DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1099736  autor: fwitkowski17
 22 lip 2020, 12:21
Dziś wleciała aktualizacja zestawienia, a w niej uwzględniono ofertę Heyah 01 oraz bonusy po doładowaniu. Wcześniej jeszcze, o czym nie wspominałem, dodałem nowe pakiety do lajt mobile.

https://drive.google.com/file/d/1wTRENP ... sp=sharing
W Plushu za 25 zł jest pakiet internetowy UE 2,65 GB w cenie. Co ciekawe nie widzę o tym informacji w żadnym regulaminie (swoją drogą Plus ma w nich straszny burdel). W każdym razie pakiet co miesiąc się odnawia.
Najlepiej jakbyś mógł wysłać potwierdzenie (na przykład w postaci screena z apki Plus Online)
czy w planie jest dodanie ofert typu rodzina duet ?
Aktualnie nie planuję dodawać takowych ofert.
 #1099761  autor: fwitkowski17
 22 lip 2020, 18:03
Remington pisze:
22 lip 2020, 12:49
Tyle, że Heyah 01 nie jest ofertą na kartę ;) W przypadku takich ofert granica zaczyna się zacierać.
To jest subskrypcja, a dla mnie subskrypcja=prepaid. Może i jest na platformie abo, ale to i tak jest subskrypcja - możliwość natychmiastowego pożegnania się m.in.
 #1099801  autor: DeTomek
 23 lip 2020, 09:49
windows123455860455 pisze:
22 lip 2020, 12:21
Dziś wleciała aktualizacja zestawienia, a w niej uwzględniono ofertę Heyah 01 oraz bonusy po doładowaniu. Wcześniej jeszcze, o czym nie wspominałem, dodałem nowe pakiety do lajt mobile.

https://drive.google.com/file/d/1wTRENP ... sp=sharing
W Plushu za 25 zł jest pakiet internetowy UE 2,65 GB w cenie. Co ciekawe nie widzę o tym informacji w żadnym regulaminie (swoją drogą Plus ma w nich straszny burdel). W każdym razie pakiet co miesiąc się odnawia.
Najlepiej jakbyś mógł wysłać potwierdzenie (na przykład w postaci screena z apki Plus Online)
czy w planie jest dodanie ofert typu rodzina duet ?
Aktualnie nie planuję dodawać takowych ofert.
Oto potwierdzenie co do pakietu UE w Plushu za 25zł:
https://zapodaj.net/4faaacbd508a5.jpg.html
 #1099853  autor: fwitkowski17
 23 lip 2020, 19:51
Dziś zaktualizowałem zestawienie w związku z tym iż 17 lipca Klucz odświeżył pakiet KLUCZ MINI, dając dodatkowe 63 GB na prędkości 1 Mb/s.
Oto potwierdzenie co do pakietu UE w Plushu za 25zł:
https://zapodaj.net/4faaacbd508a5.jpg.html
Z tego co widzę to jest stara oferta Plusha w opcji Chcę gadać, pisać, mieć dużo internetu. Obecnie najbardziej rozwijana jest opcja Chcę mieć bardzo dużo internetu - bardzo podobna do Plus Elastyczna na kartę. I na tej podstawie uznaję że nie dają roamingu w UE - ponieważ bonus internetowy jest przyznawany za darmo, także operator nie musi przyznawać limitu GB w RLAH. Ale zawarłem informacje w uwagach jak uzyskać limit danych w UE.
 #1100238  autor: Remington
 28 lip 2020, 23:04
Dwa dzisiejsze wątki przyniosły kwestie związane z Twoim zestawieniem.

1. Zestawienie pomija w Orange kwestię bonusów internetu za doładowania. Skoro konstrukcja ofert Plusa i Orange jest bardzo podobna (w Plusie bonus GB + dokupowanie pakietów pozbawionych netu, a w Orange bonus GB + dokupowanie pakietów z netem), to przydałoby się to ujednolicić.

2. Specyfika Heyah01 jednak jest postpaidowa - ktoś chciał uniknąć dodatkowych kosztów ponad kwotę subskrypcji i... nie może. Różnica względem innych abo polega tylko na możliwości szybkiego przerwania wystawiania rachunków za opłacany z góry pakiet usług (ale coś takiego jest też w niektórych zwykłych abonamentach np. w Plush).
 #1100249  autor: fwitkowski17
 29 lip 2020, 11:01
Remington pisze:
28 lip 2020, 23:04
Dwa dzisiejsze wątki przyniosły kwestie związane z Twoim zestawieniem.

