DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1115217  autor: 24bis24
 18 kwie 2021, 20:51
Karlos20 pisze:
18 kwie 2021, 20:03
Nie znasz realiów, to może lepiej spuścić zasłonę milczenia?
to sprawdź w POP nie musisz milczeć tylko potwierdź.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1115218  autor: Karlos20
 18 kwie 2021, 23:14
Nie potwierdzam tej informacji. Koszt usługi serwisowej jest pomniejszany o kwotę wydaną wcześniej u sprzedawcy za starter, który posłużył za duplikat karty. Systemy Orange wiedzą, jakiego startera użyto, więc odlicza od tych 15 zł kwotę startera, która uszczupla saldo konta głównego.
Nie mam dostępu do mojej aktualnej karty
Jeśli nie masz dostepu do swojej aktualnej karty SIM (w związku z jej zgubieniem, kradzieżą, zniszczeniem), udaj się do salonu. Koszt nowej karty SIM w salonie Orange to 25,00 złotych.

Mam dostęp do mojej aktualnej karty
1. Kup starter Orange FREE o wartości 5,00 lub 7,00 złotych.
Kwota ta pomniejszy całkowity koszt wymiany karty SIM, który wynosi 15,00 zł. Różnica zostanie pobrana z konta głównego.
Kup starter o wartości nie wyższej niż 15,00 zł - droższy nie zadziała.
2. Zaloguj się do Mój Orange na komputerze i kliknij "Wymień kartę" z sekcji "Plan taryfowy i karta SIM".
3. Wpisz kod SMS.
4. Wprowadź dane nowej karty.
5. Gotowe!
Kiedy wymieniasz kartę SIM, numer telefonu i kod PUK pozostają bez zmian. Twoja nowa karta stanie się aktywna w ciągu 24 godzin.
Źródło: Mój Orange - opcja Plan taryfowy i karta SIM, po zalogowaniu numeru OFNK i wybraniu: Akcje > wymień kartę > standardowa karta SIM

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