DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 5 z 38
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 38
 #1132612  autor: kwistas
 20 cze 2022, 01:57
Od kiedy znikły bonusy w postaci internetu za doładowanie w zwykłych ofertach Play na kartę? Chyba coś mi umknęło, bo tabela jest tylko w ofercie internet na kartę. Z góry dziękuję za info
 #1132623  autor: bolek2004
 20 cze 2022, 14:35
Jeśli pytasz o te 5gb na 5 dni za doładowanie konta to zniknęło jakoś koło kwietnia, w marcu jeszcze GB nabijało z tego co pamiętam.
 #1138863  autor: aster
 23 lis 2022, 12:38
Czy taryfa PnK RWK jest nadal dostępna?

Jeśli taryfa jest nadal dostępna to ma ktoś może sugestię jak na nią przejść jeśli nie mam fizycznie dostępu do telefonu aby zrobić to kodem?

W aplikacji Play24 nie widzę tej taryfy, nawet po tymczasowym przejściu na Formułę PnK.

W Play24 na przeglądarce zaś numer telefonu mi się nie wyświetla z listy, natomiast jak chcę go dodać to wyskakuje komunikat... że dostał już dodany.
 #1138867  autor: macqmacq
 23 lis 2022, 14:06
aster pisze:
23 lis 2022, 12:38
Czy taryfa PnK RWK jest nadal dostępna?

Jeśli taryfa jest nadal dostępna to ma ktoś może sugestię jak na nią przejść jeśli nie mam fizycznie dostępu do telefonu aby zrobić to kodem?

W aplikacji Play24 nie widzę tej taryfy, nawet po tymczasowym przejściu na Formułę PnK.

W Play24 na przeglądarce zaś numer telefonu mi się nie wyświetla z listy, natomiast jak chcę go dodać to wyskakuje komunikat... że dostał już dodany.
Teraz sprawdzałem w PLAY24 i jest ta taryfa ;-)
Kod na zmianę na PnK RWK - *163*2#
 #1138868  autor: bolek2004
 23 lis 2022, 14:48
Taryfa jest dostępna nadal wczoraj nawet przechodziłem.
Co do call center to nie byłbym taki pewien, raz jak mi się zawiesiła zmiana taryfy to pisałem żeby mi zmienili na pnk rwk to konsul się uparł że nie ma takiej taryfy i wciskał odnowę.
Co do przejścia to na mobilnym play24 możliwości nie będzie, na stacjonarnym pewnie tak ale numer musi być widoczny.
Generalnie zmienili sposób logowania do stacjonarnego play24 i trzeba pododawać od nowa numery, stąd możesz nie widzieć swojego.
 #1138958  autor: aster
 25 lis 2022, 03:59
Remington pisze:
23 lis 2022, 12:50
Zadzwoń do call center najlepiej.
bolek2004 pisze:
23 lis 2022, 14:48
Co do call center to nie byłbym taki pewien, raz jak mi się zawiesiła zmiana taryfy to pisałem żeby mi zmienili na pnk rwk to konsul się uparł że nie ma takiej taryfy i wciskał odnowę.
Rzeczywiście normalnie bym tak zrobił, ale ostatni raz jak się z nimi kontaktowałem (akurat przez czat) to jakośc usługi była katastrofalna. To była wolna amerykanka, bez nadzoru lub konsekwencji, itd. Fajnie by było gdyby mi tylko wciskali odnowę... oni mi zmienili taryfę na to nawet bez mojej zgody. :)
bolek2004 pisze:
23 lis 2022, 14:48
Co do przejścia to na mobilnym play24 możliwości nie będzie, na stacjonarnym pewnie tak ale numer musi być widoczny.
Generalnie zmienili sposób logowania do stacjonarnego play24 i trzeba pododawać od nowa numery, stąd możesz nie widzieć swojego.
Tu jest skomplikowana sprawa bo akurat mam numery kilku osób dodanych do siebie, natomiast nie wszystkie numery należące do danej osoby się wyświetlają. A jak chcę dodać... to mi wyskakuje info, że już są dodane. Chyba trzeba wszystko wyzerować i od nowa zacząć...
 #1138965  autor: bolek2004
 25 lis 2022, 15:24
Spróbuj się zalogować numerem tej osoby której chcesz zarządzać na stacjonarny play24, powinno zaskoczyć.
A jak nie to lepiej chyba zadzwonić i powiedzieć kto co ma zrobić na numerze, chyba że nie bardzo chcesz się kontaktować z osobami którym numery obsługujesz.
Robienie od nowa to będą przychodzić na te numery smsy żeby ponownie dodać więc też tylko utrudnienie.
Ewentualnie wysłać kod na zmianę taryfy smsem ale wiadomo nie każdy potrafi odebrać sms (osoby starsze)
 #1140088  autor: bolek2004
 20 gru 2022, 12:55
Zmiany od stycznia w cenniku play jak i w długościach ważności konta po doładowaniu w taryfie play na kartę rok ważności konta
Obrazek
 #1140094  autor: bolek2004
 20 gru 2022, 14:51
Mnie martwi tylko że wracamy do wysokich cen za minutę, ciekawe na jakiej kwocie się to zatrzyma.
Pamiętam czasy Ery 3,60 za minutę i simplusa za 2,90zł i potem wszystkie kolejne obniżki aż do fresha 29gr/min.
Nie chciałbym wracać do tych początkowych cen.
Ale już wcześniej pisałem że sieci tak śrubę przykręcą że sekundowe naliczanie to będzie płatny przywilej. Już praktycznie z roczną ważnością konta to zrobiono.
A ci co piszą że mają to gdzieś bo mają no limity to nie bójcie się, skończą z cennikami to i za inne pakiety/no limity się wezmą.
Tragedia, tak wiem obecnie są dużo wyższe zarobki niż kiedyś ale jednak to nie o to chodzi.
Zobaczymy na jakich kwotach się ta kula śnieżna zatrzyma bo jak wchodził play to było 0,49gr/min plus bonus z promocyjnego.
To od stycznia mamy drożej.
 #1140096  autor: PiotrG-dz
 20 gru 2022, 15:07
Czy ja dobrze widzę 59gr za minutę?A co z Freshem i Odnową ?Czyżby czekała nas niespodzianka taka jak 30 grudnia zeszłego roku :?:
 #1140097  autor: widex
 20 gru 2022, 15:38
Sam mam jeszcze starą taryfę Play Fresh z roczną ważnością konta. Ten numer jest wprawdzie moim głównym, ale służy tylko do odbierania. Na drugiej karcie mam abonament z Internetem i na razie zapewnioną stabilną taryfę.
Rzeczywiście, tak jak mówi tutaj przedmówca, strach wracać do czasów mojego pierwszego numeru w Idei Popie - godziny szczytu i poza - minuta połączenia po 2,4 zł.

