DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 81 z 100
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 100
 #904440  autor: Dorotea
 09 sty 2017, 21:12
Rejestrowałam w grudniu nowy numer i kod *137# zwraca: "Twoje środki wygasły. Kup pakiet lub skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać pomoc".

Ale nic dziwnego, bo nie spełniam warunków promocji bonusowej. Tak z ciekawości tylko sprawdziłam.
 #904790  autor: Kompan
 12 sty 2017, 00:30
Bonus przyznany po 4h od rejestracji. "Pozostało ci do wykorzystania:nielimitowany Internet iPLN1000.00PLN,do wykorzystania do dnia 09-02-2017" BTW Taki kwiatek znalazłem na ich stronie odnośnie ważności konta "Zazwyczaj utrzymujemy Twój numer aktywny przez 120 dni, jeżeli nie korzystasz z naszych usług. Jednakże istnieje możliwość, aby utrzymać swój numer przez 1 rok bez korzystania z naszych usług. Wybierz <*139*9999#> ze swojego numeru Lycamobile i podążaj za instrukcjami na ekranie. Uprzedzamy, że taka usługa kosztuje 25zł i będzie pobrana z Twojego konta Lycamobile."
 #905057  autor: patrix-83
 13 sty 2017, 15:07
Witek, zajmij się sprawą LYCAMOBILE o której tu mowa: https://www.facebook.com/lycamobilepola ... 2328163621 Nie wiem co się dzieję z LYCAMOBILE ale jest problem od kilku dobrych dni z rejestracją kart, infolinia nie działa bo nikt nie odbiera i mam wrażenie że to ucieczka z Polski podobnie jak Vectone Mobile - tylnymi drzwiami:
"Nie mozna sie dodzwonic na infolinie pomimo czekania codziennie po 2h na sluchawce i sluchania lektorki. Nie ma jak zarejestrowac numeru bo online ta opcja zostala zablokowana, telefonicznie tez nie ma jak bo nikt tam nie pracuje a punktow nie ma w kazym miescie i czesto nie mozna w nich zarejestrowac bo sa bledy techniczne. Zglaszam skarge na tego operatora do UKE za brak infolinii, brak nalezycie swiadczonych uslug telekomunikacyjnych i za brak mozliwosci rejestracji numeru! Takiej zenady jak Lycamobile to dawno nie bylo na rynku Polskim. A wy nie liczcie ze ktokolwiek wam tu odpisze tylko piszcie do UKE skargi, tylko w ten sposob beda efekty".

Prosimy Cię Witku o interwencje u LYCAMOBILE POLSKA bo tą są jakieś kpiny!
 #905064  autor: rudymax
 13 sty 2017, 15:39
Znajomy za moją namową zarejestrował kartę spełniającą warunki promocji wczoraj w godzinach popołudniowych. Do północy bonus się nie pojawił. Dzisiaj około 15-tej sprawdzenie kodem *137# potwierdziło przyznanie bonusu. Nie było żadnego smsa informującego o przyznaniu bonusu, dlatego trudno podać konkretną godzinę. W każdym razie wszystko odbyło się gładko i bez problemów. Rejestracja odbyła się w punkcie gsm, który rejestruje karty Lycamobile od początków października 2016. Wśród znajomych są jeszcze dwie karty spełniające warunki promocji, jeżeli uda się zdążyć z rejestracją do 15 stycznia, poinformuję o efektach na forum.
 #905110  autor: bolek2004
 13 sty 2017, 21:31
Wiadomo, albo przedłużą obecną promocję do lutego, albo coś innego w zamian dadzą za rejestrację nr. Sam mam 1 nr, czasem korzystam na zagranicę ale nie wiem czy jest sens rejestrować. Jak dla mnie firma krzak, albo mało wiarygodna, no ale to moje zdanie.
Choć prędzej czy później będzie się musiało skorzystać więc i nr zarejestrować będzie trzeba.
 #905125  autor: Snowman
 13 sty 2017, 23:37
Witam.
Dla sfrustrowanych: szkoda czasu na rejestrację online/telefon. Zróbcie to osobiście. W każdym mieście powiatowym,o wojewódzkim nie wspomnę,jest kilka punktów rejestracji,na pewno RUCH, w razie gdy nie możecie sprawdzić punktów rejestracji na stronie Lyca, po prostu popytajcie w dowolnym punkcie/sklepie GSM,saloniku prasowym w galerii itp, zapewniam,że traficie. W moim,przecież małym,mieście powiatowym jest 4 punkty rejestracji,a nie szukałem intensywnie. Po rejestracji przychodzi SMS. Co do bonusa 1000 pln/internet, to działa,czasami z opóźnieniem,ale działa.
Nie wiem jak z dzwonieniem do BOK teraz,ale tam zawsze były trudności z dodzwonieniem się, mało konsultantów po prostu. Unikam dzwonienia do BOK Lycamobile,kilka razy się zdarzyło, srednia czekania na połączenie 45 min, teraz dłużej albo jest to niemożliwe ze wzgl na rejestracje.
Gdy nie chce wam się chodzić po punktach gsm/salonikach, wyguglujcie kilka takich miejsc i zadzwoncie z pytaniem o rejestrację. Zapewniam,że coś znajdziecie na poziomie powiatowym.