1. Zestawienie pomija w Orange kwestię bonusów internetu za doładowania. Skoro konstrukcja ofert Plusa i Orange jest bardzo podobna (w Plusie bonus GB + dokupowanie pakietów pozbawionych netu, a w Orange bonus GB + dokupowanie pakietów z netem), to przydałoby się to ujednolicić.
Odnośnie tych bonusów: bonusy za doładowania są uwzględnione. Ale dla lepszej czytelności w dzisiejszej aktualizacji rozdzieliłem pakiety, by pokazać z czego składa się pakiet. Dlatego w Orange kolejność prezentuje się następująco: bonus za doładowanie + ekstra bonus + pakiet internetowy. W przypadku Plusa i |Plusha kolejnośc ta to bonus i pakiet. W przypadku Lycamobile bonus za doładowanie online jest oznaczony gwiazdką.
Remington pisze:
28 lip 2020, 23:04
2. Specyfika Heyah01 jednak jest postpaidowa - ktoś chciał uniknąć dodatkowych kosztów ponad kwotę subskrypcji i... nie może. Różnica względem innych abo polega tylko na możliwości szybkiego przerwania wystawiania rachunków za opłacany z góry pakiet usług (ale coś takiego jest też w niektórych zwykłych abonamentach np. w Plush).
Usunąłęm ofertę heyah01 z zestawienia prepaid, została przerzucona do zestawienia postpaid.
 #1106083  autor: martinezowiec
 05 lis 2020, 06:16
A w jaki sposób ogarnąć jakiej oferty dotyczy dany wiersz z tabelki? Bo mamy np. oferty w Play (3 +playNext), ale nie ma info jak się te 3 oferty nazywają (oprócz tego, że są bez limitu) i nie za bardzo wiem, których ofert operatora to dotyczy! O takim np. Orange gdzie w tabelce jest 6 ofert bez limitu nie wspomnę! Czy te taryfy mają jakieś nazwy? Jak je rozróżnić szukając info na stronie operatora? Może byłaby możliwość dodania kolumny z nazwami lub jakimiś innymi identyfikatorami tych ofert?

A tabelka i tak jest rewelacyjna! Dzięki!
 #1106128  autor: fwitkowski17
 05 lis 2020, 18:07
Dziś wleciała aktualizacja zestawienia. A w niej:
    Dodane nazwy pakietów no-limit (jeśli pakiet nie zawierał nazwy, wykorzystałem nazwę, jaka jest w regulaminie)
    Usunąłem pakiety, które się nie odnawiają automatycznie (wyjątek to opcje roczne w Orange)
    Zaktualizowałem informację odnośnie Virgin Mobile - od teraz opłata w ramach FUP to 1,2 gr/MB
    Usunięty komentarz odnośnie ofert Plusha (tyczył się limitu danych w UE)
 #1107497  autor: fwitkowski17
 01 gru 2020, 18:14
Dziś zaktualizowałem zestawienie. Dokonano następujących zmian:
- zaktualizowanie limitów danych w UE/EOG na podstawie dostępnych dokumentów/komunikatów
- dodano nowy pakiet w Virgin #GIGAMAKS
 #1107852  autor: mkkot
 07 gru 2020, 22:24
W T-mobile Go bonus za doładowanie powinien być w GB, a nie w procentach. Co prawda z prawej jest podpowiedź, ale dalej nie wiadomo o co chodzi. 7% z 1GB to bonus?
 #1110629  autor: fwitkowski17
 25 sty 2021, 15:54
Witam po dłuższej nieobecności spowodowanej brakiem możliwości zalogowania się na forum przez konto Facebooka. Ale przejdźmy do rzeczy. Dzisiaj:
- dodałem nowe pakiety dla Fakt Mobile
- odświeżyłem limity danych w UE dla Izzi
- zaktualizowałem stawki dla usług nieobjętych pakietami
- dodałem limit danych w UE dla pakietu wRodzinie
- usunąłem nieaktualną promocję dla taryfy Frii (10 GB po doładowaniu)
- na odpowiedź użytkownika mkkot dopisałem dopisek GB dla GO! oraz pozostałych taryf (tam gdzie było miejsce)