DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1128715  autor: Karlos20
 26 lut 2022, 13:29
Promka dla nowych starterów jest jednorazowa, więc jedną usługę NL otrzymasz po pierwszym zasileniu startera za min. 5 zł. Kolejna odpłatna usługa NL powoduje zsumowanie przegrody GB z usługą NL, a gdy zasilisz konto, to otrzymujesz GB z zasileń (osobne saldo), które zawsze idą w pierwszej kolejności i też je wydłużysz odpłatnie.
NL na rok z 2TB to wydatek 360 zł, rok ważności złotówek i GB z zasileń kosztuje 29 zł i NIE powoduje wydłużenia no-limitów z GB, wszystko to ogarniasz osobno.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131396  autor: abrams
 19 maja 2022, 20:08
gothic77 pisze:
19 maja 2022, 18:49
Panowie kod na przedłużenie GB oraz kasy na rok?
- oferta Orange Free. Zalogowałem się do Orange na apkę i dałem na przedłużenie za 29zł i przedłużyło mi tylko kasę bez neta.
Ja przez net (www) mam z lewej strony ile kasy mam a poniżej ważności konta a poniżej PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ ŚRODKÓW i jak w to kliknę to:
..............................................................
Przedłużenie ważności konta
Twoje środki na koncie głównym będą ważne jeszcze przez 164 dni (30.10.2022). Po tej dacie niewykorzystane środki przepadną.

Przedłuż teraz ważność środków o:
7 dni - koszt 3 zł
31 dni - koszt 7 zł
365 dni - koszt 29 zł

..............................................................
A po prawej mam internet i GB i ich ważności a poniżej
PRZEDŁUŻ WAŻNOŚĆ i jak kliknę to:
...........................................
Przedłuż ważność środków
Masz jeszcze 78,58 GB z bonusów po doładowaniu ważne do 30 października 2022 . Po tej dacie niewykorzystane środki przepadną
Przedłuż teraz ważność środków o:
7 dni - koszt 3 zł
31 dni - koszt 7 zł
365 dni - koszt 29 zł

...........................................
Chyba kliknąłeś w niewłaściwą przegródkę ale nie wiem jak to w apce jest i gdzie szukać. Może jakaś zakładka INTERET jest.
ps. to ostatnie (Internet-GB) przedłuża jednocześnie: ważność GB i ważność konta np. doładowałem 6x5zł=30zł i dostałem bonusowe 6x12,5=75GB na dwa dni a następnie z tych 30 zł kupiłem RWK (dla konta i GB) za 29zł.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2022, 00:00 przez abrams, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1131397  autor: surface123
 19 maja 2022, 21:12
gothic77 pisze:
19 maja 2022, 18:49
Panowie kod na przedłużenie GB oraz kasy na rok?
- oferta Orange Free

Zalogowałem się do Orange na apkę i dałem na przedłużenie za 29zł i przedłużyło mi tylko kasę bez neta.
Zrobiłeś błąd.
Tym przedłużeniem tylko konto główne.

Konto główne + internet jest wyłącznie przez www
 #1131399  autor: Karlos20
 19 maja 2022, 22:20
A nie lepiej skorzystać z krótkich kodów, jeśli jest taka możliwość?
*101*xx# gdzie xx to ilość dni, przedłużające ważność kasy i GB z zasileń. Cena przedłużenia identyczna. 7 dni za 3, 31 dni za 7, 365 dni za 29 PLN.
Alternatywnie, gdy karta jest w routerze, a kody USSD nie są dostępne: SMS o treści: AKT7, AKT31 lub AKT365 na numer 411 (koszt wiadomości to 0,25 zł w zwykłym OFNK lub 0,40 zł w OFNK starterze promocyjnym -50% na no-limity).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