DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
 #1136993  autor: wlodarek1
 07 paź 2022, 19:13
To jak myślisz remington ; dlaczego od fonii nie mam żadnego sygnału że wpłata do nich dotarła ? W środę o godz 15;34 dostałem sms od Fonii że moja karta sim nadal czeka na płatność ....

Było ; siemens C 25 , siemens C 65 , motorola C 168 , SE T280I , Samsung D900I. SE HAZEL , PRESTIGIO 4500 , NOKIA 520 , LG G3S .
Teraz jest MOTO X PLAY
 #1136995  autor: koszalineo941268
 07 paź 2022, 19:37
Czy przelewu dokonałeś z konta na swoje nazwisko? Jaki dałeś tytuł przelewu?

W formatce przelewy24 w tytule pewnie był zaszyfrowany twój indywidualny identyfikator, po którym fonia automatyzuje weryfikację. Ty w zwykłym przelewie być może wpisałeś coś innego.

Być może weryfikacja jest negatywna i będą przeprowadzali dodatkowe czynności:
"Przy zawieraniu Umowy Operator dokonuje weryfikacji tożsamości Klienta będącego osobą fizyczną, zgodnie z art. 60 ust. 1 pkt 1) Ustawy. W celu dokonania weryfikacji Operator może żądać od osoby ubiegającej się o zawarcie Umowy okazania ważnego dokumentu tożsamości. Weryfikacja zdalna odbywa się za pośrednictwem banku, z którego usług korzysta Klient. Operator dokonuje weryfikacji tożsamości na podstawie przelewu bankowego (wniesienia Opłaty aktywacyjnej). Operator zastrzega sobie możliwość dodatkowej weryfikacji tożsamości w drodze kontaktu elektronicznego, jeśli pierwotna weryfikacja nie przeszła pomyślnie."
 #1136996  autor: wlodarek1
 07 paź 2022, 19:45
Tak - przelewu dokonałem z konta na swoje nazwisko .
W tytule przelewu wpisałem numer faktury aktywacyjnej ....

Było ; siemens C 25 , siemens C 65 , motorola C 168 , SE T280I , Samsung D900I. SE HAZEL , PRESTIGIO 4500 , NOKIA 520 , LG G3S .
Teraz jest MOTO X PLAY
 #1137019  autor: Window
 08 paź 2022, 01:44
Karlos20 pisze:
07 paź 2022, 11:10
wlodarek1: nic nie płać i nie bierz tego syfu. Serio.
Co jest najlepsze są do wyboru tylko 4 sieci a co jeśli ktoś chce uciec z telestrada sa (lajt mobile)?
 #1137025  autor: Karlos20
 08 paź 2022, 08:34
Window: czasem warto zapłacić i nie mieć kłopotów, ani z brakującym netem i rzekomymi nadużyciami (obiecywali neta za 0 zł bez limitu). Jest nadal dostępne Aero2 BDI z darmowym netem 0,5 mbps - wpisujemy co godzinę kod i net działa dalej. Zamówienie kosztuje mniej, niż przy Fonii, czyli 34 zł. Jeszcze taniej wychodzi a2mobile: starter 10 zł, pierwszy miesiąc 9,90, a w nim wszystko bez limitu w kraju + 10 GB (full prędkość), potem do 15 GB 1 mbps, a finalnie 0,5 mbps lejka bez limitu danych, a zasięg ten sam, czyli Plusa. Można? Można.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137132  autor: inspiredzebra42
 10 paź 2022, 23:13
Ja kupiłem w weekend nowy numer w fonii z ciekawości.
Jutro dostanę kartę i dam znać jak to wygląda. Wysyłka odbywa się poprzez DHL.

Za to jako ciekawostkę dodam, że wysyłka odbywa się z innego adresu niż siedziba firmy. (z adresu widocznego na zdjęciu) Ten adres jest również adresem siedziby firmy Selectivee. A jeden z dwóch członków zarządu Avi Magdid jest z tą firmą związany, a karta pochodzi jak ktoś to wcześniej zauważył od firmy SatFilm. Obrazek
 #1137136  autor: dixie3
 11 paź 2022, 09:15
Ja zgłosiłem przeniesienie numeru (nie głównego, takiego do testów) w każdym wypadku trzeba podać te same dane co do nowego numeru. Po kilku minutach przyszedł SMS o chęci przeniesienia do Fonii i ewentualnej możliwości anulowania procesu. Jeszcze tego samego dnia otrzymałem maila, że paczka jest już przygotowana przez DHL. Kurier przywiózł paczkę, zapytał się czy ja to ja i ...pojechał. ŻADNYCH dokumentów zwrotnych do podpisania, ani nawet sprawdzenia dowodem osobistym tożsamości. Po prostu otrzymałem paczkę, a wewnątrz czarna koperta ze starterem. Na razie nie wiem jak z przeniesieniem, ponieważ mam jeszcze pakiet do wykorzystania u obecnego operatora i termin mam na koniec października.

Swoją drogą operator startuje dokładnie 10 lat po zniknięciu z Polski Carrefour Mova, który to również oferował dostęp do Internetu w zamian za oglądanie reklam :)

Virgin opamiętał się i zmienił #Freemium na #mini3.
Rebtel miał 1 GB za darmo i wytrzymał kilka miesięcy.
Był też operator z limitem na jeden PESEL jedna karta SIM (chyba Folx, albo Rebtel).
Zobaczymy jak poradzi sobie Fonia.
 #1137139  autor: Remington
 11 paź 2022, 10:07
koszalineo941268 pisze:
05 paź 2022, 17:27
Wystarczy parę kliknięć, by sprawdzić kto firmuje swoim nazwiskiem Fonię i jakie ma doświadczenie w marketingu oraz telekomunikacji
https://rejestr.io/krs/890861/fonia-telecom

Tu przykład:
https://gomobi.pl/wywiady/jedyny-sposob ... internetu/

"Analizujemy i profilujemy dane o użytkownikach smartfonów i tabletów do celów reklamowych i badawczych. Sprawdź nasze usługi."
https://selectivv.com/

Jeśli to co mówił ten pan w wywiadzie jest prawdą, to może potrafią zarobić na te darmowe usługi.
 #1137244  autor: leszekte
 13 paź 2022, 16:10
Testuję kartę od 3 dni . Zamówiłem nową, nie przenosiłem.Nie trzeba czekać na kuriera, można odebrać w Żabce przekierowując przesyłkę na stronie DHL. Żadnych umów do podpisania i odesłania nie było .Karta w telefonie Alcatel 1B , Apkę pobrałem, karta się aktywowała bez problemu . Połączenia działają (w 3G, jakość OK,) internet bez zwiech . 2 dni po 10 godzin spotify, bez żadnych przycinek. Reklamy wyskakują, najczęściej po połączeniu czy zamknięciu przeglądarki, ale łatwo je zamknąć i nie wydają z siebie żadnych dźwięków. Na start było 11 GB netu, zobaczymy, jak będzie z odnowieniem pakietu . Podziała 2 miesiące, to się zwróci . Jeśli więcej, to będzie mi miło.
 #1137254  autor: pakierhakierxd
 13 paź 2022, 20:52
Ja przez to doladowalem Playa tylko za 5zl aby wlaczyc tam pakiet 1 gb i mam tam sd do Playa tylko a tak z Fonii dzwonie ,pisze i net glownie zobaczymy jak to bedzie dzialac bo jednak 4h w mcu gadam,900 sms i ostatnio nie wiem jak poszlo mi w Play 30 gb ;)

Pozdrawiam :)
 #1137482  autor: pakierhakierxd
 23 paź 2022, 11:03
A ja zaczalem narzekac na zasieg jak wrocilem 2 km od nadajnika Plus sie tak spieprzyl ze sms mieli i mieli ze az wysylam przez Playa.
Jednak do Plusa bym nie wrocil ,do Orange tym bardziej i T-Mobile chyba ze wifi calling :P

Pozdrawiam :)
 #1137489  autor: wlodarek1
 23 paź 2022, 15:54
Nie wiadomo tylko jak długo ta sieć przetrwa oby jak najdłużej .

Było ; siemens C 25 , siemens C 65 , motorola C 168 , SE T280I , Samsung D900I. SE HAZEL , PRESTIGIO 4500 , NOKIA 520 , LG G3S .
Teraz jest MOTO X PLAY
 #1137490  autor: pakierhakierxd
 23 paź 2022, 16:00
I tak mi sie oplaca dostalem 2 karty za 49 :) ,na 1 juz 2x 11 gb i zostalo 8 ,druga ze mi nie potrzebna dalem znajomemu 11 gb
2 jest przez to ze za 1 razem zamawialem i byl blad platnosci wiec zlozylem 2 zamowienie
przyszly 2 karty ...
obojetnie ile beda to mi sie to oplaca bo zawsze moge play mniej ladowac :P

Pozdrawiam :)
 #1137492  autor: speede
 23 paź 2022, 16:17
Witam
Mam pytanie bo 19 pazdziernika złożyem wniosek o przeniesieine numeru z Play i w piatek dostaeł na swojego maila informacje ze nadano elektronicznie do mnie list polecony priorytetowy z UP nr 33 w warszawie. Z t ego co wiem to Play odmówił przeniesienia numeru ze wzgledu na czas umowy jaki mi jeszcze został. I moje pytanie czy ktoś z was dostał od nich list polecony bo tylko u nich na stronie podałem swojego maila i adres do korespondencji i za cholere nie wiem co to jest. Bo karty to chyba wysyłają kurierem.
 #1137494  autor: 77mir
 23 paź 2022, 17:08
wlodarek1 pisze:
07 paź 2022, 19:45
Tak - przelewu dokonałem z konta na swoje nazwisko .
W tytule przelewu wpisałem numer faktury aktywacyjnej ....
I jak to w końcu Fonia załatwiła ?
Pytam bo jestem w podobnej sytuacji (zamówiłem przeniesienie w sobotę a opłacę przelewem w środę ).
 #1137499  autor: wlodarek1
 23 paź 2022, 22:26
Wszystko zakończyło się pomyślnie . Opłata przelewem do nich wpłynęła a ja odebrałem starter w Żabce .

Było ; siemens C 25 , siemens C 65 , motorola C 168 , SE T280I , Samsung D900I. SE HAZEL , PRESTIGIO 4500 , NOKIA 520 , LG G3S .
Teraz jest MOTO X PLAY
 #1137611  autor: muszynskij
 29 paź 2022, 12:36
Odnośnie tego że karty wysyłają DHL-em - do mnie wysłali przez Pocztę Polską priorytetem :D Potwierdzam że nie ma żadnych dokumentów zwrotnych. Aktywacja bez problemu, logowanie do apki numerem telefonu(którego nie wydrukowali na ramce SIM). Apka wygląda bardziej jak jeden wielki groupon, jakoś nie można wejśc w stan zużycia internetu ani biling. Żeby wszystko działało trzeba przyznać uprawnienia do wyświetlania powiadomień i autostartu w andku. Ciekawe ile pociągną. Na razie chyba nie mieli takiej wpadki z wysyłką kart jak Rebtel, a opłata wstępna odstrasza od pochopnego zakupu :)
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8