DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1101578  autor: MagdalenaMagdalena
 19 sie 2020, 20:45
Cześć wszystkim
Od jakiegoś czasu posiadam kartę SIM operatora Lycamobile nl, dokonując próby zasilenia konta za pomocą zakupionego doładowania w sklepie postepując zgodnie z instrukcją zawarta na paragonie pokazuje mi się taki oto komunikat w języku holenderskim: "Uw Holland Bundle S is geactiveerd. Het wordt automatish op 17.08.2020 om middernacht verlengd." Po sprawdzeniu stanu konta okazuje się, iż nie zostało ono zasilone o odpowiednią kwotę za którą zakupiłam doładowanie, a przy ponownej próbie wpisania kodu z paragonu pokazuje się komunikat informujący, iż kod został już użyty, chciałabym prosić o pomoc co mogę zrobić w tej sytuacji, czy doładowanie zupełnie przepadło?
 #1101584  autor: MagdalenaMagdalena
 19 sie 2020, 21:34
rudymax pisze:
19 sie 2020, 21:27
Czy to doładowanie robiłaś dzisiaj? Na jaką kwotę?
Właśnie doladoeyealam wczoraj na kwotę 15 euro, również dziś i stan konta w dalszym ciągu jest pusty, wcześniej korzystałam z pakietu oferowanego przez tego operatora - Holland Bundle S I myslalam, że może został automatycznie aktywowany po zasileniu konta, ale niestety nie mogę wykonywać połączeń ani z innych usług w ramach tego pakietu.