DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1128892  autor: ratatam
 04 mar 2022, 10:45
Zapewne wszystkim skończyła się już ważność darmowego RWK (mi też) i mam zagwozdkę. Do rzeczy: Jest w orange na kartę usługa "Numer bez limitu" czyli jeden wybrany numer w dowolnej sieci za darmo. Numer bez limitu wyklucza się z RWK ale nie wyklucza się z "Więcej czasu na Internet" ( i dalej Więcej czasu na Internet nie wyklucza numeru bez limitu).
Czy ktoś może już testował w połączeniu Numer bez limitu z Więcej czasu na Internet?
Mam trochę danych i ważność konta i obawiam się czy orange jednak nie odwali czegoś jak włączę ten numer bez limitu.
 #1128926  autor: Karlos20
 04 mar 2022, 20:11
Pamiętajcie, że aby skorzystać z usług trzeba zapłacić. Aby skumulować / przedłużyć środki - doładuj się i kup usługę. Sytuacja jest jasna. Gdzie u konkurencji macie takie możliwości? Bo ja nie widzę, wszędzie niewykorzystane pakiety/usługi przepadają, a Plus nawet za korzystanie z darmowych pakietów zabiorą 3 zł daniny.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1128985  autor: mungo
 05 mar 2022, 23:16
ratatam pisze:
04 mar 2022, 10:45
Czy ktoś może już testował w połączeniu Numer bez limitu z Więcej czasu na Internet?
Mam trochę danych i ważność konta i obawiam się czy orange jednak nie odwali czegoś jak włączę ten numer bez limitu.
U mnie działają te usługi równolegle. Tylko ja najpierw miałem aktywny numer bez limitu, a dopiero niedawno włączyłem Więcej czasu na internet.
 #1160560  autor: columbo
 16 lis 2023, 00:12
A jak to będzie z ważnością konta jeśli przeniosę numer do Orange na kartę i włączę NBL? O ile wiem, po przeniesieniu dostaje się rok ważności - czy zostanie ona skrócona po włączeniu NBL? Nie wiem, może po przeniesieniu jest tak naprawdę włączana automatycznie promocja "konto ważne rok" i wtedy sprawa jest oczywista.
A poza tym co innego może zepsuć włączenie NBL?
 #1160561  autor: Karlos20
 16 lis 2023, 00:20
columbo: usługa wyklucza korzystanie z KWR. Ważność kasy zostanie skrócona do 30 dni. Ale dzięki temu, że ważność GB z zasileń będzie dłuższa, wykupienie no-limitu za 1 zł spowoduje wydłużenie ważności kasy tak, aby ważność była ważna tyle samo dni co GB z zasileń.
Opcja "Więcej czasu na..." wydłuża odpowiednio ważność GB z doładowań i kasy głównej (opcja internet) lub samej kasy (opcja wszystko) nie wykluczając usługi "Numer Bez Limitu".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160563  autor: columbo
 16 lis 2023, 00:41
Racja, w końcu dotarłem do Regulamin Promocji „Przenoszę numer
do Orange Free na kartę” i rzeczywiście, jak podejrzewałem, po przeniesieniu jest po prostu włączana promo KWR, więc się gryzie z NBL.
Ale tego zdania kompletnie nie rozumiem, nie jestem biegłym od Orange.
Karlos20 pisze:
16 lis 2023, 00:20
Ale dzięki temu, że ważność GB z zasileń będzie dłuższa, wykupienie no-limitu za 1 zł spowoduje wydłużenie ważności kasy tak, aby ważność była ważna tyle samo dni co GB z zasileń.
 #1160564  autor: Karlos20
 16 lis 2023, 00:54
columbo: to proste - uruchomienie dowolnego pakietu no-limit wydłuża ważność konta i GB z zasileń. Przykład:
masz konto ważne 6 dni, GB ważne 2 dni. Gdy wydasz złotówkę na 1 dzień NL, automatycznie zmieni się ważność obu sald na 31 dni.
W przypadku gdy GB z doładowań ma dłuższą ważność niż kasa i uruchomisz NL za zeta, wtedy ważność obu sald będzie taka sama.
Polecam śledzić wątek o no-limitach i bonusach w OFNK - ciągle to wałkujemy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160566  autor: columbo
 16 lis 2023, 01:24
@Karlos20, no to brzmi fantastycznie.
Masz na myśli 1 zł z usługi jednorazowej „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”?
To jeszcze pociągnę temat. Chciałem po przeniesieniu zgarnąć 200 GB za zgody, bo przeczytałem na forum, że to się połączy z roczną ważnością tych 2GB za przeniesienie. I teraz jak włączę NBL, stracę KWR, ale będę mógł wciąż te 202 GB przedłużać teoretycznie za 1 zł co 30 dni?