DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1110673  autor: SomalijskiWluczega
 26 sty 2021, 15:36
Witam serdecznie

Tak jak w temacie pojawił się nowy we w miarę normalnej cenie (za 4000 minut do wszystkich numerów telefonu polskich, 4000 smsów/4000 mmsów i 10 GB internetu) za 19zł na 30 dni.
Jest to pakiet cykliczny. Chociaż testowy (nie ma jeszcze np kodu na niego - można go włączyć tylko przez ich infolinie)

Co myślicie o tej ofercie u Rydzyka.
Źródło:
dokumenty - ze strony www.wnaszejrodzinie.pl

PS - niestety oferta nie ma roamingu darmowego UE i pozostałe pakiety wnaszejrodzinie.pl pozostają bez zmian zarówno ilościowej jak i cennikowej. Szkoda

PS2 - pytałem się konsultanta wNaszejRodzinie i widać z tego że Oni sami nie wiedzą od kiedy jest ta oferta. Ponieważ On powiedział mi że oferta działa od końca grudnia 2020 roku. W regulaminie jest że od 20 kwietnia 2020 roku do odwołania a ja jak sprawdzałem z dniem 31 grudzień 2020 r. w dokumentach nic nowego nie było ani na ich stronie www.
Myślę, że tak naprawdę oferta ruszyła góra kilka dni temu - może 20 stycznia 2021 r. np?
Tego nie wiem
Wiem jedno - oferta napewno nie działała od 20 kwietnia 2020 r. tak jak to jest napisane na stronie www.wnaszejrodzinie.pl w zakładce Dokumenty.
 #1110700  autor: SomalijskiWluczega
 27 sty 2021, 11:48
to świadczy o profesjonaliźmie (albo jego braku).
Niedługo po tym jak napisałem że regulamin jest ważny od 20 kwietnia zmienili datę na 1 kwietnia 2020 roku.
Mało tego jeszcze wczoraj pani czy pan wNaszejRodzinie mówił o 4000 minut, smsów/mmsów i 10GB internetu dzisiaj jak zadzwoniłem na infolinie Pani mi już powiedziała że za 19 zł są nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy oraz 10GB internetu w Polsce na 30 dni. Pakiet wciąż cykliczny.
Są 2 wyjaśnienia tego. Albo zmienili ofertę albo dla tej pani 4000 minut to nielimitowane minuty są np...?
 #1110725  autor: Karlos20
 28 sty 2021, 06:03
Operator MVNO niewarty uwagi... Są tańsze i korzystniejsze alternatywy, nawet u dużych operatorów. Jakby co, to nie jest krytyka polityczna, tego tworu, tworzonego przez SKOK i Ojca Dyrektora :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1110740  autor: SomalijskiWluczega
 28 sty 2021, 11:31
Karlos20 pisze:
28 sty 2021, 06:03
Operator MVNO niewarty uwagi... Są tańsze i korzystniejsze alternatywy, nawet u dużych operatorów. Jakby co, to nie jest krytyka polityczna, tego tworu, tworzonego przez SKOK i Ojca Dyrektora :)
Szczerze?
mam to gdzieś przez kogo jest robiona ta telefonia. Dla mnie liczy się oferta i cena.
A obecnie wNaszejRodzinie.pl jak dają no limit rozmowy, smsy i mmsy oraz 10GB internetu to oferta ta (w przeciwieństwie do pozostałych ofert wNaszejRodzienie.pl) jest ofertą w miarę ok - rzekłbym nawet że atrakcyjna.
Pokaż mi jakiegoś operatora MNO który za 19zł miesięcznie daje tyle samo co ta telefonia ?
PS - wiem - są tańsze telefonie - i nawet je opisałem w innym temacie tutaj na forum telepolis.
Nie zmienia to faktu że akurat ten ruch telefonii idzie na plus.
I dlatego postanowiłem o tym napisać
PS2 - ja też nie przepadam za ojcem Rydzykiem. Ale...
Bądźmy neutralni w ocenach ofert telefonii komórkowych w Polsce...
 #1110777  autor: Karlos20
