DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #26564  autor: Piotr
 22 paź 2005, 16:03
Witam.
W ostatnich dniach Sami Swoi wprowadzili możliwość pakietowej transmisji danych dla swoich abonentów.

Chciałem poznać wasze opinie na temat owej usługi. Spotkałem się z niezbyt pozytywnymi komentarzami. A jakie jest wasze odczucie?

PS. Po za tym czy ktoś ma może namiary na jakąs tabelkę poruwnującą ceny GPRS/WAP u innych operatorów w pre-paidach?

Pozdrawiam.

 #26568  autor: WitekT
 22 paź 2005, 16:05
A co to za negatywne opinie? Cennik to cennik - fakt, mało atrakcyjny. Kwestie techniczne identyczne jak w całym Plusie...

 #26569  autor: Piotr
 22 paź 2005, 16:07
Owe negatywne opinie to w głównej mierze cennik...
Osobiście zbytnio się nie orientuje jak GPRS/WAP a dokładniej rzecz ujmując ceny tej usługi przedstawiają się w innych sieciach dlatego też zadałem to pytanie na forum.

Czy rzeczywiście jest takie duże przebicie cenowe na niekorzyść Samych Swoich na tle innych operatorów?

Po za tym tak na marginesie czy Heyah zamierza wprowadzic GPRS/WAP?

Pozdrawiam.

 #26571  autor: WitekT
 22 paź 2005, 16:19
No cenowo to słabo jest... W abonamentach średnia cena to 1 zł 1 MB (w większości). SimData (prepaid Polkomtela) jest 30 gr za 1 MB...

A w SS za 1 MB płacisz 5 zł netto...

 #26584  autor: Klusek
 22 paź 2005, 17:24
Piotr pisze:...

Po za tym tak na marginesie czy Heyah zamierza wprowadzic GPRS/WAP?

Pozdrawiam.
Kolego, chyba troszkę zaspaliśmy. Heyah ma GPRS od lutego tego roku :)

Obrazek
Obrazek

 #26627  autor: kulboj
 22 paź 2005, 19:27
Mnie najbardziej cieszą mmsy i to,że mogę sobie ściągnąć od czasu do czasu coś na telefon :shock:
Dla napaleńców to rzeczywiście tylko simDATA.
Dla przeciętnego usera - myślę,że spokojnie te ceny można zaakceptować :o
Najważniejsze,że JEST :-)

 #26652  autor: Piotr
 22 paź 2005, 20:18
Klusek pisze:
Piotr pisze:...

Po za tym tak na marginesie czy Heyah zamierza wprowadzic GPRS/WAP?

Pozdrawiam.
Kolego, chyba troszkę zaspaliśmy. Heyah ma GPRS od lutego tego roku :)
Otóż to :wink: Cały czas żyłem w przekonaniu, że Heyah dopiero nosi się z zamiarem wprowadzenia GPRSu do swojej oferty 8)
No ale dzięki wam wiem jak się sprawy mają.

 #26654  autor: Piotr
 22 paź 2005, 20:21
kulboj pisze:Mnie najbardziej cieszą mmsy i to,że mogę sobie ściągnąć od czasu do czasu coś na telefon :shock:
Dla napaleńców to rzeczywiście tylko simDATA.
Dla przeciętnego usera - myślę,że spokojnie te ceny można zaakceptować :o
Najważniejsze,że JEST :-)
@Kulboj bardzo fajnie to ująłeś :wink: Fajnie, że weszły MMSy i jest ten GRPS. A jeżeli korzysta się z udogodnien GRPS raz na sto lat np. sprawdzasz pod namiotem wyniki meczy he he he 8) no to wtedy można odżałować te kilkadziesiąt groszy za świadomość czy twoja drużyna wygrała czy też nie :wink: