ja.michal, 4 minuty dziennie za 1zł to można było mieć i bez tego śmiesznego pakietu. Nawet 10 minut dziennie to będzie mało moim zdaniem, bo po pierwsze realne wykorzystanie będzie mniejsze niż maksymalny pułap dzienny, a po drugie to 10 minut za 1zł to śmiało można wyciągnąć u konkurencji i mieć elastyczniejszą ofertę.

Z drugiej strony, jak dadzą 20 minut dziennie to znowu będą kombinatorzy którzy będą to w pewien sposób "przemycać" na Zbieraj Minuty w Playu ;)

Tak jak mówię, to z góry wiadomo że będzie zła oferta, bo jej konstrukcja jest po prostu nieprzyjazna dla użytkownika. Nikt poważny nie będzie się kopał z operatorem za 3zł oszczędności, tracąc przy tym wygodę jaką daje prepaid.

Zagadki logiczne
  • Strona 6 z 33
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 33
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 33