DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1104035  autor: Karlos20
 30 wrz 2020, 19:22
Ciekawe jest to, że w taryfach, gdzie nie ma RWK, nagle można mieć odpłatnie 365 dni wychodzących, z darmówkami do Play i (w taryfie PNK Lubię To/Surf) lejek 32 kbps. Takie luksusy były (i są nadal) jako bonus przy przeniesieniu numeru do Play Na Kartę lub RBM 7 MNP.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104048  autor: Karlos20
 30 wrz 2020, 22:37
Play po raz kolejny psuje swoją ofertę - przyszedł czas i kres kumulacji GB co miesiąc. Do tego nowe, wyższe ceny!
Więcej w nowym poście > viewtopic.php?f=22&t=130876

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104162  autor: abrams
 03 paź 2020, 14:18
Sprawdziłem jak u mnie w poniższych (komputer, przeglądarka)

Internet na Kartę 50 (INK-50 ver. 1.0 "stara")

FORMUŁY
Przedłużenie ważności konta o 31 dni - 20 zł
Przedłużenie ważności konta o 365 dni - 100 zł
Przedłużenie ważności konta o 7 dni - 5 zł

INTERNET
24 GB na rok - 50 zł (2 GB co mc przez 12 mcy. Starter jest aktywny przez rok bez konieczności doład. konta)<=ten mam uruchomiony
Dzień bez limitu w Play Internet na Kartę - 5 zł
Miesiąc bez limitu GB - 49 zł miesięcznie
Miesiąc bez limitu GB - 49 zł
Noce bez limitu - 5 zł miesięcznie
Noce bez limitu - 5 zł
Tydzień bez limitu GB - 20 zł

================================
RBM Siema.Pl
FORMUŁY
Przedłużenie ważności konta o 31 dni - 20 zł
Przedłużenie ważności konta o 365 dni - 100 zł
Przedłużenie ważności konta o 7 dni - 5 zł

INTERNET
Cykliczny Stan Nielimitowany i 1 GB - 19 zł miesięcznie
Cykliczny pakiet Internet 25 GB - 20 zł miesięcznie
Cykliczny pakiet Internet 50 GB - 30 zł miesięcznie
itd.

W obydwu, poza pojawieniem się bloku FORMUŁY reszta jest bez zmian, dotyczy to także PnK z darmowym RWK. Zgadzam się, że najwyraźniej to "zaproszenie" do zostawianie kasy i siebie w Play (z naciskiem na to drugie) dla odchodzących (i oby tylko tak było). W Siema.pl mam 150 zł i jak wykasują RWK za doładowanie to...nie będę zadowolony...
 #1105323  autor: Vieslav
 21 paź 2020, 18:38
Nie do końca rozumiem nową opcję: czy w PNK RWK nadal można za darmo przedłużać ważność konta o rok tuż przed wygaśnięciem ważności wychodzących czy pozostają tylko te płatne opcje? Oczywiście opcje płatnego przedłużenia konta są widoczne w webowym Play24.