DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1099079  autor: arkadiuszm21
 11 lip 2020, 11:36
Obecnie jestem w Orange Flex właśnie 10 lipca do 10 sierpnia zaczął mi się nowy okres po ostatniej płatności. Wszystko fajnie ale WifiCalling tu nie działa a przynajmniej u mnie mimo tego, że powinien. Ja go muszę mieć bo na magazynie w sklepie nie mam zasięgu i lipa. W NJU to działało porządnie.

Potrzebuję wrócić do NJU jak najszybciej. Nie mogę zrobić tego bezpośrednio z Flexa. Gdzie mogę szybko przenieść numer na chwilę bez zbędnej papierkowej roboty i czekania aby potem przejść do NJU ?
 #1099123  autor: f0ku5
 11 lip 2020, 20:35
Jeżeli w Nju działało to we Flexie też będzie. Co to za telefon?
 #1114423  autor: 7xx654465
 31 mar 2021, 22:36
Czy na dokumentach do przeniesienia nr do nju/Orange kurier na dokumentach ma wszystkie nasze dane? Łącznie z nr D.O który trzeba podać we wniosku?
Czy są podane w formie np.8*****i tylko ostatnie 4cyfry.
 #1114430  autor: Karlos20
 31 mar 2021, 23:26
Wszystko jest w dokumencie do przeniesienia numeru. Podajesz kod przesyłki kurierowi DPD, podpisujesz się czytelnie i odbierasz kartę SIM. Jest analogicznie co w a2mobile.
Choć w Orange/nju karta z numerem tymczasowym zadziała do momentu przeniesienia numeru właściwego.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