DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 31 z 52
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 52
 #1114820  autor: passat99
 09 kwie 2021, 16:36
Witam. Kilka przemyśleń może się komuś przyda. Zamówiłem.karte na próbę za 1zl bo szukam dla żony nowej oferty, jak na razie jestem miło zaskoczony, wiadomo lokalizacja ma znaczenie ale testując internet jest dużo lepiej niż w plusie który na używam. Połączenia bez zarzutu jest HDvoice, szkoda że nie ma lejka ale myślę że 20gb jej wystarczy. także po testuje jeszcze i zobaczymy, może ją tam przeniosę poczekam jeszcze na opinie innych i ciekawy jestem czy proces przeniesienia numeru będzie w razie czego bez problemu. Podsumowujac jak na razie wszystko co ma działać, działa i działa dobrze.
 #1114997  autor: zuchu
 14 kwie 2021, 18:16
Żona przeniosła numer do Orange. U nowego opa wszystko działa, ale karta heyah 01 jest aktywna. Połączenia wychodzące można z niej realizować, przychodzące z kolei trafiają na Orange, transmisja danych też działa. Tak jakby ten sam numer był w dwóch sieciach. To jest hit.

Czy komuś z byłych użytkowników na podstawie zgłoszenia zdezaktywowano w pełni subskrypcję jak i kartę SIM?
 #1115006  autor: f0ku5
 14 kwie 2021, 22:12
Rozumiem, że z obu kart możesz realizować połączenia wychodzące z tego samego numeru?
To jest sprawa dla jakiegoś urzędu, naprawdę...
 #1115080  autor: JS1x5
 16 kwie 2021, 18:07
zuchu pisze:
14 kwie 2021, 18:16
Żona przeniosła numer do Orange. U nowego opa wszystko działa, ale karta heyah 01 jest aktywna. Połączenia wychodzące można z niej realizować, przychodzące z kolei trafiają na Orange, transmisja danych też działa. Tak jakby ten sam numer był w dwóch sieciach. To jest hit.

Czy komuś z byłych użytkowników na podstawie zgłoszenia zdezaktywowano w pełni subskrypcję jak i kartę SIM?
Po prostu zawieś subskrybcję.
 #1115088  autor: zuchu
 17 kwie 2021, 01:37
To nic nie daje. Ponadto, ważność subskrypcji była do maja.

Nie zmienia to faktu, że po przeniesieniu od strony heyah powinno być wszystko nieaktywne.
 #1115162  autor: klaudia123
 17 kwie 2021, 21:13
zuchu pisze:
17 kwie 2021, 01:37
To nic nie daje. Ponadto, ważność subskrypcji była do maja.

Nie zmienia to faktu, że po przeniesieniu od strony heyah powinno być wszystko nieaktywne.


Zgłoś to UKE, bo z T nic inaczej się nie da... A co do 01, NIGDY nie próbuj z takim numerem wrócić do T, bo to są jaja... Numer trafi w kosmos :mrgreen: 3-4 dni łaskawie numer aktywują, i o KAŻDĄ usługę wojenka :mrgreen:
Tylko w T, VoXXX dla numeru z kiosku działa/działa, dla MNP działa w kompie konsultanta/w telefonie NIE... Poraża partyzantka tej sieci, niech oni kupią sobie platformę Playa, przynajmniej działa :D A tu odznaki super sieci, chyba by przykryć kompromitacje. Tytuł skansenu nie należy do Plusa, oni na maksa eksploatacja co mają. To CORE T jest antyczne... ma się wrażenie iż jest jakieś dziecko w BOK, a dopiero jeśli ktoś zechce, to włączy usługi aby po prostu działały...
 #1115183  autor: neotele
 18 kwie 2021, 12:16
Jak to jest z połączeniami/SMSami do UE w subskrypcji?

