DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #1136709  autor: iphoneski
 30 wrz 2022, 21:44
A ciekawe co będzie po włożeniu tej karty do routera - przecież router nie wyrzuci nam reklam od sieci. Jeśli by to działało, to nawet spoko opcja jak za nielimitowane 5G po sieci Plusa. Ale ze długo to oni raczej nie pociągną - nie wiem ile tych reklam musieliby wyświetlać, żeby zapłacić Plusowi za przesył, pracowników utrzymać i jeszcze jakieś pieniądze zarobić.
Edit: już wiem co będzie, przeczytałem sobie regulamin. Po wykryciu korzystania z urządzenia, które nie może wyświetlać reklam mogą zablokować usługi. Czyli nie będzie tak działać.
 #1136713  autor: maciejnet
 30 wrz 2022, 22:58
A co z telefonami 2G. Można wrzucić simkę do telefonu i nie korzystać z aplikacji i internetu ? Podziała to dłużej?
 #1136720  autor: HappyBoy
 01 paź 2022, 09:13
W 2G może zadziała jeśli aplikacja będzie działać w innym smartfonie i będziesz z niej korzystał.
Jeśli nie będziesz aktywnie korzystał z aplikacji to operator ograniczy Ci usługi lub całkowicie rozwiąże umowę.
Jak na taki model biznesowy to stawiam rok max dwa.
 #1136724  autor: zaq22
 01 paź 2022, 13:24
Pewnie trzeba będzie klikać na reklamy i aplikacja będzie to wszystko zliczała. Bez kliknięć nie będzie darmowych rozmów. Chyba tylko bezrobotni zgodzą się żeby oddać wszystkie swoje dane za oszczędność kilku złotych. Za 2 lata tej sieci może już nie być a wasze dane będą na torrentach.
 #1136731  autor: Remington
 01 paź 2022, 14:56
Uprawnienia nie jakieś straszne skoro chcą prezentować reklamy i uzależniać od tego dostępność usług. Nie rozumiem jedynie blokowania przejścia w stan uśpienia, jeśli zostało źle zaimplementowane, może drenować baterię.
 #1136733  autor: koszalineo941268
 01 paź 2022, 16:56
W regulaminie i cenniku nie było mowy o limitach, a w polityce prywatności czytamy:

"Dokonujemy również automatycznego podejmowania decyzji mających istotny skutek dla osób będących klientami w następujących sytuacjach:

a) w ramach warunków umownych (np. w regulaminie świadczenia usług) możemy określić,
że osiągnięcie lub przekroczenie wskazanych przez nas progów lub limitów (np. wysłanych wiadomości, połączeń, transferu danych) może spowodować określone konsekwencje (np. zawieszenie działania usługi lub jej działanie na innych zasadach). Jeśli systemy informatyczne odnotują osiągnięcie progów lub limitów, automatycznie zastosujemy rozwiązanie określone w danym regulaminie;"
 #1136781  autor: spillerix
 03 paź 2022, 14:04
Niegdyś w Wielkiej Brytanii na podobnej zasadzie działała sieć OVIVO. Wyświetlały się reklamy w zamian za darmowy plan minut i GB. Bogatsze plany były już płatne. Padli z hukiem z dnia na dzień. U nas był też już rebtel i wiadomo jak się skończyło. Nawet virginowi skromny freemium się nie spinał. Nie wróżę tej fonii jakiejś świetlanej przyszłości.
 #1136853  autor: Pietr
 04 paź 2022, 16:26
Sprawdź czy możesz zalogować się do eboa na ich stronie. Bo w przypadku mojej karty wywala informacje, że podaję złe dane.
Do tego wklep *136# i zobacz czy masz pakiet internetowy 6GB. Bo ja mam i po tych 6GB wyłączyli mi internet xD
Napisałem do nich i niby w eboa można go zresetować ale tego nie sprawdzę bo mi nie działa.. Czekam na odp do reklamacji.
 #1136854  autor: ckir35
 04 paź 2022, 16:52
już nie jest tak kolorowo cytuje treść SMS:aktywna taryfa to SAT-FILM post-paid tariff - Abonament
Aktywne promocje: Internet 6 GB z limitem (5483 MB) 03-11-2022 14:23
 #1136856  autor: Karlos20
 04 paź 2022, 17:02
Sat Film... no ładnie... dają za "free", a raczej za 49 zł aktywacji (tyle jest w tej sieci) taryfę głosowa tej sieci MVNO...
Taryfa z limitem 6 GB w PL i roamingiem UE oferują za 29,90/mc, a bez roamingu za 18,90. Czyli zamiast być "samodzielnym", kupili od Sat Film zmodyfikowaną taryfę z kartami SIM ze wsparciem platformy billingowej dla MVNO Plusa.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 2 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8