DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
 #371779  autor: starapiczka
 25 lis 2009, 18:57
Właśnie na antenie Tv Trwam podano, że od soboty nowe ceny połączeń. Jak to powiedział prowadzący "szczęki opadną konkurencji". Zobaczymy. Może będzie darmowe połączenie z proboszczem albo spowiedź przez sms :-)
Ostatnio zmieniony 07 gru 2009, 17:02 przez starapiczka, łącznie zmieniany 1 raz.

 #371796  autor: Dworek
 25 lis 2009, 19:55
Być może chodzi o darmowe rozmowy wewnątrz sieci, które były od dawna zapowiadane.

 #371832  autor: DanielR
 25 lis 2009, 22:17
Widzę, że zostałem uprzedzony. Jednak okazuje się, że nie jestem osamotniony - nie tylko ja słucham mediów ojca Rydzyka. :-D
A więc powtórzę w ramach uzupełnienia.
Dziś Włodek Plewczyński zapowiedział, że w TĄ SOBOTĘ pojawi się (na stornie internetowej sieci "wRodzinie", w gazecie "Nasz Dziennik" i pod numerem infolinii sieci "wRodzinie") informacja o KOREKCIE CENNIKA (i zarazem nowy cennik) - chodzi o OBNIŻKI POŁĄCZEŃ. Będą to (z tego co wydukał Plewczyński) obniżki do obcych sieci komórkowych - a więc pewnie zostaje 19 gr w sieci (i Play też), a reszta cennika zostaje obcięta. Sprawa druga (w zależności od tego jaka oferta pojawi się w sobotę) pewnie dla niektórych równie istotna. CenterNet jest już gotowy na usługę MNP (konkretnie na PRZYJMOWANIE numerów do swojej sieci). Jednak komercyjnie usługa zostanie wdrożona do końca tego roku. I tu zdaniem Plewczyńskiego pojawia się problem. Nie będzie można przenosić numerów drogą pocztową - trzeba będzie osobiści odwiedzić specjalnie do tego utworzone przez CenterNet punkty (na początek w kilku miastach). I tu objawia się bark salonów i punktów sprzedaży.
:wink:

 #371852  autor: Dworek
 25 lis 2009, 23:46
A już myślałem, że chodzi o darmowe rozmowy wewnątrzsieciowe :P Trzeba w takim razie poczekać do soboty i zobaczyć czy nam szczęka opadnie :-D

 #372184  autor: Dworek
 27 lis 2009, 22:00
Pawrzes, może jakieś szczegóły co do terminu emisji?

Jeśli chodzi o nowy cennik to wygląda całkiem nieźle, szkoda tylko, że to oferta promocyjna.

 #372194  autor: DanielR
 27 lis 2009, 22:24
Dworek pisze:Pawrzes, może jakieś szczegóły co do terminu emisji?
W każdą środę o godzinie 18:15.
Powtórki w każdy czwartek o godzinie 10:15.

 #372213  autor: lukaszw
 28 lis 2009, 00:15
Dworek pisze:Pawrzes, może jakieś szczegóły co do terminu emisji?

Jeśli chodzi o nowy cennik to wygląda całkiem nieźle, szkoda tylko, że to oferta promocyjna.
Obecnie CenterNet jest w powijakach i na tym etapie rozwoju lepiej robić wszystko jako oferty promocyjne

 #373094  autor: DanielR
 02 gru 2009, 20:31
Dziś Włodek Plewczyński po rozmowie z "właścicielem sieci" zapowiedział, że możliwa będzie kolejna "niespodzianka cenowa" - być może jeszcze w tym roku. Zobaczymy... :roll:

 #373322  autor: Dworek
 04 gru 2009, 01:03
Jeszcze trochę i wRodzinie wyrośnie nam na lidera :-D

 #373516  autor: GND
 05 gru 2009, 11:55
A czy do sieci WRodzinie można przenieść numer od innego operatora, bo na ich stronie nie dokopałem się do tej informacji?