PS. Lycamobile Polska jest ewenementem na skalę krajową, ale o dziwo działa już piąty rok i niech działa dłużej. Kazdy uzytkownik wie,ze na ich stronie jest poplątanie z pogmatwaniem,ale siec działa i to nieźle,ja nie narzekam,a wręcz chwalę. Nie sądzę,że Lyca zwija powoli swe interesy,choć przyznaję,że nie za bardzo stara się o rejestrację dotychczasowych klientów. Zostaną najwierniejsi ;)
 #905211  autor: patrix-83
 14 sty 2017, 14:28
Infolinia nadal nie istnieje w tej sieci - wciąż próbuje tam dzwonić.

Czy ktoś wie jak założyć konto dla numeru na stronie lycamobile.pl?
Bo nigdzie nie ma takiego odnośnika na stronie i jest tylko odnośnik do logowania dla istniejącego konta a jak założyć nowe dla nowego numeru??? Kolejna wtopa LYCAMOBILE???
 #905253  autor: Maks SIM
 14 sty 2017, 18:15
Potwierdzam, że dzwoniąc na infolinie Lycamobile nie można połączyć się z żadnym konsultantem
w tle cały czas tylko muzyczka....
Udało się Wam dodzwonić w ciągu ostatnich kilku dni i uzyskać połączenie z konsulem Lyca ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #905309  autor: rudymax
 15 sty 2017, 11:08
rudymax pisze:Wśród znajomych są jeszcze dwie karty spełniające warunki promocji, jeżeli uda się zdążyć z rejestracją do 15 stycznia, poinformuję o efektach na forum.
Obie karty zarejestrowane. Byłem obecny przy rejestracji jednej z nich. Rejestracja odbyła się 14 stycznia około 13-tej w osiedlowej placówce Ruchu. Wszystko trwało niecałe 5 minut łącznie z smsem potwierdzającym rejestrację i podającym hasło do logowania. Po kilku godzinach bonus był na koncie. Logowanie do konta pomyślne, hasło zmienione na własne. Nie ma się do czego doczepić. Gdyby ktoś jednak bardzo chciał, to za pierwszy dzień ważności bonusu liczy się dzień przyznania. W tym przypadku ważność bonusów do 12 lutego.
 #905723  autor: bolek2004
 17 sty 2017, 12:35
Na stronie lyca widzę że przedłużono ten bonus 1000zł za rejestrację do 31.01.2017r. także jeśli jeszcze ktoś nie zarejestrował niech to zrobi:)
 #906784  autor: macc
 23 sty 2017, 23:29
jakby ktoś potrzebował dokonać zmiany TTL:
TP-Link mr3420+ modem huawai e176g
start->uruchom->cmd
i sprawdzasz jaki TTL masz obecnie czyli
ping 127.0.0.1
taki wynik świadczy o standartowej wartości 128
Kod:
Badanie 127.0.0.1 z uľyciem 32 bajt˘w danych:

Odpowied« z 127.0.0.1: bajt˘w=32 czas<1 ms TTL=128
Odpowied« z 127.0.0.1: bajt˘w=32 czas<1 ms TTL=128
Odpowied« z 127.0.0.1: bajt˘w=32 czas<1 ms TTL=128
Odpowied« z 127.0.0.1: bajt˘w=32 czas<1 ms TTL=128