 28 sty 2021, 21:56
Kto szuka no-limitów do wszystkich i sporo neta, to albo wybierze a2mobile, albo innego operatora, który nie jest na zasięgu Plusa i dopłaci do kwoty max 25 zł. Ofert jest pełno. A jeśli net nie jest potrzebny, to po co przepłacać? 12,90 w a2mobile. 15 zł/mies. w Fakt Mobile (Play), bez przymusu wydawania tych 15 zł, jeśli mało ktoś rozmawia niż 100 minut.
Jest też propozycja dla tych, co często robią zakupy w Biedronce (tuBiedronka od T-Mobile), gdzie za 5 zł/tygodniowo są nielimitowane minuty i SMSy, a za każde zasilenie od 20 zł, dają darmową paczkę internetu. No i to jedna z ofert, gdzie ważność konta się kumuluje do roku, a dostajemy stan darmowy do T-Mobile bez ekstra warunków.
Każdy coś ma.
Poza tym: ile osób wie o ofercie "W Naszej Rodzinie", a ile o opcjach dużych opów, czy Virgin, Vikingów czy tu Biedronka? Odpowiedź jest prosta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1110787  autor: Karlos20
 28 sty 2021, 22:30
surface123: To proste: kto nie chce neta a same rozmowy - wybierze opcję za 12,90. Chcesz do tego neta - bierzesz za 19,90. Oferta jest bardziej znana niż propozycje "W Naszej Rodzinie", która jest skierowana dla wąskiej grupy pewnego radia, tv i instytucji finansowej.
SomalijskiWluczega: gdzie kupisz startówkę sieci PSC czyli operatora WNR poza punktami SKOK? Taka zagadka dla Ciebie :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1110801  autor: SomalijskiWluczega
 29 sty 2021, 10:16
Karlos20 pisze:
28 sty 2021, 22:30
SomalijskiWluczega: gdzie kupisz startówkę sieci PSC czyli operatora WNR poza punktami SKOK? Taka zagadka dla Ciebie :)
Karlos20: właśnie rozmawiałem z wujkiem, fanem ojca Rydzyka (no cóż, rodziny się nie wybiera...) i nawet On się spytał mnie: "a czym się różni to od a2mobile? to polska firma i to polska firma. Dla 90gr miesięcznie nigdzie nie będę się przenosił."
Tym pozytywnie mnie zaskoczył.
Czyli może On nie jest takim wielkim moherowcem jak wcześniej myślałem...
 #1110839  autor: Karlos20
 29 sty 2021, 21:51
Trzeba też dodać, że operator wRodzinie aero2 ma pakiet ważny 60 dni, za 30 zł czyli 15 zł na miesiąc. Nielimitowane rozmowy i SMSy oraz net również nielimitowany (zwalnia po 10GB do prędkości 0,5 mbps).
Różnica między a2mobile i aero2 między operatorami MVNO Plusa jest taka, że tamci mają swój system billingowy, a WNR korzysta z rozwiązań Plusa. Pamiętaj, że PSC czyli operator "Rydzykowej" sieci, jest partnerem Plusa, więc ruch z tych ofert i tak idzie po infrastrukturze Grupy Polsat, czyli Plusa, a2mobile (Premium Mobile) czy aero2 - wszystkie te spółki należą do tej samej grupy.
Różnica jest w cenie, która mówiąc bez tajemnic jest dyktowana przez Plusa, aby sprzedać usługi w swojej sieci i je spieniężyć.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1110842  autor: Remington
 29 sty 2021, 22:43
Karlos20, ale infrastruktura jedna drugiej nie równa. MVNO takie jak Lajt czy Klucz opierają się o infrastrukturę Plusa, ale oferty z grupy CP (a2mobile, wRodzinie i nie wiem jak abo PM) działają na infrastrukturze Aero2, tj. dawnego Centernetu oraz częściowo e-Telko (czego dowiedzieliśmy przy problemach z połączeniami na numery przeniesione do a2m). Jakość nie jest jednakowa.

