DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1132470  autor: surface123
 15 cze 2022, 09:30
Witam

Dwa dni temu przeniosłem się do T-Mobile na abonament.

Mam dziwna przypadłość.
Poczta głosowa wyłączona.

Jak mam wyłączony telefon i jak szpwnie na swój numer to brak info że abonent niedostępny.
A dokładniej to np z Orange mam coś w rodzaju "pi pi pi" , jak dzwonię z sieci T-Mobile to proba połączenia się prawie od razu rozłącza. Jak dzwonię Plus to tam mam info że abonent nie dostępny ( i to mówi głos kobiecy czyli komunikat z samego T-Mobile )

Co to może być ?
 #1134230  autor: bogna22
 29 lip 2022, 14:20
Poproś BOK o sprawdzenie czy wszystko poszło dobrze przy MNP, bo wygląda na błąd w przeniesieniu (możesz nakłamać że z jednej sieci nie da się dodzwonić bo wyskakuje nie ma takiego numeru). Skierują to do technicznego i "magiczne" zacznie działać.
 #1134264  autor: rsig
 30 lip 2022, 01:41
surface123 pisze:
15 cze 2022, 09:30
Poczta głosowa wyłączona.
To włącz, wykonaj parę telefonów na nią i wyłącz. Może coś tam im się zrestartuje i zacznie działać poprawnie.
Jak mam wyłączony telefon i jak szpwnie na swój numer to brak info że abonent niedostępny.
A z twojej strony? Jak włączysz telefon to otrzymujesz info że dzwoniono do ciebie z tych numerów?