DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1127016  autor: trifek
 18 sty 2022, 18:32
Witajcie,
Używaliście może Heyah01 lub Orange Flex w roamingu w UE?
Macie jakieś opinie jeśli chodzi o jakoś internetu / połączeń w obu powyższych ofertach?

W PL oferty są bardzo podobne. Zapewne jakościowo będą porównywalne?

Zdarza mi się czasami wyjazd za granicę, dlatego zastanawiam się która oferta będzie tam lepsza :) Możecie coś doradzić?
 #1127070  autor: Maherr
 19 sty 2022, 23:07
Ja byłem z Włoszech z Heyah 01 i idealnie było z zasięgiem i transferem neta, za to lycamobile w tej lokalizacji tylko w 2G , także podejrzewam że tak jak w polsce w zależności gdzie masz bliżej maszt tak będzie lepszy zasięg. Heyah 01 jest tańsza miesięcznie ale znowu nie ma możliwości wyłączenia SMS-ów zagranicznych/ krajowych na stacjonarne i można się zdziwić jak przez pomyłke/virus coś wyśle przyjdzie obciążenie karty bankomatowej.
 #1127079  autor: Remington
 20 sty 2022, 10:29
We Flex nie ma, bo na połączenia premium i zagraniczne trzeba mieć dodatkowe środki (doładowanie dla premium i kupiony pakiet dla zagranicznych). Nie dotyczy to połączeń na numery z UE gdy jesteśmy w euroroamingu, one są wtedy za free.