Wydaje mi się, że będzie unifikacja w cenniku - wkrótce będziemy płacić po 1 zł na połączenie głosowe i to wszędzie. Operatorzy sprzedadzą to jako udoskonalenie oferty:
"Prosta oferta z połączeniami do wszystkich w Europie". Tak kończy się globalizacja.

P.S. Jeżeli dostanę jakiś list od Play to od razu dam znać. Mam jeszcze starą taryfę i oni mi często coś wysyłają - kilka razy w roku.
 #1140098  autor: Remington
 20 gru 2022, 16:11
widex pisze:
20 gru 2022, 15:38
"Prosta oferta z połączeniami do wszystkich w Europie". Tak kończy się globalizacja.

To nie efekt globalizacji. Na ceny wpłynęły dwa czynniki: inflacja będąca skutkiem przyczyn zewnętrznych i wewnętrznych, a także fakt, iż nowy właściciel wyraźnie chce wyciągać więcej z kart prepaid.
 #1140099  autor: PiotrG-dz
 20 gru 2022, 16:12
Pocztą przesyłają nowe info znacznie szybciej niż elektronicznie.Powoli sieć Play robi się siecią ekskluzywną. :shock:
 #1140100  autor: TomLee
 20 gru 2022, 16:20
Przynajmniej skończą się jęki o 5 zł w odnowie :).
 #1140107  autor: lee
 20 gru 2022, 17:38
ObrazekAle jaja... Czyli trzeba załadować za 5pln do 23 stycznia i zastanowić się co dalej....

EDIT: czy da się płacić saldem prepaid w app store lub Google Play?
 #1140111  autor: ukefake
 20 gru 2022, 18:03
Czy wprowadzenie zależności od wartosci doładowania w rwk będzie obowiązywało w fakcie?
  • Strona 5 z 38
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 38
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 38