 #373597  autor: DanielR
 05 gru 2009, 20:55
GND pisze:A czy do sieci WRodzinie można przenieść numer od innego operatora, bo na ich stronie nie dokopałem się do tej informacji?
A więc tak. Z informacji, które czerpię z każdego odcinka programu "Rozmowy Niedokończone" dotyczącego telefonii "wRodzinie" (akurat w przypadku MNP chodzi szczególnie o dwa ostatnie odcinki) wiem - z tego co mówi Włodek Plewczyński - że:

:arrow: w tej chwili CenterNet posiada już zdolność przenoszenia numeru DO WŁASNEJ sieci - nie wiem jak jest z przeniesieniem numeru Z ICH SIECI DO INNEJ;
:arrow: jednak usługa MNP dla użytkowników najprawdopodobniej zostanie uruchomiona do końca tego roku (swoją drogą niewiele już czasu zostało);
:arrow: Plewczyński twierdzi, że w celu przeniesienia numeru zostaną stworzone specjalne punkty, co najwyżej w kilku miastach w kraju (przynajmniej na początek), w których to będzie można przenieść numer;
:arrow: podobno nie będzie możliwości dokonania MNP za pomocą poczty i internetu.

Tak więc jak na razie wiadomo jedynie tyle.
Warto też zauważyć, że od pierwszego programu, w którym wspomniano o MNP, aż do tego w ostatnią środę (szczególnie) Plewczyński permanentnie odradza przenosin do ich sieci ze swoim numerem, a zachęca do kupienia ich startera z nowym numerem. Pokrętnie, podając naciągane argumenty, skutecznie zniechęca do MNP.
Jednak prawo jest jasne - darmowe przenoszenie zarejestrowanego numeru w jeden dzień - koniec i kropka!
Tak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy. :wink:

 #373768  autor: GND
 07 gru 2009, 09:07
Trochę szkoda że tak to komplikują i utrudniają z tym przenoszeniem. Na szczęście za bardzo mi się nie spieszy z przenosinami... Dzięki @jojo.
 #377442  autor: starapiczka
 29 gru 2009, 08:10
50 tysięcy wRodzinie
KOMÓRKI O. RYDZYKA ZDOBYWAJĄ TYSIĄC KLIENTÓW DZIENNIE

Każdego dnia wRodzinie przybywa około tysiąca nowych klientów. Przełom w zdobywaniu rynku nastąpił, kiedy karty SIM sieci komórkowej o. Tadeusza Rydzyka dołączono bezpłatnie do wydania "Naszego Dziennika", a także obniżono koszt połączeń - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

"Nowy", "genialny", "wielki". Tymi słowami Jarosław Kaczyński ocenił na... czytaj więcej »– Po pięciu miesiącach działalności sieć wRodzinie ma kilkadziesiąt tysięcy klientów. Większość kart SIM była co najmniej raz doładowana – mówi "DGP" prezes spółki CenterNet Arkadiusz Sugier. To ta firma współpracuje z z fundacją LuxVeritatis w organizacji telefonii komórkowej wRodzinie. Z Żabką wRodzinie

Prezes nie zdradza dokładnej liczby aktywnych kart SIM, jednak "DGP" szacuje, że jest to ok. 50 tysięcy. Podobne liczby użytkowników mają funkcjonujący od niespełna dwóch lat MobilKing czy działająca od kwietnia 2008 r. sieć Carrefour Mobile Mova.

Jeszcze na początku 2009 roku ówczesny zarząd CenterNetu zapowiadał, że w grudniu w jego sieci będzie działać pół miliona kart SIM. Obecny prezes Sugier zapowiedzi rewiduje i stwierdza, że w przyszłym roku może to być "kilkaset tysięcy kart". – W ostatnich dniach codziennie aktywowane jest ok. tysiąca nowych kart SIM – mówi gazecie Arkadiusz Sugier. O. Rydzyk nie napędził strachu telekomom.


