DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #5889  autor: Piotr
 24 maja 2005, 09:16
kulboj pisze: Tylko jak się czyta te pakietowe kombinacje alpejskie to aż się odechciewa.
SS nadal najtańsze i bez ściemy :)
Fakt. Jak by na to nie spojrzeć SS razem z Heyahem chyba jako jedyni mają rzeczywiście przejrzyste zasady. W Sami Swoi na stacjonarki dzwonimy za przyzwoitą kwotę bez żadnych dopłat - miejdzy nadzieję, że w Heyahu też się coś ruszy w tej kwestii.

 #6044  autor: Jasiek
 27 maja 2005, 00:56
Era schodzi na psy całkowicie!Kiedyś płaciłem ok.300zł na miesiąc za numery w Erze.Teraz przeszedłem na najniższy abonament Moja 25 ,w którym tomin.rozmowy kosztuje 1.98 i oczywiście bez naliczania sekundowego.Naliczanie sekundowe to miesięczny koszt 18.30zł brutto!!!Perzecież to barbarzyństwo!A wszystko to dlatego,ze mam cyrograf.Oni (ERA) myślą,że złapali mnie na umowę i sie cieszą.A ja z Moja 240 przeszedłem na Moja 24,zrezygnowałem z naliczania sekundowego,wyłączyłem pakiet internetowy,wywaliłem do kosza karty Tak-tak żony i Heyah córki i kupiłem 3 startery sami-swoi.Razem miesięcznie era jest w plecy ponad 200zł.Tak-tak z tymi pakietami to jakiś horror!!Doładowałem kiedyś za grubszą kasę i kupiłem za wszystko pakiety a kiedy chciałem zadzownić na ideę to usłyszałem w słuchawce,że nie mam kasy na koncie,ale do wykorzystania mam ponad 60 min.z pakietów.I znowu musiałem doładować konto po to,żeby można było dzwonić na plusa i idee.HORROR!!! A nie można zwyczajnie kupić zdrapkę ,doładować i dzwonić tak jak sami-swoi???Myślą,że Polacy to banda baranów i niczego nie rozumie.Aaaaaaaa,jeszcze o tak-tak.Jak jest mało kasy na koncie,to zanim się połączysz to słuchasz w słuchawce informacji,że jest mało na koncie.To już mnie rozbroiło na dobre i zrobiłem to co zrobiłem.

 #6056  autor: Piotr
 27 maja 2005, 13:23
Jasiek dobrze zrobiłeś, że przeszedłeś na Sami Swoi. Ot co THE BESTciacka sieć z prostymi i przejrzystymi zasadami.

PS. Dla ERY kij w bary i kotwica w plecy za chore aktywacje usług po przez SMS :evil: