DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1115884  autor: Daral7
 02 maja 2021, 17:58
Witam
Dzisiaj przez przypadek zmieniłem sobie wplay24 taryfe ze starej już nie istniejącej w play.
Chodzi o taryfe Play Fresh zbieraj minuty.
Masakra - da się to jakoś cofnąć ? :(
 #1115887  autor: bolek2004
 02 maja 2021, 18:35
Teraz to już po ptakach, nawet jakby się dało to zbieraj minuty już nie uruchomisz także ciężka sprawa.
Spróbować można na czacie, ale czy to coś da? Wątpię.
 #1116707  autor: amigo007
 21 maja 2021, 03:02
Nie ma mowy. Nie ma nawet 0,01% szans. Nic ci żadni konsultanci nie pomogą, nie mają takich możliwości. Nie wrócisz do nieistniejącej oferty. Ale tak serio, jest czego żałować? Dzisiaj to internet gra główną rolę. I jest mnóstwo ciekawych innych ofert. Nawet w całej grupie play, wraz z sieciami na ich infrastrukturze. Chciało Ci się nabijać te minuty? I tak jeden numer musiałeś mieć z ofertą no limit...

Ps. dopiero zobaczyłem datę posta. Cóż środek nocy, spać nie mogę to czytam posty..
 #1116799  autor: bolek2004
 23 maja 2021, 19:19
Jest czego żałować czyli zmiany bo właśnie jest odwrotnie, obecnie przy tanich no limitach ta taryfa się najbardziej opłaca bo samo się nabija, nic nie trzeba kombinować, druga karta z netem i smsami w dual sim i żyć, nie umierać.
 #1116802  autor: bolek2004
 23 maja 2021, 19:55
Jakie januszowanie? Samo się nabija jak ktoś normalnie używa telefonu tym bardziej teraz gdy dużo ludzi ma no limit wykupiony. Chcesz to sobie wydawaj, a przy zm choćbyś grosza nie miał na doładowanie to zawsze zadzwonisz.
Kto co lubi.
Te 15zł na no limit to pewnie ci chodzi o fakt , no dobra masz tam no limit na rozmowy, a co z resztą?
Przy zm na jednej karcie masz minuty, a na drugiej za te 15zł wykupisz formułę 3w1 gdzie jest net i smsy. W sumie za 14zł. I tu nie chodzi żeby było tanio no ale mimo wszystko tanio jest.
Do tego nie ma pewności że no limity drożeć nie będą.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2021, 20:00 przez bolek2004, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1116803  autor: surface123
 23 maja 2021, 19:59
Pytanie podstawowe, czy wiesz i rozumiesz że operator płaci za sieć ? Rozbudowę nadajników itd ?

Rozumiem że chciałbyś wszystko za darmo i jeszcze oczekiwać super jakości ?? To właśnie nazywa się Januszowanie...

Płacą inni, ok. Place ja, blee
 #1116804  autor: bolek2004
 23 maja 2021, 20:01
Nie ma co z Tobą dyskutować bo już widzę coś Cię boli.
Też płacę bo mimo zm wykupuje co miesiąc net i smsy 3w1.
A jak uważasz że płacisz za mało za no limit to napisz do operatora niech ci podwyższy kwotę doładowania bo za mało płacisz:)
 #1116835  autor: amigo007
 24 maja 2021, 18:46
Bolek2004 ale masz jeszcze do tej pory tą starą taryfę, i zbieraj minuty? Mi by się nie chciało, aż tak pilnować takiej taryfy. Mój główny numer, jest w całkiem innej sieci. Więc taka dodatkowa simka, już dawno by mi przepadła.
 #1116842  autor: Karlos20
 24 maja 2021, 20:17
Kogoś chyba boli, że osoba nie zmienia taryfy, bo ma korzystną, stałą usługę nabytą (prawa nabyte), a w tej chwili łatwiej te minuty dostać, bo wiele osób korzysta z płatnych pakietów nielimitowanych minut.
Równie dobrze też ktoś może mi zarzucić, że mam w OFNK usługę płatną 7 zł co 7 dni, w której kumulują mi się GB z tygodnia na tydzień, z usługi, która jest niedostępna dla nowych klientów OFNK. Mam, płacę / utrzymuje usługę i czerpie z niej korzyści. Proste.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116849  autor: amigo007
 24 maja 2021, 23:47
Karlos20, ale że niby kogo cokolwiek "boli"? Ja tylko zapytałem z ciekawości czy forumowicz Bolek2004 nadal korzysta z tak starej oferty. Ale co tu ma kogokolwiek "boleć"?? Niech sobie każdy korzysta z jak najlepszej oferty, na zdrowie :-) Póki co mamy bardzo szeroki wybór, każdy znajdzie dobrą ofertę dla siebie. Ja tam nie narzekam, jestem bardzo zadowolony z tego z czego korzystam :-)