Od połowy grudnia sieć sprzedaży poszerzyła się o 5 tys. placówek Poczty Polskiej, a w przyszłym roku ma być jeszcze większa. Łatwiejsze ma też być doładowanie karty.

Sieć wRodzinie wystartowała w lipcu podczas pielgrzymki słuchaczy Radia Maryja na Jasną Górę. Do tej grupy potencjalnych klientów kierowana jest też jej reklama, pojawiająca się wyłącznie w mediach powiązanych z o. Tadeuszem Rydzykiem: Radiu Maryja, Telewizji Trwam i "Naszego Dziennika". Tylko raz krótka kampania pojawiła się w I programie Polskiego Radia: zapowiadała dołączenie 31 października do "Naszego Dziennika" starterów sieci.

Jak ujawnia prezes Sugier, telefony z dużymi znakami na wyświetlaczach i dużymi klawiszami i wyraźnymi dużymi cyframi, ułatwiające używanie ich przez ludzi starszych, stanowią ponad 40 proc. sprzedanych komórek z kartami wRodzinie aparatów.

W listopadzie sieć obniżyła swoje ceny. Teraz minuta rozmowy do innych sieci – oprócz Play i Cyfrowego Polsatu – kosztuje 27 gr, a połączenia na telefony stacjonarne i do innych klientów wRodzinie – 19 gr. SMS-y kosztują odpowiednio 25 i 15 gr.

 #377449  autor: radiowiec_wawa
 29 gru 2009, 09:19
Dlaczego warto być wRodzinie?
• Najtańsze połączenia w sieci wRodzinie i do sieci stacjonarnych – tylko 19 groszy
• Konto ważne przez 12 miesięcy, od pierwszego połączenia, bez dodatkowych opłat
• Każde doładowanie przedłuża ważność Twojego konta o 12 miesięcy
• Bezpłatne połączenia do Studia Radia Maryja i Studia TV Trwam
• Połączenia do innych sieci 0,27 zł

Noooo, to ktory operator da wiecej? :-D

 #377479  autor: vh
 29 gru 2009, 10:59
Wady:
- brak możliwości doładowań - zdrapek, kodów, elektronicznych doładowań (ostatnio jednej osobie "doładowywałem" konto - 22 grudnia zrobiłem przelew, doładowania nie ma do dziś, w BOK kazali "uzbroić się w cierpliwość"; na stronie info, że doładowują w ciągu 24 godzin),
- beznadziejna nazwa sieci (wRodzinie); w ogóle o. Rydzyk swoje projekty nazywa beznadziejnie: "Nasz Dziennik", TV Trwam - po prostu tragedia.

Wada dla mnie - sieć pracuje na infrastrukturze Ery, a ja z PTC nawet pośrednio nie chcę mieć nic wspólnego.

Reszta to zalety, szczególnie stawki za połączenia (gorzej z esemesami) i ważność konta.

 #377520  autor: Btk_Tomas
 29 gru 2009, 14:25
vh pisze:Wady:
- brak możliwości doładowań
W Żabce, czyli ok 2000 punktów w całym kraju.

 #377609  autor: DanielR
 29 gru 2009, 22:28
U mnie w miasteczku kilkunastotysięcznym są 3 "Żabki" :!: Także z doładowaniem raczej problemów nie ma. Zresztą zawsze przecież pozostaje przelew przez Internet. :wink:
radiowiec_wawa pisze: Noooo, to ktory operator da wiecej? :-D


Naprawdę chcesz wiedzieć - mam napisać :?: :P

 #377692  autor: vh
 30 gru 2009, 12:35
Konto zostało doładowane wczoraj ok. 8.00.

A do najbliższej Żabki ja np. mam 50 km.
  • Strona 1 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13