Na stronie oferty piszą, że jest nolimit do UE:
połączenia_głosowe_na_numery_komórkowe_i_stacjonarne_w_Polsce_i_UE: nielimitowane
SMS_i_MMS_w_Polsce_i_UE: nielimitowane

Ale w Regulaminie Subskrypcji (p.7.1-7.3) piszą, że subskrypcja obejmuje tylko połączenia/SMSy "na numery krajowe"
 #1115856  autor: papay
 02 maja 2021, 13:56
I ja chwilowo zawitałem na pokład heyah_01.
Na minus oczywiście brak volte ale nie działa mi również rcs na apce wiadomości od samsunga (w orange działało) tu musiałem zainstalować apkę wiadomości od google. Okreś 30 dniowy też mi nie pasuje bo dzień zapłatyza usługę nie jest stały, wolę np jak we flex mieć zawsze np 1go każdego miesiąca. Jakość połączeń dobra, LTE działa od początku, prędkości mam b.dobre. Samo przeniesienie numeru itd przebiegło bardzo płynnie. Ogólnie można polecić ofertę ale jak dla mnie flex na tą chwilę jest bezkonkurencyjny.
No i taka ciekawostka, chcę przenieść do flex ale wniosek jest odrzucany, t mobile twierdzi że jestem już w trakcie przenoszenia do innego operatora?, czyżby celowo blokowali odejście?, mam nadziej że nie a to tylko przez to że dopiero co do nich przeniosłem 1go maja a 2go już chcę odejść a jest weekend majowy więc może nie wszystko działa jak powinno.
 #1115857  autor: f0ku5
 02 maja 2021, 14:00
Dokładnie, poczekaj parę dni przed ponownymi przenosinami ;) Wszystko się musi ułożyć w systemach operatorów.
 #1116033  autor: mikkel
 05 maja 2021, 10:49
Witam,
mam numer w tej ofercie i w wakacje kończy mi się okres 12 miesięczny i powoli rozglądam się nad ewakuacją bo jak rozumiem nadal aktualne jest to że po roku opłata jest miesięczna.
Pytanie, czy przenosząc numer do innego operatora mam podać że tu jest na kartę czy abonament? Czy ewentualnie lepiej przenieść do innej taryfy w heyah/tmobile jeśli to wogóle możliwe?

Czytam tutaj informacje że po przeniesieniu numeru karta heyah nadal działa i pobieraja pieniadze dlatego mam revoluta i co 2 miesiące płacę jednorazowymi kartami więc bez mojej wiedzy nie pobiorą niczego. Polecam to rozwiązanie. Anulować subskrypcję, przed prezniesiem numeru do innego opa, i usunąć wirtualną kartę lub podpiąć jednorazową.
 #1116051  autor: Dzeju
 05 maja 2021, 13:41
Ta oferta to jakaś życiowa porażka. Planowana aktywacja numeru miała nastąpić 2 maja 2021 r. , po odbytych wojnach przeprowadzili aktywację w dniu 5 maja 2021 r. Oczywiście aktywacja odbyła się z błędami nie mogę wysyłać oraz odbierać sms-ów oraz przyjmować połączeń przychodzących. BOK nie ma nic sobie do zarzucenia. TOTALNA KLAPA.
 #1116053  autor: Dzeju
 05 maja 2021, 13:55
Nie wiem jak to traktować. Z internetu oraz połączeń wychodzących mogę korzystać. :shock:
 #1116057  autor: Remington
 05 maja 2021, 14:43
To nie ma nic wspólnego z przeniesieniem numeru. O jego skuteczności świadczy czy połączenia i smsy docierają do Ciebie.
 #1116070  autor: Remington
 05 maja 2021, 15:59
Masz ich usługi, ale bez swojego numeru.

To, że go widać gdy do kogoś dzwonisz lub piszesz, nie ma z przenosinami wiele wspólnego niestety.
 #1116072  autor: Dzeju
 05 maja 2021, 16:03
Ehm totalna porażka. Może podpowiesz co można zrobić w takiej sytuacji? Można coś zdziałać czy pozostaje cierpliwie czekać?
  • Strona 31 z 52
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 52
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 52