DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 88 z 100
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 100
 #1098350  autor: aerkoo
 28 cze 2020, 19:18
U mnie w lubelskim i jakoś od kilku dni ruch idzie przez polskie serwery, w grach pingi się znacząco poprawiły i na discordzie też. Screen pod spodem

Obrazek
Obrazek
 #1098392  autor: aerkoo
 29 cze 2020, 15:26
Remington pisze:
28 cze 2020, 19:30
Polski jest host, ale którędy idzie ruch to trzeba tracert sprawdzić.
Jak dla mnie to idzie przez Polskę.
Obrazek

Niech ktoś to jeszcze u siebie potwierdzi. Jak dla mnie bomba.

Speedtest przy 2 kreskach LTE - Lubelskie, Świdnik
Obrazek
 #1098677  autor: SomalijskiWluczega
 04 lip 2020, 09:26
niestety nie mogę potwierdzić Twoich rewelacji bo oficjalnie konsultant mi na infolinii powiedział że wszystko działa po staremu (czyli z serwerów angielskich). Mam do Ciebie pytanie jako do użytkownika lycamobile.pl czy naliczanie jest nadal minutowe i no limit = dalej 3000 minut na 30 dni? Jakie jest naliczanie internetu? co ile kb/s? liczone osobno czy łącznie za odbieranie i wysyłanie danych i ogólnie jaka jest jakość połączeń w lycamobile internetu i rozmów/smsów?
Pytam - bo zamówiłem testowo starter lycamobile a także jakbyś mógł to podaj mi ustawienia do internetu LTE w lycamobile.pl dla androida?
Czy po wyczerpaniu internetu jest jakiś lejek czy lycamobile pobiera od razu opłatę dodatkową? Czy są mmsy w ofercie lycamobile.pl ? i czy można z pozycji telefonu komórkowego udostępnić internet lycamobile.pl np mobilnym routerem na laptop czy innemu smartfonowi czy ta opcja jest przez lycamobile blokowana?
Z góry dziękuje za pomoc.
 #1098678  autor: fwitkowski17
 04 lip 2020, 09:54
SomalijskiWluczega pisze:
04 lip 2020, 09:26
Pytam - bo zamówiłem testowo starter lycamobile a także jakbyś mógł to podaj mi ustawienia do internetu LTE w lycamobile.pl dla androida?
APN: data.lycamobile.pl
Użytkownik: lmpl
Hasło: plus
Czy po wyczerpaniu internetu jest jakiś lejek czy lycamobile pobiera od razu opłatę dodatkową?
Pobierana jest opłata 21 gr/MB
Czy są mmsy w ofercie lycamobile.pl ?
Lycamobile w ogóle nie obsługuje MMSów
 #1098695  autor: aerkoo
 04 lip 2020, 21:06
SomalijskiWluczega pisze:
04 lip 2020, 09:26
konsultant mi na infolinii powiedział że wszystko działa po staremu (czyli z serwerów angielskich).
U mnie to wygląda tak, jak złapię 3G, to co nie zrobię dostaję IP z Anglii. Idąc dalej, złapie 4G, zostaje mi z Anglii, włączę i wyłączę tryb samolotowy to łapie mi IP z puli Plusa (dziwne, nie?). Różnica jest odczuwalna w samym terminalu jeśli chodzi o ping (pracuje zdalnie sporo) no i prędkości na puli Plusa mam tak powyżej 10Mbit.
SomalijskiWluczega pisze:
04 lip 2020, 09:26
czy naliczanie jest nadal minutowe i no limit = dalej 3000 minut na 30 dni? Jakie jest naliczanie internetu? co ile kb/s? liczone osobno czy łącznie za odbieranie i wysyłanie danych i ogólnie jaka jest jakość połączeń w lycamobile internetu i rozmów/smsów?
O tym nie wiedziałem nawet, że jest jakieś 3000 minut. Nie rozmawiam dużo przez tą kartę. Kupiłem jako dodatek do marnych 5GB, które mam w abo w Orange. Mam nazbierane ponad 70GB na Lyce i nie zwracam uwagi jak jest naliczane. Jeśli chodzi odbieranie/wysyłanie to wydaje mi się, że razem ale nie jestem w stanie tego jakkolwiek potwierdzić. Jakość połączeń w lubelskiem jest bardzo dobra. Najczęściej dzwonię do Play (brak volte/vowifi po stronie Lyca jak i Play). Smsy, cóż można powiedzieć. Działają, dochodzą raczej szybko.
