DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1112011  autor: rsig
 21 lut 2021, 14:32
Karlos20 pisze:
18 lut 2021, 05:10
rsig: nie chodzi o to, że w odNOWIE czy innej taryfie kupisz pakiet danych, aby nie mieć płatnego neta między godz. 0 a 1.
Sam się kiedyś na to złapałem. Nic wtedy nie wiedziałem że jest taka godzinna przerwa (owszem pisze w regulaminie, ale kto czyta te długie regulaminy) i sobie używałem internetu jak zawsze. A potem się zdziwiłem że z konta ubyło 2 zł. Dopiero rozmowa z konsulem wyjaśniła sprawę. Gdybym miał odNowę to kupiłbym dodatkowy bezterminowy pakiet na takie okazje (raz kupiony pakiet starczyłby mi pewnie na lata), a mając Formułę po prostu uważam żeby przez tą godzinę w miesiącu nie dzwonić / nie internetować.
Po prostu, źle to rozegrali (w abonamentach nie ma z tym problemu, między 0 a 1 nadal wszystko jest bez limitu, a net może być z ograniczoną prędkością, zależnie czy pakiet jest zużyty czy nie).
Muszą mieć coś czym skuszą na przejście do abo.
Dziwisz się, czemu ludzie omijają SMSy od operatora? Bo myślą, że wysyłają oferty. Ofertę włączasz raz i zapominają, bo jest odnawialna.
Przez 10 lat Play jeszcze ani razu nie przysłał mi żadnego spamu.
Pozatym jak pisałem można to rozwiązać samodzielnie, wpisem do kalendarza. Będzie sam co miesiąc przypominał o kończącym się pakiecie. Własnych wpisów nikt nie zignoruje.
Błąd: stan nielimitowanych SMS pod *109# wypluje Tobie komunikat o braku takiego pakietu. Nawet Play24 Tobie nie rozjaśni, do kiedy masz ważne środki z usług SOLO. Wielokrotnie to sprawdzałem. Mam nawet kartę (taryfa Formuła PNK) z kończącą się ważnością pakietu SOLO XL. Stan SMSów do wszystkich to 0. Stan minut również 0. Funkcjonalność pakietów pisana na kolanie.
Częściowo masz rację. U mnie (SOLO M na Formule) jest data przy SMS-ach, zarówno pod kodem *109# jak i w Play24. Ale sprawdziłem SOLO S na RWK i tam daty nie ma.
 #1113758  autor: lukjac
 21 mar 2021, 01:03
ze sklepu z aplikacją mobilną: "Już 22 marca startujemy z akcją specjalną dla ofert na Kartę. Więcej szczegółów już wkrótce!"