DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1130726  autor: Duke
 26 kwie 2022, 23:28
Orange Flex. Jeżeli Twój telefon obsługuje eSIM to faktycznie nie musisz wychodzisz z domu. W przeciwnym razie musisz zamówić darmowy starter klub odebrać go w salonie.
 #1130736  autor: Karlos20
 27 kwie 2022, 12:23
spillerix: tylko nieliczne banki obsługują opcję mojeID, więc tylko kurier jest sensowny, lecz nie spełnia warunków tego zapytania w tym wątku.
Obecnie tylko Orange Flex w opcji eSIM spełnia te warunki. W pozostałych przypadkach kartę SIM dostarczy kurier.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131774  autor: kacperek_z
 31 maja 2022, 16:46
Dodam jeszcze, że również w standardowej ofercie T-Mobile na kartę od niedawna istnieje możliwość rejestracji numeru bez wychodzenia z domu przy pomocy większej liczby banków niż Millennium/ING.

W nowej wersji aplikacji Mój T-Mobile, istnieje możliwość rejestracji dowolnego startera przy pomocy usługi KIR mojeID.
Na ten moment, daje nam to możliwość rejestracji przy pomocy logowania do bankowości elektronicznej w bankach: PKO BP (także Inteligo), Pekao, Santander, mBank, ING, BNP Paribas, Getin, BOŚ, Credit Agricole i banki spółdzielcze. Czyli tak naprawdę, czołówka banków polskich wspiera tę usługę, z istotniejszych braków można wymienić w sumie chyba tylko Aliora i Citi.
Obrazek
Obrazek
 #1131778  autor: Karlos20
 31 maja 2022, 19:03
Orange oferuje rejestrację startera dodatkowo w aplikacji mPay. W samej aplikacji mPay można też zamówić darmowy starter (dla zweryfikowanych użytkowników aplikacji).

kacperek_z: Millennium nie obsługuje MojeID, ale w apce bankowej zarejestrujesz starter z T-Mobile / Heyah, Orange / NJU, PLAY / Virgin, Mobile Vikings oraz z Plusa / Plush.

Trzeba też pamiętać, iż jeśli już coś mamy w T, Orange/nju, Plusie, PLAY czy u Vikingów, mamy możliwość dopisania kolejnego numeru na siebie: poprzez SMSa, selfcare operatora (konto obsługowe klienta) czy kontakt z telefoniczną obsługą klienta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