DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #1136853  autor: Pietr
 04 paź 2022, 16:26
Sprawdź czy możesz zalogować się do eboa na ich stronie. Bo w przypadku mojej karty wywala informacje, że podaję złe dane.
Do tego wklep *136# i zobacz czy masz pakiet internetowy 6GB. Bo ja mam i po tych 6GB wyłączyli mi internet xD
Napisałem do nich i niby w eboa można go zresetować ale tego nie sprawdzę bo mi nie działa.. Czekam na odp do reklamacji.
 #1136854  autor: ckir35
 04 paź 2022, 16:52
już nie jest tak kolorowo cytuje treść SMS:aktywna taryfa to SAT-FILM post-paid tariff - Abonament
Aktywne promocje: Internet 6 GB z limitem (5483 MB) 03-11-2022 14:23
 #1136856  autor: Karlos20
 04 paź 2022, 17:02
Sat Film... no ładnie... dają za "free", a raczej za 49 zł aktywacji (tyle jest w tej sieci) taryfę głosowa tej sieci MVNO...
Taryfa z limitem 6 GB w PL i roamingiem UE oferują za 29,90/mc, a bez roamingu za 18,90. Czyli zamiast być "samodzielnym", kupili od Sat Film zmodyfikowaną taryfę z kartami SIM ze wsparciem platformy billingowej dla MVNO Plusa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1136865  autor: Pietr
 04 paź 2022, 19:05
ckir35 pisze:
04 paź 2022, 16:52
już nie jest tak kolorowo cytuje treść SMS:aktywna taryfa to SAT-FILM post-paid tariff - Abonament
Aktywne promocje: Internet 6 GB z limitem (5483 MB) 03-11-2022 14:23
Przy pomocy innego użytkownika z FB doszedłem ładu i składu jak się zalogować do eBOA. Wszędzie jest napisane by podać numer FONII, zaś tak nie jest i trzeba podać numer z zamówienia. To raz.
Po drugie to pojawiają się tam ciekawe informacje. Dostępne są nielimitowane rozmowy i 6GB internetu. Nielimitowane SMS widnieją tam jako pakiet za 9.90zł. Dodatkowo dostałem info na FB, że w tym eBOA można zresetować pakiet a nigdzie takiej funkcji nie widzę.
 #1136889  autor: chase
 05 paź 2022, 00:06
Komunikat z plusowego USSD wskazuje, że to taryfa Sat-Film… Z kolei cenniki Sat-Filmu wyglądają zadziwiająco podobnie do cenników Otvartej… Czy ten Polkomtel nawet cenniki pisze tym wszystkim swoim MVNOp-om? 🙃
W ogóle to ciekawe, że taryfy post-paidowe u MVNO działających na sieci Polkomtela reagują na kody USSD działające tylko w pre-paidzie Plusa — widocznie działają na tej samej platformie obsługowej, mimo że obsługa post-paida w Plusie wygląda zupełnie inaczej.
 #1136899  autor: Karlos20
 05 paź 2022, 12:25
chase: tak, Polkomtel macza palce przy swoich sieciach MVNO, gdyż na nich zarabia, nie od dziś to wiadomo.
Plus dla MVNO oferuje platformę billingową przypominającą prepaida plusowego, wzbogaconą o funkcje dla klientów abonamentowych typu połączenia konferencyjne, przekazywanie połączeń na inne numery niż poczta głosowa, połączenia oczekujące, a niekiedy APN "internet" lub dowolnie ustalony przez operatora MVNO, VoLTE, VoWiFi czy dostęp do 5G Plusa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1136901  autor: Pietr
 05 paź 2022, 13:09
Coś się dzieje się. Wczoraj złożyłem reklamację z tym 6GB. Dziś dostałem odpowiedź, że będzie jakiś pakiet 11GB (i pojawił mi się w "zarządzanie usługami") i ma się automatycznie resetować po przekroczeniu limitu.
Ale.. Aktualnie w aktywnych i tak mam tylko te wykorzystane 6GB i czekam na cud :lol:
 #1136909  autor: AgnieszkaMalkowska
 05 paź 2022, 16:46
Ludzie serio nie boją się oddawać swoich danych tej sieci i to dla oszczędności przy obecnej inflacji śmiesznych 20-25zł miesięcznie i kolejnych reklam w telefonie? Aplikacja która cały czas musi być aktywna więc większy drenaż baterii i ciekawe co ona jeszcze będzie robić poza wyświetlaniem reklam... ;) Zwłaszcza, że na FB widzę nawet takich co swój główny numer tam chcą przenieść lub przenieśli... Sieć padnie i może pogrzebać numer który ma się x lat i miało kontakt z mnóstwem osób i weź to później odkręcaj.
Przecież to śmierdzi scamem na kilometr. Internet i SMS stoją na jakimś pakiecie zapewne z Plusa, wygląda to jak ulepione na szybko. I nie ma szans aby to się utrzymało dając no-limit rozmowy, sms i nawet te 6GB internetu w zamian za reklamę przy odblokowaniu i po każdej rozmowie. Zwłaszcza w Polsce gdzie zaraz mnóstwo ludzi będzie to doić ile się da bo "za darmo". ;) Ciekawe czy chociaż podziała tyle aby realnie te 49zł wydane się zwróciło... Ciekawe kiedy dane wyciekną bo strona ponoć stoi na darmowych certyfikatach i co się z danymi stanie jak sieć się zwinie. A później są artykuły w gazetach że my nigdzie danych nie podawali a teraz kolejne wezwania do spłacania chwilówek przychodzą i jak to się stało. ;) Poza tym w każdej chwili mogą opłaty wprowadzić.
Support od początku istnieje w teorii. Już jest cyrk z nielimitowanym internetem który okazał się 6GB.
Takie moje skromne zdanie i przemyślenia.

