DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1142877  autor: Karlos20
 31 sty 2023, 19:00
koszalineo941268: Nju działa na innych systemach (za wyjątkiem nju komórkowego - który działa na platformie Flexa), ale dane przekazujesz dla Orange Polska SA, aby świadczyli usługi w ramach nju, a w kwestiach marketingowych i profilowania zgody są dobrowolne (choć powodują zniżki do abonamentu czy odroczenie opłaty aktywacyjnej).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1142881  autor: koszalineo941268
 31 sty 2023, 20:53
Właśnie. Pytam, bo do tej pory byłem właścicielem kilku prepaidów, którymi zarządzałem z poziomu Mój Orange. Wszystkie zgody miałem ustawione na "nie". Ostatnio skusiłem się na nju internetowy, by z którego skorzystać bez dodatkowych opłat musiałem wyrazić parę zgód. Teraz widzę, że zgody udzielone nju są też włączone w Mój Orange.
 #1144027  autor: Remington
 20 lut 2023, 18:38
Karlosie
czy nadal korzystasz z tej oferty?

Mam bowiem kilka pytań:
1. Czy jest w apce opcja zmiany numeru telefonu?
2. Czy można podobnie jak we Flexie zasilić Blikiem saldo na zapas?
3. Czy usługi typu VoLTE i WiFi Calling działają na telefonach spoza oficjalnej listy Orange?
 #1144028  autor: Karlos20
 20 lut 2023, 18:51
Remington: nie korzystam, ale cosik wiem o ofercie:
1. Nie ma takiej możliwości.
2. Można.
3. Tak, jak najbardziej.
Pod względem rozliczeń, billingowych niuansów, jest identycznie jak we Flexie, ale... nju komórkowy jest bardzo okrojoną opcją (zgodnie z zasadą tego segmentu operatora - low cost) z wielu funkcjonalności, które oferuje Flex.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144036  autor: Karlos20
 20 lut 2023, 21:06
Remington: Flex uszczelnił proces zmiany numeru telefonu i można go zmienić tylko 1x w trakcie trwania planu, no i jest odpłatny 20 zł.
A, że nju to low-cost to stwierdzili, że nie będzie takich wygód jak we Flexie.
Nie wiem, jak roaming unijny by działał w nju komórkowym, możliwe, że podobnie jak we Flexie, ale poza limitem w ramach planu nie ma dodatkowych opcji na zwiększenie limitu czy dopłatę.

A chwila, jest już w nju komórkowym możliwość dokupienia 9 GB za 9 zł, ze środków doładowanych BLIKiem. Limit w UE po wykupieniu tego pakietu to 1,73 GB.
Dodatkowe GB łączą się z podstawowym pakietem GB i są ważne do końca aktywnego planu (niewykorzystane GB przepadają, a po wyczerpaniu wszystkich GB w kraju prędkość spada do 64 kbps).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1148894  autor: Karlos20
 27 kwie 2023, 19:46
stan789: nju na platformie Flexowej to raczej już przyszłość, więc wiele rzeczy będą przenosić do subskrypcji. Zobaczymy co z tego wyniknie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1157154  autor: Karlos20
 06 wrz 2023, 22:15
Drodzy, uwaga. Operator może wprowadzać w błąd podając łączną ilość GB zarówno krajowych, jak i limitu w UE, sugerując, że jest to zasób do wykorzystania na całym koncie abonenckim. Każdy numer w nju subskrypcji dostaje swój limit krajowy (od 20 do 60 GB zależnie od stażu w nju) oraz unijny (5,57 GB na każdy numer osobno).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1158136  autor: fpiotro123
 02 paź 2023, 22:14
bogna22 pisze:
01 paź 2023, 14:29
próbował ktoś z aktywnej subskrypcji przejść do nju na kartę?
Podpinam się, bardzo ciekawi mnie ich oferta subskrypcyjna - bo moge w kazdej chwili zrezygnowac (nawet w 1 dzien nie jak w abo) tylko niewiem czy jest mozliwosc przejscia na karte bezposrednio jak teraz w flex czy trzeba bawic sie w przenoszenie gdzie indziej i powrot. Sprobuje napisac do nich na chata i dam znac:)