Pytanie brzmi: w oparciu o którą infrastrukturę działa WNR?
 #1110846  autor: Karlos20
 30 sty 2021, 05:25
Tak jak pisałem, WNR działa w oparciu o Plusa, jak każdy inny MVNO Plusa - inaczej, niż infrastrukturalne twory grupy CP, czyli aero2 (wRodzinie) i a2mobile (PM). Premium Mobile infrastrukturalny jest w prepaidzie (przejęli połowę platformę aero2), a jako MVNO Plusa jest w abonamencie.
Inne drogi dostępowe, ale ruch idzie w ramach tej samej sieci, należącej do Grupy Polsat.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1110901  autor: Karlos20
 30 sty 2021, 22:23
surface123: istnieje taka opcja, kod na aktywacje VoLTE na karcie Lajt Mobile na kartę zadziałał, ale jest pułapka - przy zasięgu 2G/3G przy próbie wykonania połączenia, pojawia się w słuchawce komunikat "wybrany numer jest niedostępny". Połączenie na LTE zrealizuje się poprawnie w odpowiednim modelu telefonu, który wspiera Plus.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160557  autor: SomalijskiWluczega
 15 lis 2023, 23:08
Mało kto zauważył pewnie zmiany w cennikach w naszej rodzinie oraz zakres pakietów wnaszej rodzinie?
Otóż od 1 maja 2023 cena za 1 min rozmowy/SMS/MMS(za 100kB) wynosi 39 gr brutto.
Ceny rozmów międzynarodowych do UE i nie tylko to też 39 gr/min brutto. ("Warto wiedzieć, że w sieci „w naszej Rodzinie” za połączenia do UE (i nie tylko) od dawna płaci się o wiele mniej – tylko 39 gr za minutę! Taka stawka obowiązuje w tzw. strefie „0”, która obejmuje następujące kraje: Austria, Belgia, Cypr, Czechy, Chiny, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Indie, Irlandia, Kanada, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy")

Zmieniły się zawartości pakietów:
- Nasze minuty - za 15zł na 30 dni jest no limit rozmów na stacjonarne/komórkowe/smsy i mmsy w Polsce i w roamingu UE oraz 1GB internetu w Polsce.
- nowy pakiet pełny. Za 19zł na 30 dni jest no limit rozmów na stacjonarne/komórkowe/smsy i mmsy w Polsce i w roamingu UE oraz 10GB internetu w Polsce. Potem lejek max 32kb/s
- nasz pakiet. Za 30zł na 30dni jest no limit rozmów na stacjonarne/komórkowe/smsy i mmsy w Polsce i w roamingu UE oraz 25 GB internetu w Polsce.
- pakiety internetowe: 2Gb za 7zł, 5GB za 10zł i 10GB za 16zł
- gdy doładuje się konto za 50zł (210dni-ważność konta) i gratis za doładowanie 50 minut do każdej sieci w Polsce i darmowe rozmowy do własnej sieci (wszystkie numery nalerzące do w naszej rodzinie (nie tylko do mediów Rydzyka). Ważność darmowych pakietów to pierwsze 30 dni od doładowania kwotą 50 zł. Po 30 dniach cena za 1 minutę rozmowy wewnątrz sieci wnr to 9gr/minutę brutto.

Oferta nadal taka sobie.
Ale pewien progres jest.
 #1160562  autor: Karlos20
 16 lis 2023, 00:34
Skrócili ważność wychodzących - było za 50 zł RWK, teraz nie ma. Danina za brak aktywności: 3 zł. No i oprócz standardowego limitu GB w UE, dodają po 500 minut na wychodzące oraz 500 wiadomości SMS/MMS. Info wraz z kodami USSD > http://polskiesiecicyfrowe.pl/wp-conten ... .05.23.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1160565  autor: Remington
 16 lis 2023, 01:06
To zmiany niestety niekorzystne. Trzeba pamiętać, że jest to oferta stargetowana na odbiorców „radiomaryjnych”, a wśród nich może być wielu wykluczonych cyfrowo lub co najmniej mało biegłych - im jednak w większości należałoby ofertę dawać nie tylko tanią, ale i jak najprostszą.