DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 43 z 76
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 76
 #1145229  autor: Karlos20
 09 mar 2023, 19:48
iphoneski: a jakoś T nie banuje klientów, którzy kupują startery, tylko dlatego, żeby na nich odpalić 14 dni nielimitowanego internetu...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1145235  autor: iphoneski
 09 mar 2023, 20:10
Bo ta promocja trwa miesiąc z kawałkiem, więc mogą sobie na to pozwolić zyskując przy okazji trochę nowych kart do bilansu kwartalnego. Gdyby miała być na dłużej, to na pewno wymagałaby wykupienia jednej z droższych opcji No limit do aktywacji.
 #1145845  autor: Karlos20
 16 mar 2023, 22:35
Z tego co sprawdzałem stare pakiety Bez Limitu dziś były jeszcze do włączenia. Ty na razie możesz spać spokojnie, bo ten się odnowi, ale dla nowych nie będzie on dostępny.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1145871  autor: mariusz9a
 17 mar 2023, 09:30
Odnawiają się. Nadal brak od T informacji że za miesiąc trzeba wybrać nowy pakiet. Ja uważam, że kto ma włączone stare pakiety ten je mieć będzie do czasu aż sam nie zawali i mu się nie przedłużą, albo sam je zmieni na nowe.
 #1146952  autor: mariusz9a
 03 kwie 2023, 09:31
Jeśli ktoś by potrzebował zmienić sobie jeszcze ofertę Bez Limitu, to nadal działają (nadal można aktywować) poprzednie pakiety, zgodnie z tym regulaminem (który teoretycznie wygasł 15 marca): https://www.t-mobile.pl/c/_bffapi/webcm ... f0268cddea
 #1147032  autor: biala1991
 03 kwie 2023, 20:03
To chyba nie jest dobra wiadomość, myślałam że stare pakiety są już niedostępne a zostały tylko u tych, którzy je odnawiają i ten stan się utrzyma. Skoro jednak każdy może je włączyć to znaczy, że TM tylko ogłosił wycofanie ale jeszcze nic w tej sprawie nie zrobił a kiedy weźmie się za likwidację to po całości i fakt, że stare NLty odnawiają się po 15 marca niczego jeszcze nie przesądza :)
 #1147039  autor: Karlos20
 03 kwie 2023, 20:16
To oznacza, że stare pakiety mogą zniknąć w każdej chwili, również u tych, którzy je nadal odnawiają. Masz rację, to kiepskie wieści.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147050  autor: iphoneski
 03 kwie 2023, 22:06
Co wy macie z tym straszeniem? Wyłączenie pakietów dla osób je odnawiających można we wszystkich sieciach razem wziętych policzyć na palcach jednej ręki, a tu któryś raz mantra w stylu "zaraz wam wyłączą i zmuszą do przejścia na droższe". Złotówkę wycofali już dawno i jakoś wszyscy użytkownicy nadal mogą używać, a na pewno No limity za 4 dychy od głowy będą uwalać.
Wcześniej postanowiłem się nie odzywać, ale jak któryś raz czytam te same brednie mające na celu jedynie wywoływać zbędny niepokój, to już trochę za dużo.
 #1147053  autor: Karlos20
 04 kwie 2023, 00:33
iphoneski: co innego taryfa Frii, a co innego GO.
W taryfie Frii uwalili inne, atrakcyjne no-limity, np. za 25 zł/mc. Ani nie ma promocji z netem bez limitu na 14 dni, ani tych darmowych w Mój T-Mobile. Został tylko ten za 5 zł co 5 dni z RWK, które świetnie posłuży, do darmowego przemycenia 365 dni wychodzących do taryfy GO. To kwestia czasu, kiedy resztę klientów przeniosą przymusowo do GO, nieważne czy mają aktywny no-limit z 300 MB za 1 zł dziennie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147054  autor: babciagienia1p
 04 kwie 2023, 01:37
iphoneski pisze:
03 kwie 2023, 22:06
...Złotówkę wycofali już dawno i jakoś wszyscy użytkownicy nadal mogą używać...

Usługa bez limitu za 1,- zł dziennie, w taryfie Frii, nie jest możliwa do samodzielnej aktywacji, ale paradoksalnie aktywuje się systemowo przy okazji karnego wydłużenia ważności konta i można ją wydłużyć do 1/2 RWK doładowaniem oraz o następną 1/2 RWK wydaniem na nią 1,- zł.
