DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 83 z 100
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 100
 #1004191  autor: Robin560
 17 lip 2018, 17:57
Mi jakiś rok temu lyca działała w routerze nie wiem jak. Nie wiem jak teraz. Co do prędkości to u mnie plus ogólnie słabo działa nie zauważyłem żeby słabiej było niż w plusie.

Wysłane z mojego AGS-L09 przy użyciu Tapatalka

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1005124  autor: aster
 26 lip 2018, 01:05
Z tym brakiem możliwości udostępniania netu z telefonu do innych urządzeń to trochę nieciekawa ingerencja w sposób używania netu przez użytkownika. Nie sądziłem, że w 2018 jakiś operator będzie to odgórnie blokował klientowi... ostatni raz się z takim czymś spotkałem w innym kraju i to lata, late temu.

A propos samego netu to używając Lyca będziemy widoczni jako korzystający z brytyjskiego adresu UP? :)
 #1009129  autor: wlkp
 24 sie 2018, 11:18
Dax13 pisze:Używał ktoś lycamobile z pakietem internetu za granicą? Jaka sytuacja z zasięgiem i prędkościami. Czy będzie działać LTE w roamingu?
W Niemczech działa dobrze i bez problemu,zasięg dobry internet chodzi bez problemu ale tylko na 3G .Z tego co szukałem ta sieć ma najtańsze pakiety w UE internetu,aktywacja za granicą,doładowanie od ręki działa .
 #1032798  autor: JacekK
 03 lis 2018, 20:40
Chyba nie zostało to odnotowane na forum (jeśli tak - przepraszam). W ostatnim czasie sieć Lycamobile Polska wprowadziła sporo nowości. Największą jest z pewnością to, że teraz ze wszystkich pakietów można korzystać z roamingu międzynarodowego w krajach UE i EOG.

https://mvno-gsm.pl/lycamobile-teraz-ws ... -ue-i-eog/

To jednak nie koniec. Wraz z początkiem listopada operator znacząco zwiększył ilość internetu mobilnego w najważniejszych pakietach "Do wszystkich". Uatrakcyjnił również pakiet "Do wszystkich S", który podrożał o 1 zł i kosztuje 20 zł, ale teraz zawiera NO-LIMIT na rozmowy i SMS-y oraz aż 30 GB mobilnego internetu:

https://mvno-gsm.pl/ciag-dalszy-jesienn ... szystkich/

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #1032875  autor: Robin560
 04 lis 2018, 10:02
po raz kolejny dają super niskie ceny neta w stosunku do innych operatorów.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1032923  autor: Karlos20
 04 lis 2018, 12:59
Prędkość w Lyca nie jest tożsama z prędkościami w Plusie, bo ruch idzie poprzez serwery brytyjskie.
Nie ma tam standardowo RWK. Nie używasz numeru przez 4 miesiące, to jest on dezaktywowany.

Można skorzystać z usługi, gdzie jednym kodem wydłużymy konto do 1 roku.
Wybierz <*139*9999#> ze swojego numeru Lycamobile i podążaj za instrukcjami na ekranie. Uprzedzamy, że taka usługa kosztuje 25zł i będzie pobrana z Twojego konta Lycamobile.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1033120  autor: JacekK
 04 lis 2018, 18:02
Ja osiągam w LTE do 10-15 Mb/s. Dla porównania na tym samym urządzeniu w tym samym miejscu na karcie OTVARTA (ta sama infrastruktura Plusa) osiągam do 20-25 Mb/s.

Założyciel i redaktor naczelny MVNO-GSM.PL. Tu prywatnie.
 #1033121  autor: neotele
 04 lis 2018, 18:19
Karlos20 pisze:Prędkość w Lyca nie jest tożsama z prędkościami w Plusie, bo ruch idzie poprzez serwery brytyjskie.
Jak wygląda ping użytkownika będącego w Polsce, idący przez brytyjskie serwery, do popularnych polskich portali?
Np.:
Kod: Zaznacz cały
ping www.onet.pl
ping www.wp.pl
 #1042556  autor: mati33
 11 lis 2018, 13:28
Jak spr.czy karta sim (prepaid) jest zarejestrowana?
Karta sim kupiona była 2 lata temu i nigdy nieużywana
są jakieś KOD-y do sprawdzenia :?:
 #1058602  autor: user11
 07 gru 2018, 21:31
Czy pakiet "Do wszystkich S" ma nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w Polsce czy tylko do Lyca? Gdzie znaleźć regulaminy do poszczególnych pakietów? Widzę tylko jakiś ogólny regulamin.
 #1058729  autor: jutek
 08 gru 2018, 20:47
Do wszystkich sieci w Polsce. Nie ma regulaminu poszczególnych pakietów, jest regulamin ogólny pakietów. Najważniejsze w regulaminie: "nielimitowane" = 3000 minut i 3000 SMS-ów, nie można używać do celów komercyjnych, nie można używać internetu w innym urządzeniu niż telefon, nie można udostępniać internetu z telefonu na inne urządzenia (za udostępnienie grozi wyłączenie numeru).
 #1058753  autor: user11
 09 gru 2018, 09:19
Dzięki za info. Czyli ta oferta jest lepsza niż a2mobile "Niewyczerpalne wszystko"? W Lyca więcej netu w roamingu w UE i więcej netu w kraju (tylko brak mms). czy są jeszcze jakieś różnice?
 #1058760  autor: Remington
 09 gru 2018, 11:10
Angielskie IP, przez to gorsze pingi i problemy ze streamingiem (choć ostatnio trochę zmieniono w UE zasady w tym względzie). Do tego totalne niestosowanie się do polskich przepisów, w tym zmiany cennika bez zapowiedzi. Czyli nic co by przeszkadzało w codziennym użytkowaniu.
 #1059992  autor: tehmal
 21 gru 2018, 14:35
zastanawiam się czy nie przenieść tu nuemru ze względu na zasięg Plus jest dobre u mnie, a pracuje w Czechach i troche dzwonie po zagranicy :>
Duże są problemy z tym angielskim IP? Można to jakoś zmienić?
 #1061438  autor: tellokukl
 04 sty 2019, 09:07
Witam, mam problem. W przeszłości używałem wielu operatorów (Play, T-Mobile, Orange, a2mobile) i problemów z zasięgiem nigdy nie było. R przy zasięgu pojawiało się tylko na chwilę po pierwszym włożeniu karty do telefonu. Teraz mam Lycamobile z ofertą Do Wszystkich M za 25 zł (Starter + doładowanie, na koncie 0 zł na chwilę obecną), pakiet aktywował się normalnie, mogę sprawdzić jego stan itd. Wszystko ładnie i pięknie, ale jest jeden problem. Literka R widnieje cały czas przy zasięgu sieci, a internet załączył roaming. Transfer niby jest pobierany z mojego krajowego pakietu normalnie (zmniejsza się przy korzystaniu), ale ta sytuacja jest trochę dziwna... Powinienem spodziewać się kosztów lub ujemnego stanu konta na SIMie?
Dziękuję
 #1061439  autor: Remington
 04 sty 2019, 09:20
Bez obaw, jak u wielu MVNO karty Lyca logują się do sieci tylko na zasadzie roamingu. Powinieneś spotkać się z tym też w a2m.
  • Strona 83 z 100
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 100
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 100