DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1137060  autor: leokier
 08 paź 2022, 17:42
Jakie są obecnie na rynku oferty zbliżone do OdNowy sprzed zmian?
Tak żeby była długa ważność konta (np. RWK przy dowolnym doładowaniu). Brak lub możliwość łatwego uniknięcia opłat za nieaktywność (np. wysłanie SMS czy wykonanie dowolnej aktywności raz na miesiąc) oraz możliwość aktywacji pakietów na transmisję danych i rozmowy (tak żeby do P4 też działały) niekoniecznie darmowych (jak SD) i bezterminowych.
Inaczej mówiąc, aby numer był aktywny i dało się w razie potrzeby wykorzystać kilkaset MB transferu lub kilkadziesiąt minut rozmowy w dowolnym momencie i w sensownej cenie.

Mi się udało znaleźć takie oferty:
1. Nju mobile na kartę w opcji max 1,20 dziennie
- przy braku aktywności brak pobieranych opłat
- przy aktywności max. 1,20 zł dziennie za 250-750 MB (w tym do 0,21 GB w UE) rozmowy i SMSy bez limitu
- jednorazowa opłata 6 zł
- bezterminowa ważność konta
- konieczność odp. na SMS raz na 3 miesiące lub dowolnego doładowania raz na pół roku
2. Fakt mobile i używanie kodów promocyjnych z viewtopic.php?f=76&t=82383
- za darmo do 40 minut, 40 SMS-ów i 200 MB przy pomocy kodów
- RWK przy dowolnym doładowaniu
3. Fakt mobile i pakiet za 3 zł (cena zbliżona do 2,50 zł/mc za utrzymanie SD w OdNowa)
- 50 minut, 50 SMS oraz 250 MB Internetu za 3 zł/31 dni (nie kumuluje się)
- lejek 32 kb/s
- RWK przy dowolnym doładowaniu
4. Virgin mobile i pakiet za 3 zł
- 30 minut, 30 SMSów i 300 MB za 3 zł/30 dni
- lejek 32 kb/s
- RWK przy dowolnym doładowaniu

Czy jest jeszcze coś podobnego?
 #1137234  autor: sa
 13 paź 2022, 13:17
W fakcie masz jeszcze usługę darmowa aktywacja do 15zł co m-c , trzeba ją kodem aktywować jak masz starszą simkę , choć podobno nowe simy mają tą usługę już aktywną w standardzie. ale zawsze warto to sprawdzić kody są dostępne na stronie faktmobile.pl. Polega to na tym że rozmowy i smsy są naliczane tylko do kwoty 15 zł (10 minut albo 50minut i 50smsów itd) na m-c a powyżej tej kwoty już do końca m-ca rozmowy i smsy są już za darmo. .tylko neta trzeba sobie osobno nabyć jeżeli nie zadowala cię szybkość na poziomie 32 kb/s,. no i mmsy bodajże nie wchodzą w ten limit, ale mało kto mmsy wysyła prawdę mówiąc. Net można łatwo zwiększyć jego szybkość choćby kodem z soboty mają też kilka różnych pakietów neta w średnich cenach ale przydatnych..
 #1137238  autor: Karlos20
 13 paź 2022, 14:00
sa: ile jest za minutę w Fakcie? 15 groszy. Więc?
100 minut / 100 SMS to 15 zł. Powyżej są one nielimitowane od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Usługa jest aktywna od razu po migracji z innej oferty Play do Faktu lub po zakupie nowego startera. Obecne numery łatwo mogą tą opcje włączyć np. w Play24

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137273  autor: sa
 14 paź 2022, 14:37
No właśnie u mnie nie było aktywne ,bo w zeszłym m-cu 2 numery do fakta przenosiłam i musiałam ręcznie aktywować. Na starszych simkach też ręcznie no bo mam je w fakcie od lat. To raz ,2. limit płatności jest ustawiony na 100minut/smsów , ale są tacy którzy mówią dużo więcej i wtedy mają no limit za 15 zł. To opłacalna oferta wg. mnie , wcześniej miałam a2 i wg. mnie fakt daje jednak lepszą jakość mimo nieco wyższej ceny. Chyba że a2 poprawiło jakość , ale na nadajnikach plusa. To jakoś w to nie wierze.
 #1138693  autor: Karlos20
 20 lis 2022, 09:36
Someone23: w dedykowanej dyskusji piszemy o całej taryfie, a inny wątek oferuje kody na darmowe jednostki. Zadaj pytanie, a odpowiemy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