Statystyka badania ping dla 127.0.0.1:
Pakiety: Wysˆane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas bˆĄdzenia pakiet˘w w millisekundach:
Minimum = 0 ms, Maksimum = 0 ms, Czas ˜redni = 0 ms

odpalasz regedit
szukasz klucza
HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters
a w nim wartości
DefaultTTL
i modyfikujesz jej wartość na jeden większą

jeśli jej nie ma to tworzysz nową "Wartość DWORD" o nazwie
DefaultTTL
modyfikujesz jej wartość do 129 dziesiątkowo
zamykasz regedit
restartujesz system
sprawdzasz nową wartość tak jak w pierwszym kroku (powinna mieć wartość 129, możesz też eksperymentalnie ustawić wyższą o kilka-kilkanście, a nie dokładnie o jeden - warto sprawdzić zachowanie sieci lycamibile, ja tego nie zrobię z braku karty SIM)
wynik powinien wyglądać mniej więcej taK:
Kod:
Badanie 127.0.0.1 z uľyciem 32 bajt˘w danych:

Odpowied« z 127.0.0.1: bajt˘w=32 czas<1 ms TTL=129
Odpowied« z 127.0.0.1: bajt˘w=32 czas<1 ms TTL=129
Odpowied« z 127.0.0.1: bajt˘w=32 czas<1 ms TTL=129
Odpowied« z 127.0.0.1: bajt˘w=32 czas<1 ms TTL=129

Statystyka badania ping dla 127.0.0.1:
Pakiety: Wysˆane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas bˆĄdzenia pakiet˘w w millisekundach:
Minimum = 0 ms, Maksimum = 0 ms, Czas ˜redni = 0 ms
 #906809  autor: Gregrin
 24 sty 2017, 09:24
macc pisze:i sprawdzasz jaki TTL masz obecnie czyli
ping 127.0.0.1
Sprawdzał to ktoś ?? Bo co innego TTL w naszym komputerze (ping 127.0.0.1) a co innego ten który dostajemy z sieci (po to się go ogranicza żeby nie puszczać dalej). Wydaje mi się ze TTL powinien podbijać router a nie nasz komputer.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2017, 11:14 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz.
 #906812  autor: garfield-
 24 sty 2017, 09:32
a jak tam ten LTE działa przez "wyspy" ?
 #906816  autor: Durek
 24 sty 2017, 09:53
Mam pytanie, czy da się zamówić jeszcze niemiecki starter Lycamobile do Polski ? Za chiny mi się to nie udaje :( Pomoże ktoś to rozgryźć ?
 #906835  autor: Gregrin
 24 sty 2017, 11:18
garfield- pisze:ten LTE działa przez "wyspy" ?
Na pewno, na tym opiera się ich "taniość" wiec wątpię żeby chcieli zrobić użytkownikom dobrze i przeszli na inny system nie podnosząc cen i nie chwaląc się tym ;)
 #912407  autor: ManiacGSM
 22 lut 2017, 13:28
Durek pisze:Mam pytanie, czy da się zamówić jeszcze niemiecki starter Lycamobile do Polski ? Za chiny mi się to nie udaje :( Pomoże ktoś to rozgryźć ?

Wysłałem Ci wiadomość na priv-a, co by nie było ,że mam w tym jakiś interes lub spamuje forum.
Tak od siebie tylko dodam ,że trzeba szukać na serwisie aukcyjnym , a konto osoby która ma tego sporo nie jest moje więc proszę nie myśleć ,że mam w tym jakiś interes.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #913290  autor: Maq
 28 lut 2017, 08:13
Mam problem z aktywacją pakietów, aktualnie mam "Do wszystkich XS" ważny do 18 lutego, skończył mi się internet, chciałem dokupic inny pakiet, ale nie idzie, nawet pakiety uzupełniające internetu nie działają. Cały czas dostaje przy próbie aktywacji informację o niemożliwości aktywacji pakietu i sms "Dear subscriber, you are restricted to purchase this bundle. Please call customer for more details." Ktoś się spotkał z taką sytuacją? Dodam że środki na koncie mam, a żadnego pakietu uzupełniającego wcześniej nie wykupowałem.

Plus -> Idea -> Plus -> mBank Mobile -> Lyca Mobile
Siemens C35i -> C60 --> Nokia 6030 --> Siemens S65 -> M75 --> Samsung L760 -> i5700 --> Motorola Defy+ -> Motorola Moto G
iPlus 20GB & Neo VDSL 80Mbits
 #913376  autor: Kompan
 28 lut 2017, 14:07
"...aktualnie mam "Do wszystkich XS" ważny do 18 lutego..."
To masz czy nie,jedno z drugim się wyklucza.Natomias zgodnie z regulaminem "Użytkownik może mieć uruchomiony tylko jeden pakiet na swoim koncie i nie może kupić następnego w czasie 30-dniowego okresu ważności."
  • Strona 81 z 100
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 100
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 100