DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 93 z 100
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 100
 #1130133  autor: kamil4862
 05 kwie 2022, 14:40
Coś się zmieniło na temat Wifi Calling? Chodzi mi szczególnie i IPhone. Na plusie już działa, a Lycamobile?

Obrazek
 #1130947  autor: bolek2004
 05 maja 2022, 13:33
Patrzyłem na stronie te ich różne pakiety, no limit za 20zł jak wykupimy na dłuższy okres to cena jest dość atrakcyjna.
Korzysta ktoś z jakiegoś pakietu opłaconego na rok na przykład?
W sensie chodzi mi o to że płacimy od razu, czy później nie ma problemów na przykład z odnawianiem albo innych cyrków.
Bo jak widać to różnie w tej lyce bywa, choć podejrzewam że skoro cena jest atrakcyjna to jednak odbija się to na jakości.
 #1130990  autor: marcinek243
 06 maja 2022, 11:21
Na jakości roamingu na pewno... Internet w niemczech nieużywaly przez brak 3g a wjazdu do lte nie ma. Ktoś jeszcze może potwierdzić czy to tylko mój jednostkowy przypadek?
 #1130991  autor: rymi
 06 maja 2022, 12:45
Dokładnie rok temu przeniosłem wujka z wrodzinie do tego pakietu - żadnych problemów, odnawiał się sam. Przenoszę jednak do a2 mobile, bo okazało się, że brak MMSów to duży problem dla wuja [już nawet nie chodzi o zdjęcia, a o to, że długie SMSy smartphony teraz przerabiają na MMSy i wtedy jest brak możliwości wysłania takiego długiego "SMSa"].
 #1131093  autor: fwitkowski17
 09 maja 2022, 21:53
Zmiany w Lycamobile:
- O połowę zmniejszono limity danych do wykorzystania w Unii Europejskiej we wszystkich planach
- Do Wszystkich XL i Do Wszystkich L od teraz po wykorzystaniu pakietu danych prędkość jest obniżana (nie sprecyzowano do jakiej)
 #1131097  autor: marcinek243
 10 maja 2022, 04:25
Pomijając nieuzywalność owego pakietu w roamingu w krajach które już wyłączyły 3g to czasem ilość danych nie jest już poniżej regulacji? Oj chyba UOKiK mogło by się zająć sprawą
 #1131103  autor: SomalijskiWluczega
 10 maja 2022, 12:59
Też jestem za tym by UOKiK się tym zajęło. O połowę mniej internetu w roamingu UE. Co zaś tyczy się lejka w w/w pakietach jest to 512kb/s więc nie ma co narzekać....
 #1131104  autor: Remington
 10 maja 2022, 13:23
Jeśli już to UKE. Tu nie ma naruszania zbiorowych interesów konsumentów, tylko nierealizowanie praw UE w zakresie usług telekomunikacyjnych.
 #1131501  autor: wisnia37
 23 maja 2022, 12:48
Witam serdecznie,
mam problem po przeniesieniu numeru do LycaMobile, przenosiłem numer z sieci a2mobile, kartę LycaMobile na którą miał zostać przeniesiony numer kupiłem i zarejestrowałem w kiosku. Problem jest w tym iż odbiorcy smsów wyświetla się nie mój przeniesiony numer tylko numer jaki był na karcie którą kupiłem, reszta usług głosowych działa poprawnie, co ciekawe zauważyłem że problem dotyczy odbiorców wiadomości którzy są abonentami sieci plus inne sieci wyświetlają mój numer prawidłowo. Z infolinią operatora LM bujam się od miesiąca, nie potrafią pomóc. Pisałem reklamacje, zostaje mi tylko wysłanie prośby o interwencje do UKE.
Czy ktoś miał podobny problem jakoś sobie z nim poradził?
Pozdrawiam
 #1131548  autor: kamil4862
 24 maja 2022, 12:55
U mnie działa poprawnie. Numer przenosiłem ok tydzień temu.

Mam z kolei inne pytanie. Powyżej ktoś wrzucił, że otrzymuje SMS z linkiem do odczytania wysłanej do niego wiadomości MMS. Tez tak macie? U mnie cisza.

Obrazek
 #1131561  autor: rymi
 24 maja 2022, 19:10
w Lyca nie ma w ogóle MMSów więc ani nie wyślesz MMSa ani nie odbierzesz wysłanego do Ciebie MMSa
 #1131585  autor: kamil4862
 25 maja 2022, 14:52
Dziś zauważyłem, że działają połączenia oczekujące. Rozmówca, który próbuje się do nas dobić słyszy jednak normalny sygnał bez informacji im mamy zajęte i abyśmy zaczekali.

