DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1130426  autor: Iwona2002
 18 kwie 2022, 12:42
Witam

Taka prosta sytuacja. Posiadam karte w Orange tylko do internetu. Robie doładowania za powiedzmy 1000zł. Posiadam na koncie karty 1000zł otrzymuje dużo bonusowych GB. Korzystam z internetu dowoli, nawet jako wifi hotspot do laptopa. Po roku czasu jak zechce przedłużam GB kodem na kolejny rok albo płace 20zł i zabieram 980zł i przenosze numer do innej ciekawszej oferty.

Czy to będzie działało? Czy regulamin zwrotów ma jakies ograniczenia czasowe lub kwotowe?
 #1130431  autor: Remington
 18 kwie 2022, 16:36
Iwona2002 pisze:
18 kwie 2022, 12:42
Robie doładowania za powiedzmy 1000zł. Posiadam na koncie karty 1000zł otrzymuje dużo bonusowych GB.

…które przy takim scenariuszu wygasną po 5 miesiącach, a środki na koncie zostaną zablokowane i odtąd co miesiąc będzie schodzić po 5 zł. Chcesz na dłużej, musisz zapłacić. Czyli to taka „lokata” z ujemnym dochodem.
 #1130432  autor: Iwona2002
 18 kwie 2022, 17:31
Raczej nie wygasną GB bo z nich korzystam codziennie, wiec ta nowa opłata utrzymaniowa jest anulowana bo z karty korzystam. Zaznacze ze juz mam wykupione przedłużenie waznosci konta i internetu.

Moze inaczej napisze, chodzi mi o przykladowe wycofanie oferty ze dają GB za doladowanie, i potem już nie bedzie takiego zbierania :-) A moglabym sobie wykupić na zapas tylko nie wiem czy są jakies zapisy regulaminu o ktorych nie wiem.

Na obecną chwile mam doładowania na 130GB a czytalam w regulaminie ze ta promocja jest chyba jakoś do czerwca. 999GB byloby już napewno lepiej posiadac :-)
 #1130435  autor: Karlos20
 18 kwie 2022, 20:14
To, co masz nabyte i wydłużone, pozostanie i można to wykorzystać. Warto pamiętać, że gdy wydłużysz GB bonusowe z doładowań, wydłużane są również środki pieniężne. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, a wątpię, żeby operator nagle to odwołał, gdyż te odpłatne usługi to czysty zysk dla niego.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130437  autor: Remington
 18 kwie 2022, 21:05
Niemniej fakt faktem, że pod warunkiem utrzymywania ważności bonusów, opisany myk zadziała wszędzie gdzie doładowania dają bonus internetu (czyli oprócz Orange, też TM, Plus i Play).