DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1136023  autor: fwitkowski17
 12 wrz 2022, 16:52
koszalineo941268 pisze:
10 wrz 2022, 13:31
Możesz dodać ofertę Vectry? Obecnie cenowo dla każdego już nie wymiata (19,99, wcześniej 14,99), ale dalej jest interesująca że względu na lejek 1 Mbps (i ofertę dla klientów posiadających inną usługę Vectry za 9,99 zł, jeśli ta jeszcze obowiązuje).
Ta oferta nie może znaleźć się w tym zestawieniu z prostej przyczyny - to jest abonament, do tego na 24 miesiące. Zestawienie dotyczy tylko ofert na kartę (i ofert hybrydowych, takich jak Orange Flex).

Dziś wleciała aktualizacja zestawienia, aktualizująca ilość internetu w pakiecie GIGA MEGA KLUCZ (z 30 GB do 60 GB), dodająca pakiet Ukraina XXL w Play i za w czasu dodałem informację o 5G w nju (od 22 września)
 #1147396  autor: Vieslav
 07 kwie 2023, 22:08
W zestawieniu brakuje oferty Fakt Mobile za 15 zł, gdzie po wydaniu tej kwoty w miesiącu nie płaci się już za rozmowy i SMSy. Może warto dodać?
 #1147470  autor: fwitkowski17
 09 kwie 2023, 14:54
Docentor pisze:
07 kwie 2023, 22:33
Brakuje także heyah01 (nju i flex są).
Wykorzystam posty @Remington aby odpowiedzieć dlaczego nie ma heyah01 w zestawieniu:
Remington pisze:
22 lip 2020, 18:27
Mniejsza o platformę, po prostu wszystko poza subskrypcją jest płatne z dołu. Czyli jak w klasycznym abo - kwota podstawowa płatna z góry, a wszystko co wykorzystamy ponad abonamentowy standard, płatne z dołu.
Remington pisze:
28 lip 2020, 23:04
2. Specyfika Heyah01 jednak jest postpaidowa - ktoś chciał uniknąć dodatkowych kosztów ponad kwotę subskrypcji i... nie może. Różnica względem innych abo polega tylko na możliwości szybkiego przerwania wystawiania rachunków za opłacany z góry pakiet usług (ale coś takiego jest też w niektórych zwykłych abonamentach np. w Plush).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vieslav pisze:
07 kwie 2023, 22:08
W zestawieniu brakuje oferty Fakt Mobile za 15 zł, gdzie po wydaniu tej kwoty w miesiącu nie płaci się już za rozmowy i SMSy. Może warto dodać?
Tej oferty nie ma z prostej przyczyny - w tym zestawieniu skupiamy się na pakietach Wszystko w jednym, czyli mającym i rozmowy, i SMSy/MMSy, i internet. Oferta Fakt za 15 zł nie ma żadnej paczki danych.
 #1156014  autor: cvan
 16 sie 2023, 22:46
Dodaj informacje o współpracujących sieciach, np. że w Play Virgin Mobile można wybrać sieć Orange, mimo że główną siecią jest Play.
To ważne info, bo ja Play bym nie wybrał bo ma słaby zasięg u mnie, a jak sobie mogę przełączyć na Orange to biorę i nie mam problemu.
Warto dodać info o współpracujących sieciach.
 #1163208  autor: fwitkowski17
 14 sty 2024, 12:18
ekstraway pisze:
10 sty 2024, 22:51
Czy zestawienie ofert prepaid jest jeszcze aktualizowane? Bo to naprawdę super sprawa!
Tak, jest aktualizowane - na dole arkusza jest pole z datą ostatniej akualizacji zestawienia (w Google Drive wyświetla się w formacie miesiąc/dzień/rok). Oczywiście mogą się zdarzyć opóźnienia w aktualizacji zestawienia (gdyż edycja odbywa się w moim czasie wolnym).
 #1163213  autor: ekstraway
 14 sty 2024, 14:42
fwitkowski17 pisze:
14 sty 2024, 12:18
Tak, jest aktualizowane - na dole arkusza jest pole z datą ostatniej akualizacji zestawienia (w Google Drive wyświetla się w formacie miesiąc/dzień/rok). Oczywiście mogą się zdarzyć opóźnienia w aktualizacji zestawienia (gdyż edycja odbywa się w moim czasie wolnym).
Dzięki za odp. Faktycznie, teraz zauważyłem datę. Świetna robota! Proponuję dodać jeszcze kolumnę, czy dana oferta posiada WIFI Calling/VoLTE?

Ps. czy mógłbyś coś aktualnie polecić w zamian za ofertę Nowy Plush, pakiet no limit SMS, MMS, rozmowy i 10GB za 25 zł? Kiedyś chyba pisałeś, że tez takiego używasz. Obecnie Plush zlikwidował bezpłatne RWK, jest odpłatne za 5 zł, a od lutego będzie za 10 zł. Przy zasileniu 25 zł przedłuża się konto jedynie o 20 dni, a nie o 30, więc pakiet staje się nieaktywny. Trzeba mieć RWK, aby uniknąć zawieszenia konta. Zaletą w Plush jest ciągle aktywna promocja 4 zasilenia + gratis.
 #1163216  autor: Remington
 14 sty 2024, 17:15
ekstraway pisze:
14 sty 2024, 14:42
Dzięki za odp. Faktycznie, teraz zauważyłem datę. Świetna robota! Proponuję dodać jeszcze kolumnę, czy dana oferta posiada WIFI Calling/VoLTE?

Te usługi nie są zależne od ofert, lecz od operatorów. Jest więc zupełnie inaczej niż np. z 5G, który w jednych ofertach jest, a w innych nie.