Strona 1 z 1

[era]wybranie pieniędzy z konta

Post:26 cze 2007, 16:41
autor: pielas
Witam ostatnio wziąłęm telefon na abonament i teraz nie mam co zrobić ze stara kartą sim. Mam na niej około 350zł.I właśnie chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość pobrania pieniędzy z konta(albo przeznaczenie ich na opłatę abonamentu). A jeżeli nie to czy opłacało by sie sprzedać karte na allegro i ile była by w przybliżeniu warta.

Post:26 cze 2007, 16:49
autor: babeo
Czy wziąłeś go w tej samej sieci? czyli w Twoim przypadku przejście z tak taka na abo?

Opy nie praktykują wypłacania pieniędzy z kart. Jak wspomniałeś możesz sprzedać ja na allego. Za ile? za tyle za ile się sprzeda, sądzę że powinienieś odzyskac 50-70% tej kwoty, która jest na karcie.

Post:26 cze 2007, 16:59
autor: pielas
Abonament mam w erze. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jak ta karta straci ważnośc na połączenia przychodzące to będzie jakaś możliwość na odzyskanie pieniędzy za jakieś czas np miesiąc,rok??

Post:26 cze 2007, 18:00
autor: Mel

Post:27 cze 2007, 20:39
autor: GregPepe
Cza było przejść na ERA FUN by ci kasa została na koncie, tera to albo allegro albo wyfdac na jakies usługi.