SomalijskiWluczega pisze:
04 lip 2020, 09:26
Czy są mmsy w ofercie lycamobile.pl ? i czy można z pozycji telefonu komórkowego udostępnić internet lycamobile.pl np mobilnym routerem na laptop czy innemu smartfonowi czy ta opcja jest przez lycamobile blokowana?
MMSy nie działają. Z poziomu telefonu można udostępnić hotspotem. Co do mobilnego routera - nie wiem, nie posiadam takowego, żeby Ci sprawdzić. Oficjalnie z tego co czytałem tu w tym temacie niby blokują ale mi działa znakomicie.
SomalijskiWluczega pisze:
04 lip 2020, 09:26
Z góry dziękuje za pomoc.
Proszę bardzo :)
 #1099615  autor: Krzeszny
 20 lip 2020, 17:10
SomalijskiWluczega pisze:
04 lip 2020, 09:26
niestety nie mogę potwierdzić Twoich rewelacji bo oficjalnie konsultant mi na infolinii powiedział że wszystko działa po staremu (czyli z serwerów angielskich).
13 lipca odpisali mi na Facebooku:
Obrazek
 #1100435  autor: Marcel82
 01 sie 2020, 08:02
rudymax pisze:
15 sty 2017, 11:08
Obie karty zarejestrowane. Byłem obecny przy rejestracji jednej z nich. Rejestracja odbyła się 14 stycznia około 13-tej w osiedlowej placówce Ruchu. Wszystko trwało niecałe 5 minut łącznie z smsem potwierdzającym rejestrację i podającym hasło do logowania. Po kilku godzinach bonus był na koncie. Logowanie do konta pomyślne, hasło zmienione na własne. Nie ma się do czego doczepić.
Dalej wygląda tak rejestracja? Idę do jednego z punktów wymienionych na stronie (Ruch, Biedra, Statoil, Żabka itd.) i to wszystko?
Ktoś wie?
Dowód osobisty jest kserowany/skanowany czy tylko spisywane dane?
Pytam, bo nigdy nie rejestrowałem w takim punkcie, zawsze u opa - nie pamiętam, ale chyba nikt niczego nie skanował.
 #1100454  autor: TomLee
 01 sie 2020, 12:54
Rozmowy na numery stacjonarne są również no-limit w tym pakiecie za 20zł?
 #1100459  autor: Marcel82
 01 sie 2020, 14:00
Powiedzmy...
Regulamin -> Krajowe / Do Wszystkich
Wybór dowolnego pakietu umożliwi Ci korzystanie z promocyjnych cen na połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi wszystkich operatorów w Polsce. Nie obowiązuje opłata za nawiązanie połączenia. W przypadku, gdy oferta zawiera nielimitowane połączenia lub SMSy, obowiązuje polityka Fair Usage (3 000 minut/miesiąc lub 3 000 SMSów/miesiąc). (...) Pakiety nie uwzględniają połączeń i SMSów na numery specjalne i numery Premium a także usługi MMS.
Dzięki Tobie pogrzebałem w cennikach.
50 godzin mi starczy, zużywam góra 2-3 miesięcznie, ale fajny "no-limit" mają. :D
Ciekawe, czy to reguła u opów czy raczej wyjątek.
 #1100692  autor: bolek2004
 04 sie 2020, 12:32
Marcel82 pisze:
01 sie 2020, 08:02
Dalej wygląda tak rejestracja? Idę do jednego z punktów wymienionych na stronie (Ruch, Biedra, Statoil, Żabka itd.) i to wszystko?
Ktoś wie?
Dowód osobisty jest kserowany/skanowany czy tylko spisywane dane?
Pytam, bo nigdy nie rejestrowałem w takim punkcie, zawsze u opa - nie pamiętam, ale chyba nikt niczego nie skanował.
W Nikt nic nie skanuje. Dajesz w Żabce dowód, kasjerka wklepuje imię, nazwisko i pesel z dowodu i tyle.
 #1101449  autor: Benjamin Linus
 17 sie 2020, 18:31
Słuchajcie kupiłem online kartę z pakietem M za 12,50.
Karta przyszła zarejestrowany numer.
Stan konta 0.
Co zrobić by uruchomić ten pakiet za 12,50 ( normalna cena to 25 zł)
Czy trzeba coś włączyć jakimś kodem doładowanie zrobić ?

Przyszedł też mi SMS o jakimś darmowym internecie.
 #1101925  autor: arkan
 25 sie 2020, 20:06
Witam, mam taki problem na starym telefonie (xiaomi mi 5s) mam włączoną opcje roaming krajowy i internet działa bez problemu, natomiast gdy przełoże karte do huaweia p10 gdzie nie ma opcji 'roaming krajowy' jest tylko miedzynarodowy internet nie działa. Nie pomagają zmiany w aplikacji SIM ani ręczna zmiana operatora. Prosze o pomoc.
 #1101926  autor: Remington
 25 sie 2020, 20:42
Telefon lub karta widzą sieć jako roamingową. Musisz zezwolić na net w roamingu zagranicznym i będzie działać. Przy granicy z krajem nienależącym do UE lepiej mieć ustawiony ręczny wybór operatora, bo net z np. Białorusi może słono kosztować.
 #1101928  autor: arkan
 25 sie 2020, 21:37
Oczywiście mam włączony roaming miedzynarodowy i nadal nie działa. Może ma znaczenie że mieszkam przy samej granicy z Czechami (około 1 km od granicy) no ale na starym telefonie mi 5s działa i po Polskiej i po Czeskiej stronie. W P10 i P20 lite nie ma opcji włączenia 'roamingu krajowego' i myśle że dlatego w Polce mi nie działa net. Przerabiałem już wszystkie kombinacje z 'narzedzia sim' oraz 'reczny wybor operatora' dziwne jest to na mi 5s działa po Polskiej stronie bez roamingu ana P10 i P20 lite juz nie
 #1101930  autor: Remington
 25 sie 2020, 22:17
Nie cytuj posta, pod którym piszesz.

Brak opcji roamingu krajowego nie jest przyczyną, po prostu niektóre modele (raczej procesory) go nie rozpoznają. Opcja transmisji danych w roamingu międzynarodowym wtedy wystarcza. Niestety skoro masz ją zaznaczoną to jedyne co mi przychodzi do głowy, to sprawdzenie czy APN jest poprawny.
 #1101933  autor: arkan
 25 sie 2020, 22:32
WYMODEROWANO

Dzięki za odpowiedz, ale APN oczywiście wpiswałem juz wielokrotnie. Myślę ze problem jest w karcie z lycamobile która ma problem z tymi dwoma modelami telefonów (p10, p20 lite) karty innych operatorów hulają z każdym z telefonów które posiadam. Wydaje mi się że jedyna opcja to zmiana operatora, do tej pory byłem w miare zadowolony z lyca(mój głóny numer), korzystałem z pakietu 20zl/30gb,

WYMODEROWANO szukasz oferty załóż wątek w dziale "Jaką ofertę wybrać?".
Ostatnio zmieniony 25 sie 2020, 23:32 przez Remington, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Po raz kolejny cytat posta poprzedzającego
  • Strona 88 z 100
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 100
  • 1
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 100