Obrazek
 #1133841  autor: fwitkowski17
 16 lip 2022, 10:19
Lycamobile jakiś czas temu podwyższyła standardowe stawki poza pakietami:
- rozmowy do sieci komórkowych: z 29 gr do 39 gr
- SMS do innych sieci: z 19 gr do 25 gr
- internet (1 MB): z 21 gr do 25 gr
 #1133994  autor: kamil4862
 22 lip 2022, 10:44
kamil4862 pisze:
25 maja 2022, 14:52
Dziś zauważyłem, że działają połączenia oczekujące. Rozmówca, który próbuje się do nas dobić słyszy jednak normalny sygnał bez informacji im mamy zajęte i abyśmy zaczekali.
A więc błąd powoduje włączona poczta głosowa. Po jej wyłączeniu rozmówca słyszy komunikat o tym że jest zajęte i możliwości czekania. Działa prawidłowo :)

Kody:
Wyłączenie poczty głosowej: *185#
Włączenie połączeń oczekujących *43#

Obrazek
 #1135952  autor: zalezok
 10 wrz 2022, 21:41
W sierpniu byłem we Włoszech. O ile voice, sms i data działaja w PL bez zająknięcia o tyle rozmowy za granicą ok, sms przesyłają się z opóźnieniami a internet to tragedia.
Przed przenosinami miałem play fresh i po przekroczeniu granicy i złapaniu zagranicznego zasiegu przychodził sms o treści "play wita w niemczech" (lub w innym kraju) i natychmiast działało wszystko jak trzeba.
Mimo włączonego roaminu w opcjach telefonu i i w aplikacji lycamobvile services oraz ustawień automatycznego wyboru sieci często ponad godzinę trzeba byo czekać aż telefon złapie sieć roamingową. Do tego czasu info "tylko połączenia alarmowe". Jak już złapie to rozmowy bez problemu przy czym w PL na czas rozmowy z LTE schodzi do 3G a za granicą na czas rozmowy jest H+ niezależnie od kraju pobytu, sprawdzone w CZ, SK, AT, IT. Ciekawe jak bedą realizowane rozmowy gdy w plusie zostanie wyłączone 3G? Przecież nie w 2G, nie po to kupuje się smartfona żeby rozmawiać jak w nokii 3210.
Mimo stablinego zasięgu na potwierdzenie dostarczenia sms czasami trzeba poczekać kilka minut.
Internet zazwyczaj działał jak krew z nosa. Częste timeouty mimo pełnego zasięgu LTE oraz komunikaty w aplikacjach o tym że jesteśmy offline. O materiałach video można było zapomnieć. Czyli pakiet roamingowy niemożliwy do wykorzystania. Ze statystyk wynika że dwutygodniowy pobyt poza granicami PL spowodował zużycie tylko 150MB, tak słabo to działało.
Ciekawostką jest to że w CZ w ustawieniach roamingowych obiła mi się o oczy opcja volte i nigdy wcześniej ani później jej nie widziałem.
Po powrocie reklamacja poszła, zobaczymy co odpiszą o ile cokolwiek odpiszą. Podsumowując oferta (do wszystkich S w opcji 12M) nadaje się do korzystania w PL ale za granicą już nie koniecznie.
Jak ktoś ma sprawdzone ręczne presety do lyca w roamingu na różne kraje to niech nimi się podzieli.
 #1135978  autor: koszalineo941268
 11 wrz 2022, 12:59
Dlatego, gdy wyjeżdżam zagranicę mam ze sobą dwie polskie karty SIM różnych operatorów. W razie problemów na jednej, można skorzystać z zapasowej. Gdy w danym kraju spędzamy więcej czasu, można rozważyć zakup SIM od lokalnego operatora.

Co do BOK Lyca to obawiam się, że jest najgorszym w Polsce: udzielają zdawkowych odpowiedzi, do tego nie na temat, a czasami po prostu olewają klienta w myśl zasady "radź se sam".
 #1136266  autor: Kompan
 19 wrz 2022, 12:37
Przeniosłem nieużywany numer do Lycamobile. Pakiet "Do wszystkich S" na miesiąc za free, działa 5G, IP polskie (ips Lycatel). Prędkość neta 140-160 Mbps. W Plush na kartę tyle nie miałem(5G).
  • Strona 93 z 100
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 100
  • 1
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 100