DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1139804  autor: Kamski
 14 gru 2022, 18:31
Jeżeli ktoś nie lubi babrać się w klubie, kodach, golach i innych studenckich pakietach, to oferta jest świetna bo wraz ze stażem rośnie ilość GB w ramach miesięcznej subskrypcji. Ja tam nie korzystam z eSIM więc to mi obojętnie, pytanie czy działają VoLTE, VoWiFi, połączenia oczekujące, bo jeżeli tak to mógłbym się zastanowić nad przesiadką. Ogólnie to Orange zawsze było ofertami dla lubiących kody, promocje itd., a bratni ziemniak miał cechować się prostotą. Podpinam kartę i dzwonię, a po kilku miesiącach mam tyle neta, że nie muszę się martwić.
 #1139807  autor: Karlos20
 14 gru 2022, 18:38
Testuje tą ofertę. Niestety - jak to w nju, jest prostota połączona ze skromnością.
Brak usług dodatkowych, brak pakietów w roamingu, brak eSIM, poczta głosowa aktywna od razu, a na plus jedynie dobrze rozpisana zakładka "Pomoc". Podstawowe funkcje jak we Flexie (karta płatnicza lub BLIKiem do salda).
5G jak zwykle uruchomiło się po wykonaniu połączenia na telefonie oficjalnie wspieranym przez Orange (iPhone 13 Pro), dzięki czemu 5G zgłasza się na Realme 7 5G (nie ma różnic co do prędkości w porównaniu do zwykłego Orange czy Flexa).
W tej chwili nie polecam oferty - jeśli ktoś miałby ochotę na większą ilość neta na teraz, a te 20 GB się skończy, nie dokupi dodatkowego neta, bo większa ilość pojawi się za pół roku...
Kontrolowane lekkie rozczarowanie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139810  autor: iphoneski
 14 gru 2022, 19:28
Kamski pisze:
14 gru 2022, 18:31
po kilku miesiącach mam tyle neta, że nie muszę się martwić.
A co przez te kilka miesięcy? Jak ci 20GB nie starczy to na internet będziesz chodził do KFC? We Flex też nie musisz kombinować - możesz dać 35 zł i masz od razu 45GB + social Pass. Ta oferta robi się atrakcyjna dopiero po roku stażu, a przez rok na rynku ofert może się wiele zmienić.
 #1139812  autor: Kamski
 14 gru 2022, 19:46
Jak dla mnie 20GB powinno wystarczyć, ale 30GB powinni dać od początku. No i gdyby nie te niedociągnięcia, o których pisał Karlos, to mógłbym pomyśleć o tym. Na razie mam Flexa i jestem bardzo zadowolony. Jak coś zmodyfikują w tej ofercie na plus to nie wykluczam, że przeskoczę na tego nowego ziemniaka.
 #1139817  autor: Karlos20
 14 gru 2022, 20:16
Kamski: i tu uważaj. Migracja do nju komórkowego jest możliwa wyłącznie z abonamentu Orange (głosowego i internetowego), w którym pozostało minimum 6 miesięcy przed końcem umowy (nie dotyczy pakietu usług Love, gdzie migracja nie jest możliwa), z abo i prepaida nju oraz prepaida Orange. Flexowcy nie wykonają migracji do nju komórkowego (wewnętrzna migracja nie jest możliwa).
nju komórkowy działa w oparciu o platformę Flexa, ale jest bardzo okrojona.

Wymiana SIM w nju komórkowym jest bezpłatna (to na plus), ale trzeba skontaktować się z czatem. Karta przyjdzie kurierem w 3 dni robocze.
Wszystkie informacje na specjalnej stronie: https://nju.pl/pomoc

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139840  autor: Karlos20
 15 gru 2022, 08:24
nowlasnie: to limit wynikający z tych 29 zł. Tylko tyle, przekroczysz te 5 a zaraz (od stycznia 2023) 5,57 GB w UE to będzie blokada neta. A pakietów dodatkowych (również do innych stref) nie ma.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139846  autor: Karlos20
 15 gru 2022, 10:41
Ron: przypominam - teraz jest okres świąteczny, a ktoś zakupi / zakupił ofertę. 20 GB netu skończy się. I co? Nie dokupisz kolejnego pakietu - bo nie ma obecnie takiej możliwości. We Flexie można poprosić kogoś o GB albo je dokupić lub zmienić plan na wyższy - bez czekania pół roku, aż łaskawie NJU dorzuci neta za staż. To jest elastyczna i przyjazna oferta.

Opcja jest wyłącznie korzystniejsza od prepaida pod względem GB dostępnych na start i za staż, tyle że na kartę dokupisz 9 GB za 9, a w subskrypcji nie. Nigdy w Orange nie może być idealnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139849  autor: iphoneski
 15 gru 2022, 11:57
@Ron
Napiszę drugi raz to samo: we Flexie też nie musisz się bawić w kody - możesz normalnie wybrać sobie wyższy plan. Kody to opcja dla chętnych, z której korzysta pewnie garstka użytkowników. Tu ani nie kupisz większej ilości neta, ani nie pobawisz się w kody żeby mieć go więcej. A 20GB bez możliwości dokupienia jest trochę niepoważne - wystarczy dłuższy wyjazd albo awaria neta kablowego w domu i już taka ilość okazuje się problematyczna. Mi niedawno na tygodniowym wyjeździe poszło 50GB, bo co wieczór na komputerze odpalony C+ Online, czyli przez tydzień zużyłem pakiet przeznaczony w tej ofercie na 2,5 miesiąca. Dziś mamy taki wybór bogatych ofert w niskich cenach, że nie musimy liczyć przez pierwsze pół roku każdego kilobajta transferu.
 #1142738  autor: lee
 29 sty 2023, 18:45
Stan konta pokazuje. Ale fakt nie chce wszystkich danych pobierać. Nowa nie działa. Ulepszyli i jeszcze się chwała odpisując na negatywne komentarze że ta nowa tylko z nowym planem działa.
W appstore jej nie było tylko i wyłącznie w google Play.