DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

 #377449  autor: radiowiec_wawa
 29 gru 2009, 09:19
Dlaczego warto być wRodzinie?
• Najtańsze połączenia w sieci wRodzinie i do sieci stacjonarnych – tylko 19 groszy
• Konto ważne przez 12 miesięcy, od pierwszego połączenia, bez dodatkowych opłat
• Każde doładowanie przedłuża ważność Twojego konta o 12 miesięcy
• Bezpłatne połączenia do Studia Radia Maryja i Studia TV Trwam
• Połączenia do innych sieci 0,27 zł

Noooo, to ktory operator da wiecej? :-D

 #377479  autor: vh
 29 gru 2009, 10:59
Wady:
- brak możliwości doładowań - zdrapek, kodów, elektronicznych doładowań (ostatnio jednej osobie "doładowywałem" konto - 22 grudnia zrobiłem przelew, doładowania nie ma do dziś, w BOK kazali "uzbroić się w cierpliwość"; na stronie info, że doładowują w ciągu 24 godzin),
- beznadziejna nazwa sieci (wRodzinie); w ogóle o. Rydzyk swoje projekty nazywa beznadziejnie: "Nasz Dziennik", TV Trwam - po prostu tragedia.

Wada dla mnie - sieć pracuje na infrastrukturze Ery, a ja z PTC nawet pośrednio nie chcę mieć nic wspólnego.

Reszta to zalety, szczególnie stawki za połączenia (gorzej z esemesami) i ważność konta.

 #377520  autor: Btk_Tomas
 29 gru 2009, 14:25
vh pisze:Wady:
- brak możliwości doładowań
W Żabce, czyli ok 2000 punktów w całym kraju.

 #377609  autor: DanielR
 29 gru 2009, 22:28
U mnie w miasteczku kilkunastotysięcznym są 3 "Żabki" :!: Także z doładowaniem raczej problemów nie ma. Zresztą zawsze przecież pozostaje przelew przez Internet. :wink:
radiowiec_wawa pisze: Noooo, to ktory operator da wiecej? :-D


Naprawdę chcesz wiedzieć - mam napisać :?: :P

 #377692  autor: vh
 30 gru 2009, 12:35
Konto zostało doładowane wczoraj ok. 8.00.

A do najbliższej Żabki ja np. mam 50 km.

 #377812  autor: Semnom
 31 gru 2009, 11:26
Rzeczywiście, stawkę mają teraz jedną z najniższych na rynku, ale żadnych bonusów dodatkowych, a one mogą obniżyć stawkę nawet trzykrotnie.

 #378579  autor: vh
 04 sty 2010, 20:52
Dzisiaj z konta zniknęło 30 zł. Ciekawe. Sprawa zgłoszona do BOK.

Czy z wRodzinie można przenieść numer do innego operatora?

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power

 #378587  autor: DanielR
 04 sty 2010, 21:07
vh pisze:Czy z wRodzinie można przenieść numer do innego operatora?
W chwili obecnej nie można dokonać MNP, zarówno "z", jaki "do" sieci "wRodzinie".
Podobno wciąż trwają testy...
Wydaje mi się, że już w najbliższą środę Włodek Plewczyński powinien uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć coś więcej w temacie MNP. W końcu pierwsze testy w Warszawie miały odbyć się w grudniu zeszłego roku.

 #378608  autor: vh
 04 sty 2010, 22:12
Dzięki za info.

Stawki mają niezłe, ale jak to będzie działać tak, jak działa, to nie wróżę im wielkiego powodzenia, delikatnie mówiąc.

 #378651  autor: zolvio
 05 sty 2010, 00:34
wady:
- brak Roamingu - podobno (?) ma się pojawić.
- kosmiczne ceny połączeń do krajów UE (Hiszpania 2.28zł/min, Portugalia 2.56zł/min). Nie korzystam, ale w dobie rozmaitych "eurotaryf" są to wysokie ceny.

Uważam, że "wRodzinie" to TYPOWA lojalnościówka, trafili w dobrą niszę klientów. Ci ludzie umieją robić pieniądze (radio, TV, szkoła wyższa), dlatego sądzę, że odniosą sukces - mniejszy niż zapowiadane pół mln simów, ale utrzymają się na rynku. Wydaje mi się, że w Polsce MVNO żeby przetrwać, musi być zaczepione w system dystrybucji usług, sieć sprzedaży, jako produkt wspomagający, lojalnościowy.

Chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły wam minusów

 #379038  autor: vh
 06 sty 2010, 20:28
Dzisiaj zwrócili kasę (te dziwnym trafem skasowane 30 zł).

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power

 #379111  autor: DanielR
 07 sty 2010, 01:05
Na razie nie ma żadnego tematu związanego z CenterNetem w dziale "Wiadomości", więc napisze tutaj.

W związku z moją niedawną wypowiedzią dotycząca roamingu. Jakiś czas temu skomentowałem wypowiedź Włodka Plewczyńskiego, która byłą odpowiedzią na pytanie słuchacza dzwoniącego z zagranicy. W tej chwili nie pamiętam co dokładnie powiedział w ubiegłym tygodniu Włodek Plewczyński na temat terminu wprowadzenia usługi roamingu. Być może źle go wtedy zrozumiałem i na tej podstawie dokonałem błędnej nadinterpretacji jego wypowiedzi.
W każdym bądź razie chciałbym PRZEPROSIĆ. :oops:

Roaming na pewno ma działać znacznie wcześniej aniżeli dopiero w lipcu.
Właściwie, to jeżeli była faktycznie moja pomyłka, to się nawet cieszę, skoro usługa ma zostać uruchomiona we wcześniejszym terminie pozostaje mi jedynie trzymać za słowo!

