DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

#1089988  autor: rudymax
 12 lut 2020, 16:28
Też tak kiedyś miałem, ale nie pamiętam czy był to numer Plusa, czy Play (problemy miałem na obu, ale różne). Ten na który wydzwaniała firma windykacyjna był jeszcze podany w rossmannie i vision express. Ponieważ nie chciałem go stracić smsów reklamowych pozbyłem się drogą mailową, a telefony z firmy windykacyjnej odbierałem cierpliwie i tłumaczyłem, że to pomyłka. Po jakimś czasie przestali dzwonić.
 #1089991  autor: Remington
 12 lut 2020, 16:32
Telefony z firm windykacyjnych potrafiły mi się zdarzać na numery, które mam od dawien dawna. Po prostu ktoś biorąc jakieś pożyczki itp. podawał numer z czapy, którego nikt nie weryfikował - inne były imię, nazwisko, miejscowość, wszystko.
 #1090002  autor: neotele
 12 lut 2020, 18:49
kocurek123 pisze:
12 lut 2020, 15:58
a tel. z Besta też wielkopolska (4-6 prób dziennie) - nie odbieram - zainstalowałem apkę do blokowania..
Skoro nie ma tu żadnej twojej winy, to nie powinieneś się ukrywać przed natrętnymi windykatorami.
Odbież od nich połączenie,
poproś najpierw o personalia dzwoniącej osoby,
a następnie wyjaśnij, że:
- posiadasz ten numer od niedawna (a oni szukają jego poprzedniego użytkownika),
- poproś, aby powyższa informacja została zanotowana w bazie danych dzwoniącej firmy,
- powiedz, że stanowczo nie życzysz sobie więcej telefonów od nich w tej sprawie
- i przekaż, że w przypadku kolejnych takich telefonów, zgłosisz Policji, że jesteś uporczywie i bezpodstawnie nękany przez Best, co jest czynem niezgodnym z prawem, podając przy okazji personalia osoby do Ciebie dzwoniącej.
Na koniec poinformuj, że także nagrywałeś tą rozmowę (a najlepiej ją faktycznie nagraj).

Jeśli zadzwonią ponownie, zrób zgłoszenie stalkingu na Policji (wtedy przyda się nagrana rozmowa). Ewentualna wizyta policji w firmie Best powinna zakończyć tą sprawę.

:wink:
 #1090277  autor: kocurek123
 16 lut 2020, 09:45
Koledzy zastanawiam się co robić konto jest ważne do jutra, 30GB na start też do jutra i 5GB z polecenia do 3 marca i możliwość odpalania promocji 30GB na rok też do jutra, jak bym dziś zasilił za 30zł to odpali się promocja 30GB na rok i ważność konta też rok?jeśli chodzi o net to najpierw będzie brało transfer z tego 5GB z polecenia, a później z tego 30GB/rok? nie chce mi się szarpać z tą windykacją i sms z gminy wiec jakby brakło 30GB na rok to kasę bym wysłał teleprzelewem do plusha żony, - można?
 #1090292  autor: kocurek123
 16 lut 2020, 13:34
Dlaczego 3zł musi zostać? zasiłbym dziś za 30zł i odpalił 30GB na rok i jak bym zuzył GB to kasę co została bym wysłał teleprzelewem na konto zony w plushu (w ratach , bo naraz można tylko 20zł chyba), a swoją karty do kosza
 #1090296  autor: surface123
 16 lut 2020, 14:23
Bo tak jest.
3 zł na koncie minimum by zrobić teleprzelew

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile
Cena - 60 zł za m-c. Kontakt na PW

Kupię, cesja, internet T-Mobile, blueconnect i inne , kontakt PW
 #1090338  autor: surface123
 16 lut 2020, 19:58
To prawda, przelew na 1 zł musi mieć saldo minimum 4.10

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile
Cena - 60 zł za m-c. Kontakt na PW

Kupię, cesja, internet T-Mobile, blueconnect i inne , kontakt PW
 #1090363  autor: neotele
 17 lut 2020, 08:34
W razie wątpliwości, Regulamin, pkt. 5e, prawdę powie:
e) po realizacji Przekazu wartość konta Przekazującego nie może być niższa niż 3 PLN,
czyli, min 4.10zł na koncie przed przekazaniem 1zł.

:wink:
 #1090367  autor: zielony71
 17 lut 2020, 10:18
Hej
Od pewnego czasu wypróbowuję Plusha na kartę na jednym ze swoich numerów i właśnie zastanawiam się czy nie przejść do Plusa na kartę, ze względu na premię za staż https://www.plus.pl/uslugi/premia-za-staz której w Plushu nie ma.
Z tego co widzę, to przy niskich doładowaniach w Plusie dostanę też minimalnie więcej internetu. Natomiast nie wiem co stracę. Czy jest coś o czym nie wiem, poza darmowym FB/Youtube/Tik-Tokiem z których nie korzystam?
Może jest gdzieś, w którymś temacie porównanie Plusa z Plushem na kartę?

Pomagam wyciskać sok z Pomarańczy i wiem chyba wszystko o rabatach w Orange;-)
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com/