DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1124736  autor: fitman
 25 lis 2021, 10:26
Czy w sprzedaży są nadal dostępne karty zdrapki do doładowania telefonu na kartę? W sklepach nie pytałem, bo sprzedają głównie kupony z telekodem i nie wiem czy handlują zdrapkami. W Poczcie Polskiej również są już wydruki kuponów. Zapytałem o to ponieważ dwa razy przez przypadek pomyliłem doładowanie z paragonem i poszło do kosza :P i jestem b. ciekawy.
 #1124740  autor: Karlos20
 25 lis 2021, 11:33
Wydruk taki zawsze ma wytłuszczony druk z kodem zasilającym, czy logotypem / nazwą operatora i informacje o sposobie doładowania konta, dziwne, że taki wydruk pomyliłeś z paragonem fiskalnym...

Tak, są jeszcze takie sklepy (rok temu sam kupowałem tam zdrapkę Play 5 - pilna potrzeba i ciekawość, gdyż obecnie zasilam salda tylko online/allegro), które nie posiadają specjalnego terminala i sprzedają karty-zdrapki, lecz są one wypierane przez te terminale (dają one lepsze prowizje dla sprzedawcy, niż zwykłe zdrapki i są one praktycznie niewyczerpalne).
Niestety, kanał internetowy czy online zasileń coraz bardziej się upowszechnia, tym bardziej, że nie generuje papieru czy odpadów (promocja byciem "eko" w wielu firm).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1124755  autor: fitman
 25 lis 2021, 12:53
Właśnie, że w moim lokalnym sklepie zmieniły się kupony i są do niczego, dawniej był nadruk - duże logo operatora. Teraz jest odwrotnie i to zwykły, mały tekst.

A w sklepach, które mają drukowane kupony - sprzedają obok tego zdrapki? Bardzo mnie to ciekawi.