DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1112723  autor: EverlyWyatt
 03 mar 2021, 14:47
Rok temu przedłużyłem ważność konta zmieniając taryfę na PNK RWK i włączając odpowiednią usługę kodem: *111*692*1#. Aktualnie za kilka dni kończy mi się ważność wychodzących. Po wbiciu kodu nie ma opcji włączenia usługi, mogę tylko sprawdzić stan usługi: pojawia mi się komunikat, że usługa jest włączona i mogę włączyć jeszcze 0 takich usług. Po wysłaniu SMSa na numer 111 o treści: "START.692" otrzymuję odpowiedź: "Pakiet aktywowany. Możesz włączyć jeszcze 0 takich samych pakietów" (ważność wychodzących nie przedłuża się). Czy to oznacza, że usługę można włączyć tylko raz na danym numerze? Regulamin nic o tym nie wspomina. Co powinienem zrobić, aby włączyć usługę?
 #1112727  autor: 24bis24
 03 mar 2021, 16:11
EverlyWyatt pisze:
03 mar 2021, 14:47
. Co powinienem zrobić, aby włączyć usługę?
doładować konto :D
albo poszukać odpowiedniego wątku na forum ( wielokrotnie było na ten temat pisane ) gdyż na pewno rok temu nie włączałeś usługi tylko przed upływem roku. Gdybyś włączał tak jak piszesz kod podany przez Ciebie przedłużył by o kolejne 365 dni.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1112730  autor: Karlos20
 03 mar 2021, 17:22
EverlyWyatt: RWK za 0 zł kodem odpalisz na 1 dzień przed końcem terminu ważności konta (czyli co 364 dni), nabytego przy włączeniu usługi. Nie chcesz czekać? Zasil konto za piątaka.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1112731  autor: macqmacq
 03 mar 2021, 17:38
Oj panowie, ale dajecie kiepskie rady!!!
Nie rób nic, co Ci napisali powyżej...
Zrób tak: zmień taryfę np. na play na kartę - dostaniesz ważność konta na 14 dni. W ciągu tych 14 dni zmień na play rok ważności konta i tam aktywuj RWK - i po problemie! Znowu masz konto ważne na rok! :mrgreen:
 #1142858  autor: Karlos20
 31 sty 2023, 14:09
marokmon: nie da się.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