Dziękuje za zwrócenie uwagi. :wink:


[ Dodano: 2010-01-07, 01:17 ]
A teraz przejdźmy do meritum.
Kilka nowinek z ostatnich "Rozmów Niedokończonych".

1) Co do samego programu, to od 3 lutego zostaje zmieniona pora nadawania z godziny 18:15, na 16:00.

2) Za dwa, góra trzy tygodnie użytkownicy telefonii "wRodzinie" będą wreszcie mogli logować się i wykorzystywać nadajniki spółki Aero2 dzięki modelowi współpracy RAN sharing.

3) Niedługo (za około dwa tygodnie) zostaną ujawnione kolejne (oprócz placówek Poczty Polskiej) punkty dystrybucji oferty "wRodzinie" (łącznie 10 000 nowych punktów).

4) Na początku lutego zostaną wprowadzone nowe modele telefonów.

 #379220  autor: krzykos
 07 sty 2010, 20:31
jojo pisze:Na razie nie ma żadnego tematu związanego z CenterNetem w dziale "Wiadomości", więc napisze tutaj.






2) Za dwa, góra trzy tygodnie użytkownicy telefonii "wRodzinie" będą wreszcie mogli logować się i wykorzystywać nadajniki spółki Aero2 dzięki modelowi współpracy RAN sharing.

Nie bardzo rozumiem, przecież w chwili obecnej mogą cały czas się logować - karty śmigają po nadajnikach PTC Era, więc nie ma problemu z logowaniem kart....

Chyba, że Kolega miał na myśli logowanie do własnej sieci....??? wtedy ok...

 #379224  autor: DanielR
 07 sty 2010, 20:43
krzykos pisze:Nie bardzo rozumiem, przecież w chwili obecnej mogą cały czas się logować - karty śmigają po nadajnikach PTC Era, więc nie ma problemu z logowaniem kart....

Chyba, że Kolega miał na myśli logowanie do własnej sieci....??? wtedy ok...
Na razie karty "wRodzinie" jadą tylko po roamingu PTC i LOGUJĄ się (nie działają w pełni) do nadajników stawianych przez Aero2.
Według wczorajszych zapowiedzi Włodka Plewczyńskiego, za dwa, trzy tygodnie będzie można również korzystać z usług (rozmawiać, wysyłać SMS-y - a nie tylko logować się) przez nadajniki Aero2.
Oczywiście na razie nie powiedział, że chodzi konkretnie o nadajniki stawiane przez Aero2, stwierdził po prostu, że chodzi o możliwość logowania do nadajników macierzystych.
I w sumie ma rację, bo to tak jakby po części nadajniki CenetrNetu (w tym sensie, że CenterNet da swoje częstotliwości, a Aero2 - stacje bazowe, które będzie w całości obsługiwał). :wink:

 #379581  autor: Rezo
 09 sty 2010, 15:43
Kiedyś czytałem że startery dodawane do Naszego Dziennika, które nie zostały doładowane po aktywacji żadną kwotą ważne są tylko do końca 2009 roku. Okazuje się że moj nadal jest aktywny, ciekawe czy to tylko mój przypadek.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #379583  autor: PiotrG-dz
 09 sty 2010, 15:53
Bo wydłużono ich ważność :P

 #379591  autor: Rezo
 09 sty 2010, 16:39
tepsaslave pisze:Bo wydłużono ich ważność :P
na jaki okres? 12 miesięcy :wink:

trochę irytujące że po wybraniu *111# jest informacja tylko o dostępnych środkach, brak natomiast okresu ważności konta.

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #379604  autor: DanielR
 09 sty 2010, 17:06
Rezo pisze:na jaki okres? 12 miesięcy :wink:

trochę irytujące że po wybraniu *111# jest informacja tylko o dostępnych środkach, brak natomiast okresu ważności konta.
A pod głosowym IVR: *1111 nie ma możliwości sprawdzenia daty ważności konta?
Plewczyński mówił, że nawet jeśli ktoś nie doładuje tych starterów z Naszego Dziennika do końca grudnia, to i tak nie powinien stracić numeru.
Spokojnie można dalej doładowywać.
Jeżeli jednak pojawi się problem, to wystarczy zadzwonić do BOK-u wRodzinie i wyjaśnić o co chodzi, a powinni umożliwić prawidłowe doładowanie konta.

 #379678  autor: Rezo
 09 sty 2010, 20:38
jojo pisze:
Rezo pisze:na jaki okres? 12 miesięcy :wink:

trochę irytujące że po wybraniu *111# jest informacja tylko o dostępnych środkach, brak natomiast okresu ważności konta.
A pod głosowym IVR: *1111 nie ma możliwości sprawdzenia daty ważności konta?
Plewczyński mówił, że nawet jeśli ktoś nie doładuje tych starterów z Naszego Dziennika do końca grudnia, to i tak nie powinien stracić numeru.
Spokojnie można dalej doładowywać.
Jeżeli jednak pojawi się problem, to wystarczy zadzwonić do BOK-u wRodzinie i wyjaśnić o co chodzi, a powinni umożliwić prawidłowe doładowanie konta.
numer *1111 jeszcze nie jest dostępny, pojawia się komunikat: "nie ma takiego numeru"

Jeśli pomogłem kliknij "pomógł" ;)
UnixStorm.org - stabilny hosting WWW

 #380281  autor: pablo_79
 12 sty 2010, 17:01
50 tys użytkowników to ładnie, zwłaszcza, że np. w TV żadnych reklam. Mobilking po miesiącach agresywnych kampanii zdobył w czasach świetności ok. 100tys :wink:
  • Strona 1 z 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13