DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1147814  autor: mirekK
 14 kwie 2023, 18:22
Czy rzeczywiście jedyna opcja to doładowanie konta kwotą min 20 pln w jednej z ofert match ? trochę zdzierstwo :(
Zależy mi na przedłużeniu min na 8 miesięcy.
 #1147818  autor: Karlos20
 14 kwie 2023, 19:18
mirekK - niestety, to jedyna w tej chwili droga, gdy oni wygaszają stare oferty Standard, które dawały RWK za 5 zł nawet zasilając się kodem zasilającym Play.
Vikingowie i tak mają liberalne podejście co do ważności środków gdy wygaśnie nieodnowiona opcja Match, są one ważne 334 dni (licząc od wygaśnięcia usługi).
Przy ofercie Subskrypcja okres od jej aktywacji jest krótszy o połowę (pół roku) - wzorem Flexa i Heyah01.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147822  autor: mirekK
 14 kwie 2023, 20:49
dzięki Karlos ! Chodzi o to, że mam jeszcze 3 doładowania w postaci punktów Viking, które nie będą mi aktualnie potrzebne.Natomiast nr tel ważny jest jakoś do maja 2023, ale też nie jest używany. Nr był doładowany ostatnio kilku mies temu takimi właśnie pkt viking i od tamtej pory nie używany. Czy mam rozumieć, że środki będą jeszcze ważne przez 334 dni ? Nie rozumiem słowa subskrypcja w stos do oferty.
 #1147831  autor: Karlos20
 14 kwie 2023, 23:24
Tak, 334 dni wynika po wygaśnięniu po pierwszych 31 dniach wykupionej usługi Match.
Subskrypcja 60/80 to nowsza oferta, po doładowaniu konta, aby pobrano środki na zakup tejże oferty, konto jest aktywne tylko pół roku.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