DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 40 z 52
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 52
 #1125610  autor: kondziel
 16 gru 2021, 16:35
JS1x5 pisze:
16 gru 2021, 08:30
Choćby zasięg sieci. Niby obie sieci to NetWorkS! ale efektywny zasięg T-Mobile jest lepszy od Orange. Dlaczego? Orange nie ma na wszystkich lokalizacjach NetWorkS! w których jest T-Mobile. :!:
Na dodatek są samotne maszty T-Mobile, zwłaszcza w Tatrzańskim Parku Narodowym. Polecam zobaczyć sobie na BTSearch.
 #1125616  autor: Spacedust
 16 gru 2021, 18:15
T-Mobile nie wyłącza pasma LTE2600 na noc na żadnych z sektorów albo zupełnie, a Orange wyłącza i w nocy zasięg i transfery spadają dramatycznie jako się połączysz z boku lub tyłu anteny albo w ogóle do innej stacji. Aby włączyć pasmo należy ostro wykonać 2-3 speedtesty, ale za moment przy mniejszym obciążeniu i tak się wyłączy.
 #1125620  autor: surface123
 16 gru 2021, 19:03
Tak samo robi Play.
Swego czasu to do robił T-Mobile, zgłaszałem im kilka razy że to problem, nic sobie z tego nie robili ale później faktycznie zaprzestali tego procederu.
 #1125697  autor: simi
 18 gru 2021, 06:44
mleduchowski5785 pisze:
31 sie 2021, 14:17
Ja też od roku generalnie nie narzekam na H01. Teraz tylko z nimi walczę o volte i vowifi i dowiedziałem się że karty h01 nie są kompatybilne z Samsungami - w moim przypadku s20 fe 4g o ironio zakupiony w TMobile. Podobno sprawa zgłoszona do Samsunga na poziomie globalnym i trzeba czekac na update systemu z odpowiednimi parametrami.
Na Nokii 3.4 wygląda, że vowifi i volte działają poprawnie w H01
Tak samo dla karty innego operatora ustawienia vowifi i volte na s20 fe są dostępne także rzeczywiscie może to wskazywać na jakis brak kompatybilności.
Działa już volte i vowifi na s20 fe 4g?
 #1125843  autor: mleduchowski5785
 22 gru 2021, 15:19
Wczoraj dzwoniła Pani z TMobile i poinformowała, że ustawienia volte i vowifi mają być udostępnione dla większości modeli samsungga wraz z aktualizacją do androida 12 czyli dla s20 fe wygląda, że to będzie w styczniu.
 #1126045  autor: Maherr
 28 gru 2021, 00:05
Maherr pisze:
21 lis 2021, 02:59
Po ustaleniu limitu 0zł próbowałem wysłać SMS-a zagranicznego i nie wyszedł , tak samo zadzwonić zagranicę się nie udało, za chwile przyszło powiadomienie że przekroczyłem limit 0zł czyli widać że jest OK.
Za to przyszła mi reklamacja że zwrócą środki za SMS-a zagranicznego i dostanę 10zł w ramach zadośćuczynienia z tym że odpisali że rozmowy zagraniczne mogą zablokować, a sms-y już nie, totalny kabaret kilka rozmów z konsultantami i różne odpowiedzi i odpowiedź z reklamacji też inna.
Niestety odnoście reklamacji pieniądze miałem mieć zwrócone do 14 dni i nic nie przyszło, napisałem reklamacje i przeprosili i napisali że zwrócą za kolejne 14 dni i po kolejnych 14 dniach zwrotu brak także marnie ten zwrot widzę.

Za to przez pomyłkę na innym przeniesionym numerze do heyah 01 mimo blokady "wszystkiego", wyszły SMS-y na jakiś numer który został chyba przez heyah zakwalifikowany jako polski stacjonarny i wygląda że nie udało się wysłać to telefon kilka razy to ponowił i wyszły 4szt. za które heyah policzyła po 1.23zł/szt. Także myślałem że po początkowych problemach z dodatkowymi płatnościami już jest wszystko unormowane i będzie spokój, tak teraz szukam alternatywy u innego operatora i ponowne czeka mnie przenoszenie numerów. Dobrze że skończyło się na niedużych kwotach bo czytałem o wirusach np. TangleBot w telefonie który potrafi wysyłać sms-y premium i wygląda że w heyah 01 można narobić sobie dużo niepotrzebnych kosztów, a poprzenosiłem w rodzinie starsze osoby które tego nie ogarniają.
 #1126163  autor: Pado
 30 gru 2021, 22:22
bige93 pisze:
22 gru 2021, 20:21
Czy ktoś dziś miał problemy z dostępnością VoLTE?
Ja nie mam od kilku dni volte ani vowifi, a mialem bez problemu na huawei mate 9 (stary telefon)... Reset tel nic nie pomaga, dezaktywowali czy co...

Edit
Dzwoniłem na infolinię i... Okazalo sie, ze usluga byla nie aktywna, musial byc jakis blad systemowy... Juz działa ponownie
 #1126289  autor: brzok
 03 sty 2022, 05:51
[/quote] Za to przez pomyłkę na innym przeniesionym numerze do heyah 01 mimo blokady "wszystkiego", wyszły SMS-y na jakiś numer który został chyba przez heyah zakwalifikowany jako polski stacjonarny i wygląda że nie udało się wysłać to telefon kilka razy to ponowił i wyszły 4szt. za które heyah policzyła po 1.23zł/szt.