 #1147059  autor: mariusz9a
 04 kwie 2023, 07:43
iphoneski pisze:Wcześniej postanowiłem się nie odzywać, ale jak któryś raz czytam te same brednie mające na celu jedynie wywoływać zbędny niepokój, to już trochę za dużo.
Zgadzam się z Tobą w stu procentach :-) Odkąd pojawiła się informacja o nowych pakietach no limit, jestem straszony przez niektórych forumowiczów, że mi wyłączą i zostanę z ręką w nocniku. A tu nie dość że nie wyłączyli, to jeszcze zmieniłem sobie pakiet na inny. A nawet jak kiedyś w końcu zlikwidują, to mają obowiązek poinformować o tym miesiąc wcześniej (to też niektórym nie pasuje i straszą wyłączeniem z dnia na dzień - paranoja), a na razie takiej informacji brak. Ja nie wiem, ale chyba niektórzy to mają jakiś wielki problem sami ze sobą - zazdrość że działa czy co? Nikt tu nie ma problemu z tym, że kiedyś te pakiety wyłączą, ale niektórzy mają chyba problem z tym, że to nadal działa :-D Żenujące... Wyłączą, to wyłączą - taka kolej rzeczy, jak nie "dzisiaj" to "za miesiąc", "poł roku", "rok" - nie wiem, kiedyś może i wyłączą, ale co z tego? Przejdzie się na nowy pakiet i tyle. Ale jak działa to trzeba korzystać a nie straszyć tylko wszystkich w koło. Zlikwidują kiedyś czy nie - i tak nie mamy na to wpływu ;-)
 #1147064  autor: iphoneski
 04 kwie 2023, 08:53
Karlos20 pisze:
04 kwie 2023, 00:33
iphoneski: co innego taryfa Frii, a co innego GO...
To był tylko przykład pokazujący, jak archaiczne oferty/usługi potrafią działać po wcześniejszej aktywacji i nikt ich nie rusza. I masz rację z przymusową migracją, ale stanie się to dopiero po decyzji o całkowitym wycofaniu wsparcia dla starych taryf i systemów na których stoją (gdzieś trzeba ludzi przemieść), a nie żeby przymusić do kupna nowych pakietów co sugerowałeś kilkukrotnie odnośnie opcji w Go. Te pakiety będą działać w opcji cyklicznej prawdopodobnie tak długo, aż operator wycofa całe Go i wdroży coś nowego.
 #1147072  autor: Karlos20
 04 kwie 2023, 10:53
iphoneski: i przymuszają. Zobacz co w apce Mój T-Mobile się dzieje i nie tylko:
> kuszą bonusem GB za pierwsze doładowanie po migracji do GO
> kuszą kolejnymi GB za aktywacje nowych pakietów GO x
> kolejne gigsy po doładowaniu konta + bonus 10% na konto główne od zasilenia za 35 zł przy zasileniu online na stronie operatora (nie w apce)
> kultowa promka 1200 GB do no-limitów - z wyższym progiem wejścia (zamiast 30 jest 35 zł)
> zmuszają też do doładowania, inaczej karnie zabierając do 3 zł wydłużając wychodzące o miesiąc (we Frii bez opcji no-limit to działa, ale jest to jeszcze przez nas weryfikowane) - akurat to też sposób na migrację do GO, gdyż doładowanie konta to minimum miesiąc wychodzących, zakup pakietu do 60 dni wychodzących, podczas gdy na taryfie Frii "piątka" daje 5 dni.
> dodatkowe bonusy (obecnie do 45 GB na 7 dni w apce) i 14-dniowy internet bez limitu - niedostępny na taryfie Frii.
> no i mało akurat istotny niuans: darmowe połączenie z pocztą głosową (poprzednio było płatne)
Trochę tego jest, bo stawki cennikowe w obu taryfach są podobne.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147075  autor: iphoneski
 04 kwie 2023, 11:04
@Karlos20
To jest kuszenie do przejścia na nowe, a nie żadne zmuszanie. I to robi każda firma bez znaczenia czym się zajmuje - każdy chce sprzedawać nowe produkty, bo potem działy muszą się rozliczyć ze skuteczności swoich działań. O zmuszaniu moglibyśmy rozmawiać w momencie, gdyby automatycznie ,bez ingerencji użytkownika) przerzucali do nowych taryf/pakietów co nie ma miejsca. Przykład zmuszenia masz we Flexie, który przerzucił wszystkich użytkowników planu 25 do opcji 30.
  • Strona 43 z 76
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 76
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 76