DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1135119  autor: Karlos20
 22 sie 2022, 16:56
Z tym, to akurat ciężko.
Z tego co wiem, ktoś ma sposób, aby wydłużyć konto o miesiąc uruchamiając 5G Pass (jednorazowe na 31 dni) lub 5G Pass cykliczny co 31 dni - można to też uruchomić na czacie u konsultanta w komputerowym lub mobilnym Mój Orange. Potrzebuje potwierdzenie tejże informacji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135127  autor: Karlos20
 22 sie 2022, 18:45
zielony71: super, ważność wydłużyła się dzięki włączeniu 5G Pass? Polecam wersje cykliczną, może się okazać, że na czas dostępu do 5G, numer nadal będzie w Okresie Aktywnym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135128  autor: zielony71
 22 sie 2022, 18:51
Tak, konsultant włączył usługę i po paru minutach ważność konta wydłużyła się o 30 dni. Nie chciałem ryzykować z wersją cykliczną, bo i tak potrzebuję tylko na miesiąc, a nie sprawdziłem wcześniej czy to przypadkiem nie jest płatne.
 #1136742  autor: zoltan666
 01 paź 2022, 20:32
Miesiąc temu aktywowałem przez konsultanta 5G Pass w wersji cyklicznej właśnie dla bezpłatnego przedłużania ważności konta. Konto było ważne do 2 października, a dziś usługa została odnowiona na kolejne 31 dni i ważność konta została przedłużona do 2 listopada.
 #1138283  autor: Karlos20
 12 lis 2022, 10:02
marokmon: nie ma znaczenia, czy masz urządzenie z 5G czy nie, ta usługa pozwala przebywać w okresie aktywnym, odnawiamym co 30 dni. Polecam włączyć poprzez czat, nic to nie kosztuje. Póki jest ta opcja.
Alternatywnie możesz te 9 zł zapłacić, ale wiedz, że ta opcja wyklucza się np. z opcją "Numer bez limitu".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138322  autor: Karlos20
 12 lis 2022, 19:01
marokmon: tak mówi regulamin, ale mogą ją przedłużyć.
Przypomnę ważną rzecz: W Orange inaczej nazywamy ważność konta:
> Okres aktywny - data ważności złotówek w których możesz wykonywać płatne i darmowe połączenia oraz je odbierać + korzystać z pakietów i usług;
> Okres pasywny - termin w którym możesz dzwonić na darmowe połączenia i korzystać z niektórych środków promocyjnych oraz odbierać połączenia. W tym okresie jeśli mamy zablokowane niewykorzystane środki możemy darmowym SMSem je odzyskać i włączyć wybrane usługi.
Realnie w obu okresach można korzystać z telefonu. Uzależnione jest to od posiadanych środków. W okresie aktywnym też można korzystać z usług bezpłatnych przy zerowym czy ujemnym saldzie, jakbyśmy byli w okresie pasywnym.
Warto o tym pamiętać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1138329  autor: Karlos20
 13 lis 2022, 10:01
marokmon: tej opcji możesz nie włączyć w okresie pasywnym. Polecam np. włączenie NL+0,5GB na 1 dzień za 1 zł SMSem (przejdziemy wtedy na okres aktywny), a potem włączenie opcji, wówczas ustawi się okres aktywny na 31 dni.
Przypomnę, że w niedzielę nie są dostępni konsultanci obsługowi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139464  autor: Karlos20
 07 gru 2022, 05:06
pewues: no teraz to nie za bardzo - są jeszcze opcje darmowego włączenia 5G Pass, ale ta usługa staje się powoli płatna. Nadal powoduje przedłużenie Okresu Aktywnego.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139481  autor: pewues
 07 gru 2022, 14:24
@Karlos20: jakie są obecnie darmowe opcje na 5g pass?
Niestety nie mam urządzenia z 5G, a starter jest już aktywny prawie 30 dni. Zaraz kończy się ważność, a dopiero w 33 dniu można dostać bonus 10 zł i teoretycznie 5g pass za darmo.
Czy na czacie nadal można uzyskać 5g pass bez opłat?