DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1145927  autor: Zygzuso
 17 mar 2023, 20:15
W Fakt można zmienić etykietkę, ale wraca do PLAY/Play chwilowo, potem Fakt M. lub na stałe, zależy od karty sim, im starsza tym mniej opcji obsługuje.
 #1145935  autor: babciagienia1p
 17 mar 2023, 22:00
@Zygzuso
U mnie, na trzech numerach, jest Fakt Mobile lub Fakt Mobile (Orange) w przypadku RK. Play już nie pojawia się. Może dlatego, że mam oryginalne karty Faktu...
Wcześniejsze wariacje, przed ujednoliceniem taryf, opisałam na poprzedniej stronie.
 #1145989  autor: Zygzuso
 19 mar 2023, 14:50
babciagienia1p pisze:
18 mar 2023, 16:46
Ciekawostka. Na starych, oryginalnych, kartach RBM wyświetla się pięknie Red Bull Mobile.
Właśnie to zależy, mam taką kartę czerwoną, ostatek po siema i taką starszą białoniebieską MNP. Na fakcie pokazują Play po zmianie etykietki, więc to zależy od konkretnej karty, choć po eksperymentach z przechodzeniem kodem 163 pamiętam, że wyskakiwało to byłe RBM.
Jeszcze wcześniej były ciemnoniebieskie MNP tylko w mini sim, te lubiły wyrzucić błąd, brak możliwości zmiany etykietki.
Darmowe zmiany etykietek czasem wchodzą z opóźnieniem, nawet po restarcie karty.
 #1146172  autor: Jary
 23 mar 2023, 10:09
Kupiłem starter Play kilka dni temu, Zmieniłem na FM. Karta biała, bezpłatnym SMS zmieniłem etykietkę na "Test" , dwa dni minęły i nie znika. Niech sobie będzie. Uwaga do osób, które nie mogą wysłać płatnego SMS - może są zablokowane na Play24 smsy Premium?
 #1146174  autor: NokiaFan86
 23 mar 2023, 10:40
Kiedyś jak jeszcze 699 był w PNK, to miałem takie samo pierdolino z napisem "TEST" ale jak tu chyba Karlos napisał, on nie chciał zniknąć i nic się z tym nie dało zrobić, bo ciągle przychodził SMS że etykietka jest już zmieniona, czy coś w tym stylu. 🙂 Zostawiłem tak jak jest, po kilku tygodniach system chyba mnie zapomniał i już udało mi się zmienić etykietkę i to jeszcze na taką jaką chciałem, czyli "Play 699". 🙂
 #1146214  autor: stan789
 23 mar 2023, 23:58
U mnie na nowym starterze (przeniesiony numer) po zmianie taryfy na fakt, wyświetlała się etykieta Fakt Mobile. Wysłałem TEST pod numer 8052. Napis TEST widniał kilkanaście godzin. Zaradziłem temu wysyłając pod ten sam numer "STOP" Po kilku godzinach etykieta została zmieniona na Play.
 #1168672  autor: Jary
 25 mar 2024, 12:27
29 września 2023

Zamknięcie usługi Etykietka
Informujemy, że z dniem 31 października 2023 roku wyłączamy usługę "Etykietka”.
Od tego dnia nie będzie możliwości aktywacji nowej usługi. Jednocześnie informujemy, że usługa aktywowana przed tym terminem będzie aktywna do dnia jej dezaktywacji przez użytkownika.


https://www.play.pl/pomoc/dokumenty/komunikaty