I było już coś podobnego - Rebtel. Dawał nielimitowane połączenia i sms oraz 1GB Internetu. Podziałało u nas w ofercie ogólnopolskiej zawrotne dwa miesiące. ;)
 #1136910  autor: koszalineo941268
 05 paź 2022, 17:27
Wystarczy parę kliknięć, by sprawdzić kto firmuje swoim nazwiskiem Fonię i jakie ma doświadczenie w marketingu oraz telekomunikacji
https://rejestr.io/krs/890861/fonia-telecom

Tu przykład:
https://gomobi.pl/wywiady/jedyny-sposob ... internetu/

"Analizujemy i profilujemy dane o użytkownikach smartfonów i tabletów do celów reklamowych i badawczych. Sprawdź nasze usługi."
https://selectivv.com/
 #1136922  autor: iphoneski
 06 paź 2022, 09:32
AgnieszkaMalkowska pisze:
05 paź 2022, 16:46
Ludzie serio nie boją się oddawać swoich danych tej sieci i to dla oszczędności przy obecnej inflacji śmiesznych 20-25zł miesięcznie
Zwłaszcza w Polsce gdzie zaraz mnóstwo ludzi będzie to doić ile się da bo "za darmo".
I sama sobie odpowiedziałaś. Jak ludzie widzą "za darmo" albo "promocja" to nic ich nie interesuje i małpiego rozumu dostają. A nawet na tym forum jest mnóstwo takich co co miesiąc numery przenoszą stojąc pół dnia w kolejkach, albo mają cały dzień żeby w domu na kuriera z kartami czekać. No ale bonusy dla przenoszących dostają, więc przecież warto. A co dopiero wypełnić jeden wniosek i swoje dane sprzedać...
 #1136952  autor: Adriaan02
 07 paź 2022, 00:59
Jedno jest dla mnie ciekawe, czy tą kartę się normalnie doładowuje (nigdzie o tym nie ma w cenniku), bo skoro są niektóre opłaty to jak będą one pobierane skoro to prepaid.
 #1136955  autor: Karlos20
 07 paź 2022, 08:56
Adriaan02:
Warunkiem zamówienia karty SIM od Fonii jest zatwierdzenie tejże zgody:
Wyrażam zgodę na wystawianie oraz przesyłanie mi faktur elektronicznych i otrzymywanie informacji o wystawieniu efaktur na adres poczty elektronicznej lub numer telefonu za pośrednictwem wiadomości SMS.
Co oznacza, że mogą wystawić eFakturę za usługi poza podstawowym cennikiem, np. włączenie w BOK dostępu do 5G, SMS/MMS Premium czy opcje roamingowe.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1136957  autor: wlodarek1
 07 paź 2022, 10:56
U mnie link do zapłacenia faktury aktywacyjnej nie działa.
Sam zrobiłem przelew na podany na fakturze numer konta. Podałem tam numer opłacanej faktury. Pomimo tego dostałem od Fonii SMS o treści że karta sim dla mnie nadal czeka na płatność. Opisałem tą sytuację na ich pomoc : [email protected]. Jak to tej chwili nie dostałem żadnej odpowiedzi. Doradźcie mi ludzie tutaj : co mam robić w tej sytuacji?!

Było ; siemens C 25 , siemens C 65 , motorola C 168 , SE T280I , Samsung D900I. SE HAZEL , PRESTIGIO 4500 , NOKIA 520 , LG G3S .
Teraz jest MOTO X PLAY
 #1136958  autor: Karlos20
 07 paź 2022, 11:10
wlodarek1: nic nie płać i nie bierz tego syfu. Serio.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 3 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8