[/quote]
Ja miałem to samo, ale to nie wina Heyah. Sms na numery stacjonarne nie są blokowane, bo to nie specjalne. Miałem przy kontakcie na który wysyłałem sms zapisane dwa numery: komórkowy i stacjonarny i jak wybrałem kontakt to widziałem tylko nazwę z książki a nie numer i wybrał się pierwszy stacjonarny i poszło :-)
 #1126306  autor: TomLee
 03 sty 2022, 11:43
Córka też wysłała kilka smsów na numer stacjonarny. Nie zdawała sobie sprawy, że to nie numer komórkowy. Akurat za takie smsy ten operator sobie liczy dodatkową kasę. Zasugerowałem, żeby w kontakcie dopisała "stacjonarny" i nie wysyłała smsów, które i tak nie dochodzą. Nie jest to według mnie powód do zmiany operatora uwzględniając, ile kosztuje ta oferta.
 #1126334  autor: Maherr
 03 sty 2022, 19:56
TomLee pisze:
03 sty 2022, 11:43
Córka też wysłała kilka smsów na numer stacjonarny. Nie zdawała sobie sprawy, że to nie numer komórkowy. Akurat za takie smsy ten operator sobie liczy dodatkową kasę. Zasugerowałem, żeby w kontakcie dopisała "stacjonarny" i nie wysyłała smsów, które i tak nie dochodzą. Nie jest to według mnie powód do zmiany operatora uwzględniając, ile kosztuje ta oferta.
Szukam oferty za którą zapłacę określoną cenę i nie będę zaskakiwany co miesiąc dodatkowymi dopłatami. Co być powiedziała jakby córka przy okazji instalacji jakieś aplikacji ściągnęła wirusa który by wysłał z 1000SMS-ów za granicę? za 1000zł +vat + ewentualna windykacja jakbyś nie miała takiej kwoty na karcie , też tak spokojnie nie widziałaś by powodu do zmiany operatora czy taryfy z której masz pewność że kwota miesięczna cię nie zaskoczy.
 #1126349  autor: iphoneski
 04 sty 2022, 08:10
Niestety niektórzy gdy widzą "5 zł taniej" zakładają różowe okulary i wszystko jest super, bo 5 zł. A w karcie T za te 5 zł więcej jest to samo albo i więcej, za to nie ma żadnych nieprzewidzianych kosztów. No i 5 zł oszczędności też nie ma ;)
 #1126351  autor: TomRiddle
 04 sty 2022, 09:25
Witam,
Postanowiłem przenieść dwa numery do Heyah. Złożyłem dwa zamówienia, ale niestety zrealizowano tylko jedno. Nikt na infolinii nie wiedział dlaczego. Ponieważ numery były na połączonym koncie odstąpiłem od umowy i anulowałem zamówienie. Przeniosłem numery na kartę i jeszcze raz złożyłem zamówienie. Jedno poszło ok. Z drugim był problem, bo poprzednio ktoś coś źle zrobił i numer był cały czas jako przenoszony. Infolinia sobie poradziła i udało się przenieść oba numery. W między czasie zleciłem przeniesienie trzeciego numeru i tu było bez problemów.
Po przeniesieniu pierwszego numeru okazało się, że na naszym Samsungu Galaxy s10e nie działa VoLTE i VoWiFi. Infolinia nie poradziła. Po aktywacji drugiego numeru okazało się, że na Galaxy S20FE 4G też nie działa. Na infolinii poradzono wymianę telefonu na inny. Co ciekawe na karcie T-Mobile usługi działają na obu telefonach bez problemów, że o kartach z innych sieci nie wspomnę.
I jeszcze taka ciekawostka. Na obu telefonach Samsunga po wywołaniu *#0011# na kacie Heyah pokazuje mi szerokość pasma w LTE2100 10Mhz, a na karcie T-Mobile 15Mhz. Ta sama lokalizacja, ten sam nadajnik. Zamieniłem karty miejscami i to samo. Dziwna sprawa. Tak czy siak numery już wracają do poprzedniego operatora.
 #1126368  autor: kondziel
 04 sty 2022, 17:41
Czasem nie dlatego, że masz tam 5G na 2100 MHz, a Heyah jest z automatu wycięta z dostępu do tego? T-Mobile na kartę działa w zależności od pakietu.
 #1126393  autor: TomRiddle
 05 sty 2022, 08:11
Nie ma m pojęcia dlaczego tak było. Co ciekawe po przełożeniu karty do innego telefonu wróciło to do normy i na karcie Heyah i abonamentowej T-Mobile jest tak samo. Może to chwilowe. Niemniej i tak w porównaniu do karty Orange wyjątkowo często zrzuca mnie do 3G. Może to kwestia braku obsługi VoLTE. Sprawdziłem też kartę na Galaxy A40 i VoLTE i VoWiFi działa w Heyah prawidłowo.
Jeszcze jedna sprawa. Nie działa na S20 FE i na S10e kod do wyłączenia poczty czyli ##002#. Pojawia się komunikat: "Problem z połączeniem lub błędny kod MMI". Na A40 i Iphone 7 działa normalnie. Swoją drogą czemu takich rzeczy nie można zrobić przez aplikację?
 #1126399  autor: TomRiddle
 05 sty 2022, 10:52
OK. Użyłem tego kodu na telefonie Iphone 7 i otrzymałem komunikat zwrotny o wyłączeniu przekierowań. Tak czy siak na niektórych Samsungach kod nie działa.
 #1126676  autor: TomRiddle
 10 sty 2022, 08:26
Pierwszy numer przeniósł się dziś ładnie do nju. Karta heyah nieaktywna. Jeszcze dwa.
Kilka dni temu dzwoniąc do syna na numer w heyah był normalny sygnał jakby ktoś nie odbierał. Okazało się, że syna telefon jest wyłączony. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim. W Orange był normalnie komunikat, że abonent niedostępny.
  • Strona 40 z 52
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 52
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 52