DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 82 z 100
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 100
 #917644  autor: Gregrin
 24 mar 2017, 17:20
grzesio0401 pisze:Dzięki, na podstawie historii połączeń potrzeba tylko około 40min/mc a są miesiące, że nawet nie potrzeba 20min
To fakt dobry ale nie wiem czy nie lepiej freemium 30min gratis a później 29gr/min. Włączenie freemium (da się go włączać przez stronę) daje RWK.
 #917651  autor: grzesio0401
 24 mar 2017, 18:04
No właśnie fakt albo freemium, ale freemium nie jest już tak bezobsługowe bo trzeba włączać pakiety co miesiąc i co pół roku odpowiedzieć na sms żeby nie zablokowali konta no i jeszcze nie wiem jak tam ze zgodami marketingowymi czy nie będzie jakiegoś spamu w przyszłości a to byłoby najgorsze(sieć ma być dla starszej osoby do sporadycznego korzystania poza domem)
 #917687  autor: Gregrin
 24 mar 2017, 23:12
grzesio0401 pisze: ale freemium nie jest już tak bezobsługowe bo trzeba włączać pakiety co miesiąc i co pół roku odpowiedzieć na sms żeby nie zablokowali konta
Freemium włączasz raz na pol roku i przy każdym włączeniu konto przedłuża ci o rok wiec nie jest to kłopotliwe.
grzesio0401 pisze: jeszcze nie wiem jak tam ze zgodami marketingowymi czy nie będzie jakiegoś spamu w przyszłości
Głównie to wysyłają spam ze możesz dokupić pakiety, nic czym można by się przejmować :)
Osobiście mam wrażenie ze przechodząc do faktu numer zaczął dostawać spam z "popularnych numerów" (mimo ze nie ma o tym mowy w regulaminach).
 #920261  autor: bolek2004
 11 kwie 2017, 16:03
Zarejestrowałem dziś swoją kartę Lycamobile i po rejestracji dostałem smsa z nazwą użytkownika i hasłem. Do czego to służy? Chciałem się zalogować do swojego konta na www lyca, podaje nr telefonu i hasło i pokazuje błąd.
Czy muszę się i tak rejestrować przez email albo sms żeby się zalogować na swoje konto czy coś źle robię?
W takim razie po co wysyłają smsem login i hasło?
 #920299  autor: rudymax
 11 kwie 2017, 19:37
bolek2004 pisze: Chciałem się zalogować do swojego konta na www lyca, podaje nr telefonu i hasło i pokazuje błąd
Spróbuj wpisać numer telefonu poprzedzając go "z angielska" zerem (10 cyfr).
 #920302  autor: bolek2004
 11 kwie 2017, 20:16
Dzięki, zadziałało.
Czyli napiszę dla innych, jak ktoś zarejestruje kartę to dostaje login czyli nr telefonu i hasło.
Logując się z 0 przed nr telefonu i hasłem nie musimy już podawać żadnego maila czy czegokolwiek żeby zalogować się na www.
 #923275  autor: SomalijskiWluczega
 29 kwie 2017, 18:18
jest nowy pakiet: za 35zł nielimitowane pl stacj i komórkowe, nielimitowane smsy do pl, 12GB netu w pl i 300minut do 38 krajów europy i świata i 30 minut do Ukrainy... Pakiet ważny 30 dni. Dla nowych klientów pierwszy miesiąc za pół ceny.
 #948515  autor: Maq
 01 wrz 2017, 16:21
Lyca w koncu wprowadziła darmowy roaming w Eu, ale tylko w ofertach dla wszystkich M, L oraz XL, według strony od 25 sierpnia http://www.lycamobile.pl/po/roaming-w-ue-sie-zmienia

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits
 #1004075  autor: aster
 17 lip 2018, 09:47
Też się zastanawia(łe)m nad Lycamobile, ale na wiki wyczytałem że nie można dzielić net ("tethering"). Czy z ich kartą SIM nie będzie można z telefonu udostępnić net do innych urządzeń?
 #1004111  autor: antekwars
 17 lip 2018, 14:49
Dwa lata temu zamówiłem ich kartę na próbę i nie dało się udostępnić neta w tethering po wifi na inne urządzenie. Po drugie ich internet idzie przez centralę w wielkiej brytani w związku z czym czasami nie mogłem wejść na jakąś stronę bo pisało że dla osób z poza granicy wejście na stronę jest niedozwolone. Po trzecie przez to , że net idzie przez centralę w wielkiej brytani mocno ograniczona jest prędkość internetu pomimo zasięgu lte plusa. Wkładałem kartę plusa i miałem około 30 megabitów potem ich wkładałem kartę w tym samym miejscu i prędkość 2 megabity. Do neta odradzam.
 #1004191  autor: Robin560
 17 lip 2018, 17:57
Mi jakiś rok temu lyca działała w routerze nie wiem jak. Nie wiem jak teraz. Co do prędkości to u mnie plus ogólnie słabo działa nie zauważyłem żeby słabiej było niż w plusie.

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1005124  autor: aster
 26 lip 2018, 01:05
Z tym brakiem możliwości udostępniania netu z telefonu do innych urządzeń to trochę nieciekawa ingerencja w sposób używania netu przez użytkownika. Nie sądziłem, że w 2018 jakiś operator będzie to odgórnie blokował klientowi... ostatni raz się z takim czymś spotkałem w innym kraju i to lata, late temu.

A propos samego netu to używając Lyca będziemy widoczni jako korzystający z brytyjskiego adresu UP? :)
 #1009129  autor: wlkp
 24 sie 2018, 11:18
Dax13 pisze:Używał ktoś lycamobile z pakietem internetu za granicą? Jaka sytuacja z zasięgiem i prędkościami. Czy będzie działać LTE w roamingu?
W Niemczech działa dobrze i bez problemu,zasięg dobry internet chodzi bez problemu ale tylko na 3G .Z tego co szukałem ta sieć ma najtańsze pakiety w UE internetu,aktywacja za granicą,doładowanie od ręki działa .
 #1032798  autor: JacekK
 03 lis 2018, 20:40
Chyba nie zostało to odnotowane na forum (jeśli tak - przepraszam). W ostatnim czasie sieć Lycamobile Polska wprowadziła sporo nowości. Największą jest z pewnością to, że teraz ze wszystkich pakietów można korzystać z roamingu międzynarodowego w krajach UE i EOG.

https://mvno-gsm.pl/lycamobile-teraz-ws ... -ue-i-eog/

To jednak nie koniec. Wraz z początkiem listopada operator znacząco zwiększył ilość internetu mobilnego w najważniejszych pakietach "Do wszystkich". Uatrakcyjnił również pakiet "Do wszystkich S", który podrożał o 1 zł i kosztuje 20 zł, ale teraz zawiera NO-LIMIT na rozmowy i SMS-y oraz aż 30 GB mobilnego internetu:

https://mvno-gsm.pl/ciag-dalszy-jesienn ... szystkich/

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
  • Strona 82 z 100
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 100
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 100