DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1118333  autor: Karlos20
 29 cze 2021, 21:21
bobwoj: nie ma sprawy. W razie wątpliwości, napisz post, na PW, a sporo skondensowanych informacji o Flexie znajdziesz na stronie flex.orange.pl w zakładce Pomoc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118391  autor: bobwoj
 01 lip 2021, 12:31
Proszę o informację jak najsprawniej przenieść trzy numery z T-M rodzina do Flex. Po rozmowie na chat z konsultantem Orange okazało się, że nie mogę przenieść jednocześnie trzech numerów. Muszę najpierw przenieść swój numer główny i czekać aż się aktywuję we Flex. Dopiero wówczas mogę przenieść dwa dodatkowe numery. Problem w tym, że T-M wszystkie trzy numery są w pakiecie rodzina i nie wiem, czy mogę przenieść jeden a dwa zostawić?
 #1118395  autor: Karlos20
 01 lip 2021, 13:42
Najpierw przenosisz numer główny, który założy Flex Rodzinę. Potem kolejne.
Sprawdź datę końca umowy numerów, gdyż data umowy w ofercie abonamentowej T w opcji rodzinnej może nie być ta sama, bo pozwalali dodawać numery do grupy w dowolnym czasie, przypisując im 24-miesięczne kontrakty.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118914  autor: bobwoj
 12 lip 2021, 13:58
Proszę jeszcze o informację. Jeżeli 27 września moje numery zostaną przeniesione zgodnie z dyspozycją z abonamentu na kartę to jak to się odbywa w praktyce. Numer przestaję być aktywny przez jakiś czas? Jaka taryfa na karcie jest aktywowana? Ile mam czasu na doładowanie karty i wybór taryfy którą chce mieć?
 #1118916  autor: iphoneski
 12 lip 2021, 14:13
Dzień przed przeniesieniem dostajesz powiadomienie żeby wybrać plan i metodę płatności. W dzień przeniesienia (już w nocy) możesz włożyć nową kartę i korzystać z wybranego planu. Ja czekałem do godziny 00:00 żeby to zrobić, bo musiałem być wtedy pod telefonem w nocy, a kolega rano jak wstał dopiero przekładał karty.